Млинець Мій• 19 июля 2025

Насильно впихнула еду в рот

Я очень волнуюсь за сестру и ее ребенка. Ребенку 2.3
Он плохо ест, просит веусное, плюется едой. И вообще с ним ей тяжело, она истощена, как я вижу.
Сегодня утром наблюдала картину. Ребенок проснулся рано и кричал ном ном, она дала кусок хлеба, он разбросал, она достала кусок сыра и впихнула ему в рот. Я не осуждаю, она на грани. Взрывается по мелочам, потому что накопилось. Ребенок ни к кому не идет, только с ней.
Чем ей помочь?
ПАЦАНКА О• 19 июля 2025
Зачем же ему есть невкусно, если можно поорать и получать только вкусняшки. Сама приучила. У нас тоже такое было. Побыла полдня голодная, кашу потом только так лопала.
Сижуревувшоке• 19 июля 2025
Ответ дляSo_so
Ой, это очень сложно. Особенно, если педиатр маме говорит, что у ребенка анемия, поэтому аппетит плохой (то есть, мама виновата, довела до анемии), не давайте того и этого и он у Вас начнет есть ’нормально’.
В результате мама в стрессе, ребенок в стрессе, вот и получилось, что запихнула ему сыр в рот.
А потом Вишенка на торте, через год, а гдеВыбылираньше??
В детдомі ніхто навколо діточок з різносолами не витанцьовує. Дають що є. І точно не смачніше ніж домашняїжа. А тут танці з бубнами чомусь треба.
Сижуревувшоке• 19 июля 2025
Ответ дляНевгамовна
Ой, я бы оставила вас вдвоем.
Я вихователь в дитсадку. В мене куди більше дітей. Ніхто навколо не танцює. Всі нормально їдять. Да в кожної дитини є вподобання, щось не любить, це нормально, не змушують ВСЕ їсти. Хтось запіканку, хтось кашу, хтось борщ. Але коли дитина не їсть 98% меню, то це просто дитина сіла на голову батькам. Припинити стрибпти навколо з тарілками і все.
сладкий_ноябрь• 19 июля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
А дупку поцілувати не треба?
Треба
сладкий_ноябрь• 19 июля 2025
Ответ дляНевгамовна
Кот не дурак, не ведется на такой обман, а тут ребенок - еще капризнее.
Якби я своїм дітям на сніданок кидала кусок хліба, вони б були такі ж самі
сладкий_ноябрь• 19 июля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Не хоче їсти - нехай не їсть! чим менше навколо дитини мамка крутиться і квохче тим краще! Дала що є! Не хоче- вихід там! Все просто!
Та хто там крутиться біля дитини?
Хліба кинули і все
ОбережнаЯ• 19 июля 2025
Ответ дляМлинець Мій
Да, я тоже так говорю, но он видно что гододный и перебирает едой, то не буду, то буду. Просто давать только вкусняшки не вариант
Вариант сходить к гастроентерологу. Нарушение в работе желчного, ферментах, непереносимости. Обследуйте ребёнка, если здоров по части гастро - тогда включайте дисциплину.
Здоровый ребёнок поголодает и начинает есть. Нездоровый будет 3 дня ходить голодный, потом будете лежать в больнице
Сижуревувшоке• 19 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Сижуревувшоке• 19 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та хто там крутиться біля дитини?
Хліба кинули і все
І правильно! Бо до того диттна вередувала вимагаючи смаколик.
сладкий_ноябрь• 19 июля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Тому її кинули кусок хліба, так?
Тобто для вас така поведінка дорослих людей, то норм?
Сижуревувшоке• 19 июля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
В дитячому садку всі нормально їдять. Але як тільки тревожна мама на горизонті одразу починається театр...
Сижуревувшоке• 19 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому її кинули кусок хліба, так?
Не вестися на маніпуляцію з ціллю змусити дати смаколик. Так це нормально. І правильно.
Снегурочко• 19 июля 2025
Ещё мал сильно чтобы перебирать..обычно в 2г ещё не дают никаких вкусняшек
ОбережнаЯ• 19 июля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
У вас не були жодної дитини, яка ригала від молочної каші чи від шматків овочів? Чи від жил в м´ясі?
Якщо у вас гарний повар і ви не змушуєте їсти дітей, вони мають вибір і в кількості і асортименті, то це чудово. Більшість садочків та шкіл , нажаль, не вирізняються увагою до дітей.
В моєї лактазна недостатність. Школа нічого не могла запропонувати, ходила зі свої лотком. І то спочатку в класної було незадоволення, бо діти на фоні чужого лотку не хотіли їсти шкільну размазню та кришиво а-ля ’салат’
Сижуревувшоке• 19 июля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Ви читаєте вибірково? Я написала, що в кожної (ну майже в кожної) дитини є вподобання, і є те що дитина щось їсти категорично не хоче це нормально, і ніхто в здоровому глузді не змушує їсти пінки щоб ригати чи запіканку щоб ’запихуватися’. Але норма - це декілька страв. І я чудово бачила і знала коли це дійсно бажання дитини, А НЕ коли там мама з тарілками і смаколимками витанцьовує. Бо тоді дитина не їсть майже все, все фу- там родзинки викоривиряйте, там цибулю виловіть, там картоплю пюре фу, там котлеті не тієї форми - та купу таких дурнуватих мама бачила, котрі своїми руками псують харчову поведінку дитині, викруючючись таке-сяке-смачненьке аби тільки дитиночку нагодувати. Ось це не нормально!!!
Ваш приклад окремих страв\дієти по медичним показанням дивна маніпуляція... ми про лікувальні дієти? чи про зіпсовану мамами харчову поведінку в дитини? І да, в лікарнях годують доволі несмачно, але коли батьки не можуть приносити їжу тричі на день, то діти так само прекрасно їдять і лікарняну їжу. На фоні якої шкільна та дітсадкова їжа - просто манна небесна. (я в лікарнях лежала разів 20, і точно знаю чим годують в половині лікарень Києва)
автор Млинець Мій • 19 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це по вашому сніданок для дитини ? Кусок хліба?
Это не был завтрак, это было до завтрака, он встал в 6 утра и попросил чего то перекусить, не кашу, не омлет
автор Млинець Мій • 19 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Приготувати йому налисників, з фруктами, вівсянку з фруктами, сирників з сухофруктами, або ж з вишнями, бананами, і тд.
Але ж нахера, якщо модна просто кинути кусок хліба
Та никто не кидает кусок хлеба, он рано встал, сонный, попросил что-то. Потом снова уснул.
Конечно никто не кормит его хлебом на завтрак. На завтрак овсянка, сырники, яйца и тд
сладкий_ноябрь• 19 июля 2025
Ответ дляМлинець Мій
Хліб?
Сижуревувшоке• 19 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Хліб?
Ні, ікра! Чорна! Бо пупку землі негоже хліб їсти! Не лакшери!