Форточка• 19 июля 2025
Поделитесь своими женскими приемами, как вы охомутали нужного вам мужчину?
Приемчики, хитрости, игры? Чем зацепили и покорили? Что в итоге у вас получилось?
Выхожу на охоту на качественного мужа, нужны советы от бывалых.
Метелики на душі• 19 июля 2025
Я гарна, розумна і молодша на 15 років)
Маю свій бізнес, житло, авто
Автор а які козирі є у вас? Чи тільки пісічка?
Маю свій бізнес, житло, авто
Мамкиня доця• 19 июля 2025
Я хотіла собі чоловіка лікаря, тому дуже довго намагалась потрапити саме до нього на консультацію
А далі вже підключала зовнішність і харизму
Ходила, поки не запросив на вечерю
Не люблю натовп• 19 июля 2025
Надо смотреть как он ведет себя с женой и детьми. Короче имеет смыл бороться за опытного с гарантией
Не люблю натовп• 19 июля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Ходила, поки не запросив на вечерю
Гинеколог? Как часто ходили, пока ему Матильда ваша не стала сниться?
Свезло так свезло• 19 июля 2025
Фигура, внешность, секс обожаю просто, вот и зацепила кого хотела. Без меня мужчины уже не могут, когда меня познают
Форточка
• 19 июля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Ходила, поки не запросив на вечерю
А лікар який саме? Гінеколог?
Зубная фея• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я гарна, розумна і молодша на 15 років)
Маю свій бізнес, житло, авто
Гарна ви не одна. Авто це добре. Житло...ну я маю дитло.але жмву в чоловіка. Навіщо моєму чоловіку моє житло? Маю і маю. Рощумна? Ну то ви так думаєте. А для когось ви нерозумна. Все суб´єктивно. Зразу видно що ви вважаєте що вас полюьили за красу і матеріал ні боага. А якби ви були безквартири і бізнесу ..то що? Це зрень собача а не любов.
Я крім квартири і зовг
Нішньої приваблмвості не мала нічого. Ну і роботи звичайної. Мене люблять просто тому що я є.а нечерехавто.машинуі бізнес. Оце зразу ваша ціна. І ви її поставили. Без бізнесу і квартири ви ніхто і звуть впс ніяк
Я крім квартири і зовг
Мамкиня доця• 19 июля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Ні, не гінеколог
Чотири рази ходила
Директор Пляжу• 19 июля 2025
Автор, это или есть или нет
В женщине есть вещи, которые её по факту ее рождения. Они просто с ней всегда. На её индивидуальность приходит её человек. И с ним она как за каменной стеной
Никакие курсы/шмурсы, губки/выбеленные писи/ поделитесь как охомутать тут не нужны. Мужчина просто кожей чувствует ту самую. Все остальное бред
Если у вас этого нет, не тратьте время)
Форточка
• 19 июля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Каждый день, наверное, и только после двадцатого визита до него дошло 🤣
Форточка
• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я гарна, розумна і молодша на 15 років)
Маю свій бізнес, житло, авто
Мои козыри - блондинка, 175 см рост, красивая, веселая, умная, мудрая, хорошо танцую. Есть свое жилье, но думаю Киев, где моя квартира, уже неликвидом считается, учитывая нынешние события. Во всяком случае, я там уже не живу.
Форточка
• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я гарна, розумна і молодша на 15 років)
Маю свій бізнес, житло, авто
15 лет разницы для меня много
Форточка
• 19 июля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
А что такого в сексе, который вы даете?
Директор Пляжу• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я гарна, розумна і молодша на 15 років)
Маю свій бізнес, житло, авто
С таким мышлением вы товар.
Вас купит тот, у кого будет чуть больше денег чем у вас. И для вас это будет потолок
О счастье вашем, тут речь не идёт, увы
Форточка
• 19 июля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Вы сами первая предлагаете секс тому, кто понравился? Как быстро? После скольких встреч?
Метелики на душі• 19 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
Я крім квартири і зовг
У вас комплекси, пишите з помилками. Переходите на особистості.
Я працюю з 16 років, маю дві освіти, навчалася в Америці в школі дизайну, працювала з Карлом Лагерфельдом, відкрила 7 виробництв.
Мені не потрібен дурень, чи чоловік якого я не поважатиму. І ТАК ВСЬОМУ є ціна, ви ж не безкоштовно за спасибі до магазину ходите, ми живемо в матеріальному світі.
Ось тому ви пишите з помилками, а я ні)
Зубная фея• 19 июля 2025
Це або є .або його нема. В мене не було окрім квартири і роботи нічого. Вінмене зваблював. Одні жінки є манкі.а інші ні. Тоді пишуть як перший комент, що в неїбізнес.квартира.і авто. А без цього вона ніхто і звуть її ніяк. І чоловік би і голови би не повернув в її бік. Не треба зваблювати його авто і бізнесом. Сила жінки в іншому. Але коли того нема.то у хід йдуть квартири і машини.
Свезло так свезло• 19 июля 2025
Ответ дляФорточка
А что такого в сексе, который вы даете?
Ну во-первых беру, а не даю, разнообразный , классный, я просто кайфую от процесса, мне нужно много и везде, мужчины от этого балдеют тоже
Метелики на душі• 19 июля 2025
Ответ дляФорточка
15 лет разницы для меня много
Все залежить від чоловіка, мені нормально. Разом вже 6 років
Диви яка я пава!• 19 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я гарна, розумна і молодша на 15 років)
Маю свій бізнес, житло, авто
Козирі у автора будуть, коли чоловік буде на 15 років молодше
А так це у вас з козирів пісічка і тіло, все інше субʼєктивно
Метелики на душі• 19 июля 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
С таким мышлением вы товар.
О счастье вашем, тут речь не идёт, увы
Звісно я продаю свій труд, як і всі. Тільки хтось за мінімалку продає.
Форточка
• 19 июля 2025
Ответ дляЗубная фея
Зараз чоловіки такі матеріалістичні та хитрі, що перестали цінувати дійсно жіночі якості, а шукають де вигідніше влаштуватися.