КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025

Виданол

Кто принимал при маточных кровотечениях? Помог ли он вам? Побочек не было?
Железобетон• 19 июля 2025
Допомагає. Мені гінеколог радив. Але Тренакса 500 більше подобається.
Побочок не було, якщо дотримуватись норми
автор КаРаКаТиЦа • 19 июля 2025
Ответ дляЖелезобетон
Я теж п´ю дозу 500,призначили тричі на день,але віданол
Железобетон• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Мені Тренакса чомусь швидше діє і краще зменшує крововтрати.
І ще впадково помітила, коли приймаю Німесил різко припиняється кровотеча. Причому ні гінеколог, ні гематолог не змогли пояснити цього явища.
автор КаРаКаТиЦа • 19 июля 2025
Ответ дляЖелезобетон
У вас часто кровотечения?
Железобетон• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У вас часто кровотечения?
Місячні дуже рясні, феретин 3-6. Кок не підходять ніякі, Мірена випадає.
автор КаРаКаТиЦа • 19 июля 2025
Ответ дляЖелезобетон
Скажите пожалуйста, сколько у вас в день прокладок уходит и на сколько капель?
Железобетон• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я прокладками не могу пользоваться. Они моментом протекают, не успевают впитывать. Я пользуюсь тампоном о.б.супер плюс ( без гладенького покрытия) и прокладка олвейс (1 ). Бывало, что и за 40 минут все зальёт. Но в среднем на самый обильный день тампон большой и прокладка часа на 2-3 хватает. Ночью тоже каждые три часа встаю менять.
автор КаРаКаТиЦа • 19 июля 2025
Ответ дляЖелезобетон
И сколько у вас дней месячные?Все дни вот такие обильные?
Железобетон• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Не всі. Всього 5 днів. 2 і 4 найрясніші.
Я одного разу експеримент проводила, зважувала прокладки і тампони використані, по вазі з чистими порівнювала. За весь цикл 350 грам виділень вийшло.