Веселуха Муха• 20 июля в 10:32

Допоможіть визначити породу

Дівчата собачниці, допоможіть за описом знайти фото породи собаки. Зустріла сьогодні навулиці дуже гарну собачку, явно домашня. але дуже ляклива - не встигла навіть телефон вийняти. Хочу написати в групи щоб знайти власника, а без фото марна справа. Отже собачка середня, десь як спанієль, але не така міцна, дуже тендітна статура. Я з першого погляду взагалі подумала собача-підліток. Шерсть золотиста світла, гладенька, рівна і не густа, але трохи довга, місцями висить і по всьому хвостику теж. Вушка висячі. Уся така тендітна і статура, і мордашка. На фото здалеку у мене вийшла лиш незрозуміла пляма, але для тих хто розуміється на породах можливо це хоч на якісь здогадки підштовхне
Оч@ров@Шк@• 20 июля в 10:33
Я и марку машины определить не могу. Собака рыжая.
успокойте_Меня• 20 июля в 10:33
чихуахуа по кличке Перл
Яжбоматусяблін• 20 июля в 10:34
Может щенок сеттера. Или золотистого ретривера. Или если взрослая - помесь спаниеля.
Яжбоматусяблін• 20 июля в 10:36
1 щенок сеттера
2 щенок гольдена
автор Веселуха Муха • 20 июля в 10:38
Ответ дляЯжбоматусяблін
Певна не ретривер. На сетера шерстю схожа (тільки у неї така світленька, не рижа, бежик такий золотий).
Яжбоматусяблін• 20 июля в 10:39
1. Помесь спаниеля
2 Аусси, австралийская овчарка
автор Веселуха Муха • 20 июля в 10:40
Ответ дляЯжбоматусяблін
1 щенок сеттера
2 щенок гольдена
І певно не щеня. Щеня якесь міцненьке. А та така тоненька. Я якось бачила біло-коричневу собачку таку дорослу. То мабуть це таки теж доросла
автор Веселуха Муха • 20 июля в 10:43
Ответ дляЯжбоматусяблін
1. Помесь спаниеля
2 Аусси, австралийская овчарка
Друге точно ні. Там мордочка як шило - тоненька і шерсть гладкіша, ніж на першому фото.
Тільки не про гроші• 20 июля в 10:44
Двортерьер
Яжбоматусяблін• 20 июля в 10:45
Сеттеры, их много видов.
Моя улюблена страшко• 20 июля в 10:45
А почему так мало спаниелей сейчас?
Яжбоматусяблін• 20 июля в 10:48
Ответ дляВеселуха Муха
Если это помесь спаниеля, то может быть любого размера и с любой шерстью, как повезет.))
автор Веселуха Муха • 20 июля в 10:49
Дівчата, чому так смішно і стільки реакцій 🤦‍♀️?? Це типу ненависниці всього живого? Якщо це реакція на фото-пляму, то людина, яка має таку собаку, по цій плямі зрозуміла б що це за собака
Яжбоматусяблін• 20 июля в 10:51
Ответ дляМоя улюблена страшко
А почему так мало спаниелей сейчас?
Наигрались. У них не такой простой характер, отличный аппетит и много линьки.))
Но сейчас модный Кавалер-кинг-чарльз-спаниель. Они более домашние.
Хома з пастою• 20 июля в 10:52
У цьому дописі авторка просить допомоги у визначенні породи собаки, яку вона зустріла на вулиці. Ось короткий виклад опису:

Дякую, тоді виправлю припущення. Якщо собака була доросла, але виглядала дуже тендітною, це змінює ситуацію. З урахуванням цього й збереженням опису, ось уточнені варіанти:

---

Уточнений опис (доросла собака):

Розмір: середній, як спанієль.

Статура: не масивна, тендітна й легка.

Шерсть: світло-золотиста, гладенька, трохи довга, місцями звисає, також по хвостику.

Вуха: висячі.

Морда: витончена, ніжна.

Хвіст: оброслий, шерсть на ньому теж трохи довга.

Виглядала домашньою, але дуже лякливою.

