Барбітта• 19 июля в 20:02

Яка вам плитка

Плитка на фартух кухні
Результат:
вже голосів: 37
26 (70.27%) 1 світло сіра прожілка беж
11 (29.73%) 2 мені схоже на хмари
Леди_на_драндулете• 19 июля в 20:04
Не подобається
Мой_ужин• 19 июля в 20:06
3 - й варіант
Мені схоже на срала мазала ліпила.
автор Барбітта • 19 июля в 20:08
Ответ дляМой_ужин
3 - й варіант
Мені схоже на срала мазала ліпила.
Вам гамнеца підкинути? Для ляпніни?
Кіна не буде• 19 июля в 20:08
Проголосувала за 1, але я б обрала іншу, цікавішу, не широкоформатну.
Та_шо_ж_таке• 19 июля в 20:08
Обычная стандартная плитка, нормальная, но немного уже «как у всех»
автор Барбітта • 19 июля в 20:08
Ответ дляКіна не буде
Ваш варіант...
ЛюбимаЯНЬ• 19 июля в 20:08
Сделайте полотно и фартух из одного материала.
Love_Love_Love_• 19 июля в 20:09
Ответ дляБарбітта
Вам гамнеца підкинути? Для ляпніни?
Ну вона не гарна і реально зовсім не підходить для ваших цілей
Кіна не буде• 19 июля в 20:09
Ответ дляБарбітта
Ваш варіант...
У мене на фартуку Еквіп шеврон білий. Але ремонту 5 років, я не слідкую, що зараз актуально. Я б акцентувала фартук.
Крим мій• 19 июля в 20:10
Так плитка должна подходить ко всему остальному, какого цвета шкафы, столешница, пол?
Стигла полуниця• 19 июля в 20:17
Я таку купила на фартух.
І стільця теж схожа буде
ЖивунаБагамах• 19 июля в 20:17
Плитки гарні обидві. Але - розмір приміщення, стиль, що за кімната буде, меблі, кольорова гамма і тд
ЖивунаБагамах• 19 июля в 20:18
І до речі, великий формат зазвичай красиво для великих приміщень. Він і візуально буде збільшувати площу
Стигла полуниця• 19 июля в 20:19
Приблизно в такій кольоровій гаммі буде
из_под_тишка• 19 июля в 20:23
Нормально. Як у всіх, хто робить нині ремонти.
Поліпривіт всім• 19 июля в 20:38
Фото 2 не раджу. У мене схожа. Дуже убого на стіні дивиться :(
ЗновЗдоров• 19 июля в 21:42
Цей білий мармур вже давно не актуальний. Чому ви обрали саме його? Яка підлога планується в кухні? Також з мармурової плитки?