Я в дамках• 20 июля в 01:15

Що це з Зарою?! Як секенд

Я в шоці була. Величезний відділ у великому ТЦ в Європі. Речі таке щось, так ще й тупо навішано безсистемно, кучами. Ну точно як лахміття в секенді
автор Я в дамках • 20 июля в 01:43
Ответ дляВаша прЭлесть
Это вы малохольная, знающие эту фишку сразу пасут ;)
Яку фішку? Грязищу і бедлам? Це ж все одно, шо в секенді піти поритись
Бабо-лебідка• 20 июля в 01:47
Ответ дляДевальвация
Я маю на увазі сам товар
Товар теж різний там є. Я отримала сьогодні 5 купальників, всі чудові. Дітям беру постійно речі, хороші.
Саджу все зарання• 20 июля в 01:48
Ответ дляМама Никитки-2
Но закордоном же все нормально. Чисто, охайно, приємно ж знаходитись. А в Україні наче секонд 90-х років
Поняття не маю як тоді виглядав секонд. Одягалась у нові речі з Житнього ринку на Подолі.
А для деяких - заграничне і гімно величне
Бабо-лебідка• 20 июля в 01:48
Ответ дляПлекаю думи
Я вже тут писала, що речі як в секонді мене місцеві ’фешн діви’ закидали ябками
Ніколи не розуміла зару. За 20+ років в мене лише одна сукня звідти.
Саджу все зарання• 20 июля в 01:48
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Ви в кожній темі це робите.
Мама Никитки-2• 20 июля в 01:50
Ответ дляСаджу все зарання
А зара український бренд?
Бабо-лебідка• 20 июля в 01:50
Ответ дляВаша прЭлесть
Примарк во время распродажи это филиал ада, хуже я не видела Если не арабы, твк цыгане толпами, кто в вашей местности есть из хабальской экзотики.
Була в період розпродажів якраз ось, недавно, людей небагато, нічого подібного не було, всі європеїдної раси, білі. Нічого не валялося купами.
Саджу все зарання• 20 июля в 01:51
Ответ дляМама Никитки-2
А зара український бренд?
Перечитайте свою маячню.
І свої матюки будеш перти новим співвітчизникам, якщо дозволять і не нагадають, хто кому кістки в будку кидає
Мама Никитки-2• 20 июля в 01:53
Ответ дляСаджу все зарання
А оті речі з Подолу у вас чиї були?
ПС харошая мисля приходить опосля, що аж бігом текст змінили?
Нічого не було на житньому ринку в 92-93 роках не вигадуйте
Мама Никитки-2• 20 июля в 01:55
Ответ дляСаджу все зарання
Перечитайте свою маячню.
Удалено администрацией...
Саджу все зарання• 20 июля в 01:57
Ответ дляМама Никитки-2
А оті речі з Подолу у вас чиї були?
Ви втратили суть діалогу? Ви нетвереза?

Для вас не було? То це ваші проблеми. Я ні в чому вас переконувати не збираюсь.
В 92-му там точно були на першому поверсі продукти, на другому поверсі одяг і взуття, а на третьому меблі і побутова техніка. Ми якраз у 92-му переїхали на Поділ і там купили деякі меблі в нову квартиру, настінний годинник і велике дзеркало. В ті роки базари були золотим дном. В 92-му якраз стартувала вільна торгівля. А закон про кооперацію був прийнятий ще у 89-му. Люди їздили за кордон з за речами на перепродаж ще з того часу.
Саджу все зарання• 20 июля в 01:58
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Мені ніхто нічого не кидає. Живу за свої кошти.
Я у Європи війну не замовляла . І туди з простягнутою рукою не тікала.
Мама Никитки-2• 20 июля в 01:59
Ответ дляСаджу все зарання
Звісно за свої. Бюджет України дотаційний більш ніж на 65%
Так шо тішся далі, за свої.
Війну ніхто не замовляв.
Саджу все зарання• 20 июля в 02:00
Ответ дляМама Никитки-2
Так шо тішся далі, за свої.
Війну ніхто не замовляв.
Не було б війни, не було б і дотацій. Вони спонсорують свої інтереси.
А я живу в себе в країні, і до них за подачками не побігла.
Мама Никитки-2• 20 июля в 02:03
Ответ дляСаджу все зарання
Ви втратили суть діалогу? Ви нетвереза?

