Xвостокрутелка• 19 июля в 17:39
А ви стерелізуєте банки оцтом?
Побачила в Самвела, що він оцтом стерилізує банки. Це правда так можна?
Чавонадо• 19 июля в 17:42
Який сенс стерилізувати якимсь до неможливості розведеним оцтом, якщо є духовка, мікрохвильова, посудомийка, купа легких способів.
Глубоководная селедка• 19 июля в 17:42
Та шефи люблять випендритися. Стерилізую або окропом, або у духовці.
Будьте так ласкаві• 19 июля в 17:43
Ні, ніколи.
Паром, на кастрюлі з кружечком, перевернута банка.
Ms. Iphone• 19 июля в 17:51
Взагалі не стерилізую, мию фейрі+сода кальцинована, ідеально чисті, все прекрасно стоїть.
Xвостокрутелка
• 19 июля в 17:56
Ответ дляКраїна мрій
А куди їх ті банки?)))
Чи то консервація?
Консервація
Пускаю бісики• 19 июля в 18:25
Ответ дляЖдушечка
да. якщо маленькі баночки для зелені, паст з часнику, песто і тощо
Как зелень консервируете?
Ждушечка• 19 июля в 18:32
Ответ дляПускаю бісики
Как зелень консервируете?
Як раз зараз катаю - просто набити банку порізаною зеленню і залити теплим розчином соли. На склянку кип´яченої води 1 ст.л. соли. Я так робила раніше листя на долму. Нормально стоїть.
і ще мелю на блендері, плюс трохи лимонного соку (ябл. оцету), сіль, чорний перець і олія.