Бачу_майбутнє• 20 июля 2025
Почему из Херсона невозможно выехать?
Почему из Херсона невозможно выехать без прохождения фильтрации. Т.е. фотографирования, проверки всех гаджетов, внесения в базу. Получается одна оккупация сменилась другой?
Сиджу тихенько• 20 июля 2025
Автор брехуха. Немає там фільтрації. Максимум - дивляться документи. Родичі регулярно їздять з Херсона до Миколаєва.
Метелики на душі• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Родители и деды тех, кого сейчас называют матрехами. Они с детства привыкли, что деньги не пахнут.
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 20 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Удалено администрацией...
Шкварочка• 20 июля 2025
Я років два назад, на в´їзді в Київ, побачила, як у підлітків без батьків шманали телефони, теж здивувалась, ще тут питала, чи це норма, дівчата написали, що мають право. Ну ок, якщо народ вкурсі і це влаштовує.
Метелики на душі• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 20 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Удалено администрацией...
Анонім Завгосп• 20 июля 2025
я считаю, без ордера телефоны никто не имеет право проверять. есть же неприкосновенность личной жизни
Шкварочка• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Може тому, що воюємо з росією, щоб не було так як у них, примусу, обмежень, а виходить, що довоювалися до копіїювання дій кгб чи фсб чи як вони там. Виникає просте питання, тоді заради чого це все, за що боремося, який сенс? Погано ми могли жити і без війни і були б усі живі і міста цілі.
Шкварочка• 20 июля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Мені тоді дівчата тут писали, що є якись чи то наказ, чи ін підзаконний акт, де прописано, що можуть.
Метелики на душі• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 20 июля 2025
Ответ дляШкварочка
Вы пытаетесь сравнивать несравнимое. И да ’без війни і були б усі живі і міста цілі’ - претензии не к той стороне выдвигаете. Мы на Рашу не нападали.
Киця-бриця• 20 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Удалено администрацией...
ГороховаЯ• 20 июля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Не під час військового часу, і коли в телеграмі за 100 доларів знаходяться підривники. Малолєтка або баба з саморобною вибухівкою може і вас зачепити. Мова про життя людей
Метелики на душі• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 20 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Удалено администрацией...
Метелики на душі• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Ответ дляШкварочка
Не знаю, чи правомірно перевіряти без присутності батьків, але перевіряти треба. Десятки випадків, коли саме підлітки виконують завдання фсб: підпалити авто військових, сфотографувати щось, лишити десь сумку з вибухівкою і т.д.
Valentina shop2020• 20 июля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Так эти города не в оккупации,там свободное передвижение