2 поверхи і підвал. Про які 3 поверхи іде мова?
Ну і ще раз запитую, оті речі, що купували вони були виключно українського виробництва? Чи «заграничне і гімно величне» це про всіх окрім вас?
Мама Никитки-2• 20 июля в 02:04
Ответ дляСаджу все зарання
Дотації і кредити були завжди. Чи ви думаєте звідки в України такий Бог намалювався? Мабуть тому що жили виключно за свої?
Мама Никитки-2• 20 июля в 02:05
Ответ дляСаджу все зарання
А, і да, де ці подачки узяти? Не підкажете? Піду хоч трохи візьму
Саджу все зарання• 20 июля в 02:06
Ответ дляМама Никитки-2
Ви звідки в Київ приїхали і в якому році?)

а я ще раз кажу - перечитайте діалог, бажано декілька разів і повільно. Чи може спеціально робите вигляд, що не розумієте, що тут понаклацували?
Да будет так• 20 июля в 02:13
В этом сезоне было много красивых вещей
Мама Никитки-2• 20 июля в 02:14
Ответ дляСаджу все зарання

«Поняття не маю як тоді виглядав секонд. Одягалась у нові речі з Житнього ринку на Подолі.
А для деяких - заграничне і гімно величне»
Читаю. І шо не так я сказала? Чиє виробництво ви купували на житньому ринку. Українське?
Саджу все зарання• 20 июля в 02:18
Ответ дляМама Никитки-2
Мова не про те, що писала я. І я не писала про те, що українцям імпорт купувати не треба. Подивіться яку суть несуть ваші повідомлення. І на це звернула увагу не одна я. А ви така типу нічого не розумієте і намагаєтесь перекрутити мною написане
Мама Никитки-2• 20 июля в 02:21
Ответ дляСаджу все зарання
Да прям. В українській зарі завжди хаос і безлад. А ще відчуття, що десь в підвалах бангладешу відшивали лівою ногою. Криве і косе. Доречі, я бачила речі українського виробництва. Ото якість. І поряд не стояло з тим, що привозять в Україну
Пишу, не читаю• 20 июля в 02:45
Заказываю всегда онлайн: большой выбор, беспроблемный возврат, идеальное сочетание цена/качество
Борщичок• 20 июля в 02:53
Ответ дляСаджу все зарання

Какой Киев? Она в Чернигове жила до переезда в Америку.
За Житний рынок плюсую, сестра выходила замуж в девяносто третьем, покупали там свадебное платье. Там было всё - от домашних овощей, фруктов, мяса, молочки и бананов - до видеомагнитофонов и мебельных гарнитуров.
Кручу хвости• 20 июля в 03:29
Ответ дляжижифреймут
Удалено администрацией...
А вам цей оппонент просто недає спокою. Щоб вона н написала, всі її хейтять. Це ж треба так завистю давитися. Що лав лав хейтять, да, вона буває дічь конкретну пише, але ж і її порадниці носом тикають то сша то чоловіком темношкірим і теж таку ахінею пишуть.
Стріляний птах• 20 июля в 06:19
Нормально все. Купила позавчора сукню за 9,99, та 2 футболки по 6,99. Все на вiшаках, нiяких куч
Міні-бікіні• 20 июля в 07:18
Ответ дляМама Никитки-2
Почитайте про зовнішній борг Америки
Печальки.нет• 20 июля в 07:34
Ответ дляБабо-лебідка
Я думала тільки в мене таке враження від Зари. В середу зробила рейд по ТЦ, годин 5 ходила з магазина в магази. В зарі, як свинюшник якийсь. Дрантя одне, і навішено, навалено все підряд безсистемно. А народ щось риється в тряпочках тих.
Я так багато разів в Зару заходила і єдиний раз щось купила, і то через велику знижку, бо був дефект.
От не бачу я там гарних речей. І весь час не розумію що там люди знаходять.
Печальки.нет• 20 июля в 07:34
Ответ дляМама Никитки-2
Я навпаки на таке в Європі натрапила.
Печальки.нет• 20 июля в 07:36
Ответ дляЯ в дамках
А Нью-Йоркер, до речі, здивував. Чистота, пахне парфюмом гарним, речі прикольні, і ціни норм. Тут він популярний, і ясно чому
До речі для мене відкриття. Зазвичай його обходила. А роки 2 назад зайшла. І тепер один з улюблених магазинів.