все по ГОСТу!• 19 июля в 15:32

Хто приймав індол

Дівчата, призначили мені індол через аденоміоз і поліпи, ну типу хоча б трохи допомогти організму, потім планую ставити мірену після видалення поліпів. Після прийому індолу болять груди, просто капець, у мене є мастопатія, буває болить перед кд, але зараз тільки середина, от як почала пити і страждаю. До лікаря піду в середу. У когось було таке?
ТА7НЯ7• 19 июля в 15:37
Автор у вас моча цвет не менялся?
Амбасадор щастя• 19 июля в 15:48
Мені вообще те що виписали цілий набір не зайшов
Там був індол і ще щось ще два препарати
СМСница• 19 июля в 15:50
Я пила вообще никаких улучшений не заметила.
Научительница• 19 июля в 15:54
Ответ дляСМСница
2 таблетки а день?
празники не помню• 19 июля в 16:02
На індолі навпаки боліти меншетмтали на тазалоці взагалі ще й м´якенькі стали і не болять навіть на місячні. Тобто по гінекології трошки краще, а от по грудях питання закрила, хоча за груди і не планувала.
Кумася• 19 июля в 16:36
Приймала при мастопатії, для налагодження гормонів. Груди боліли менше. Але через запах перейшла на ДІМ (похідне індолу). Сиджу на ньому. Сеча темнішала саме від індолу. Результат був, поки приймала. Припиняєш- знову гормони бешкетують
автор все по ГОСТу! • 19 июля в 17:02
Ответ дляТА7НЯ7
Автор у вас моча цвет не менялся?
Поки не помічала. А повинен?
автор все по ГОСТу! • 19 июля в 17:03
Ответ дляКумася
Та я готова приймати скільки треба, просто оце 2 тижні приймаю і страшне груди болять, раніше щось прям такого не помічала. Чи може якесь співпадіння…
А зараз що ми маєте на увазі? У мене просто капсули, проковтнула і все, запаху не мають
автор все по ГОСТу! • 19 июля в 17:04
Ответ дляпразники не помню
Цікаво, треба спитати в лікаря за тазалок
Научительница• 19 июля в 17:14
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я пила тазалок то фени. От боли груди мастодинон гель