---

Ймовірні породи (доросла, не масивна):

1. Кавалер-кінг-чарльз-спанієль (Cavalier King Charles Spaniel)

Дуже ніжна й тендітна порода.

Висячі вуха, довша шерсть по тілу й хвосту.

Світло-каштанові й золотисті відтінки поширені.

Виглядають як «мініатюрний спанієль».

2. Тібетський спанієль

Також середнього розміру, витончений корпус.

Довша шерсть, пухнастий хвіст.

Світлі відтінки бувають.

3. Кокер-спанієль (англійський, не польовий)

Є світлі варіації, схожі за описом.

Дорослі, але не виглядають масивними.

Висячі вуха, характерна шерсть на хвості.

4. Ретривер-помісь (наприклад, маленька суміш з гончою або спанієлем)

Якщо собака домашня, але не чистопородна, то опис може підходити до суміші золотистого ретривера з дрібнішою породою.

---

📸 На фото — дійсно дуже далеко, видно світле хутро, тендітну поставу, середній зріст.
Судячи з того, як собака стоїть — дуже граціозна, явно не масивна, не коротконога.

---

Хочеш, я знайду приклади фото цих порід для візуального порівняння?
Або підготую запит, який можна кинути в групу з уточненим описом?

---

Опис собаки:

Розмір: середній, десь як спанієль, але не така міцна, тендітна статура.

Вік: здалася наче собака-підліток.

Шерсть: світло-золотиста, гладенька, рівна, не густа, трохи довга, місцями звисає, також по хвостику.

Вуха: висячі.

Загальне враження: дуже тендітна, як за статурою, так і за мордочкою.

Фото: є, але дуже нечітке — з великої відстані, видно лиш пляму.

---

Можливі породи за описом:

1. Кокер-спанієль (англійський або американський):

Розмір підходить.

Висячі вуха, довша шерсть.

Тендітна мордочка.

Золотистий колір — типовий.

2. Золотистий ретривер-підліток:

Світло-золота шерсть, ніжна статура на ранньому етапі.

Але зазвичай більший за розмірами.

3. Тібетський спанієль або кавалер-кінг-чарльз-спанієль:

Висячі вуха, тендітність.

Але часто менші за розміром, ніж описано.

---

Моя здогадка:

Англійський кокер-спанієль світлого забарвлення, або молодий золотистий ретривер.
На фото видно загальний силует, який дійсно нагадує щось між цими породами.

---

Хочеш, я можу зробити фотоколаж із цими породами для порівняння?
автор Веселуха Муха • 20 июля в 10:59
Ответ дляХома з пастою

---

Уточнений опис (доросла собака):

Розмір: середній, як спанієль.

Статура: не масивна, тендітна й легка.

Вуха: висячі.

Морда: витончена, ніжна.

Виглядала домашньою, але дуже лякливою.

---

Ймовірні породи (доросла, не масивна):

Дуже ніжна й тендітна порода.

Виглядають як «мініатюрний спанієль».

2. Тібетський спанієль

Довша шерсть, пухнастий хвіст.

Світлі відтінки бувають.

Є світлі варіації, схожі за описом.

Дорослі, але не виглядають масивними.

---

Опис собаки:

Вік: здалася наче собака-підліток.

Вуха: висячі.

---

Можливі породи за описом:

Розмір підходить.

Висячі вуха, довша шерсть.

Тендітна мордочка.

Золотистий колір — типовий.

2. Золотистий ретривер-підліток:

Але зазвичай більший за розмірами.

Висячі вуха, тендітність.

---

Моя здогадка:

---

Дякую, але у тих перших спанієлів морди приплюснуті, ніяк не тендітне шилко ). Мабуть таки якась помісь. Переглядатиму місцеві групи - раптом її шукають
Хвець-тець• 20 июля в 14:34
Ответ дляВеселуха Муха
Дякую вам за небайдужість🤗 Якщо людина загубила собачку, то вона буде шукати в місцевих групах і впізнає свою згубу на фото. Нехай знайдеться власник і собачка повернеться додому 🙏