Бачу_майбутнє• 20 июля 2025

Почему из Херсона невозможно выехать?

Почему из Херсона невозможно выехать без прохождения фильтрации. Т.е. фотографирования, проверки всех гаджетов, внесения в базу. Получается одна оккупация сменилась другой?
Сиджу тихенько• 20 июля 2025
Автор брехуха. Немає там фільтрації. Максимум - дивляться документи. Родичі регулярно їздять з Херсона до Миколаєва.
Метелики на душі• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Родители и деды тех, кого сейчас называют матрехами. Они с детства привыкли, что деньги не пахнут.
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 20 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Удалено администрацией...
Шкварочка• 20 июля 2025
Я років два назад, на в´їзді в Київ, побачила, як у підлітків без батьків шманали телефони, теж здивувалась, ще тут питала, чи це норма, дівчата написали, що мають право. Ну ок, якщо народ вкурсі і це влаштовує.
Метелики на душі• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 20 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Удалено администрацией...
Мандолина Бу• 20 июля 2025
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
Анонім Завгосп• 20 июля 2025
я считаю, без ордера телефоны никто не имеет право проверять. есть же неприкосновенность личной жизни
Шкварочка• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Може тому, що воюємо з росією, щоб не було так як у них, примусу, обмежень, а виходить, що довоювалися до копіїювання дій кгб чи фсб чи як вони там. Виникає просте питання, тоді заради чого це все, за що боремося, який сенс? Погано ми могли жити і без війни і були б усі живі і міста цілі.
Не против• 20 июля 2025
Ви при розумі? Яка окупація? Херсон не окупований!
ГороховаЯ• 20 июля 2025
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
Шкварочка• 20 июля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Мені тоді дівчата тут писали, що є якись чи то наказ, чи ін підзаконний акт, де прописано, що можуть.
Метелики на душі• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 20 июля 2025
Ответ дляШкварочка
Вы пытаетесь сравнивать несравнимое. И да ’без війни і були б усі живі і міста цілі’ - претензии не к той стороне выдвигаете. Мы на Рашу не нападали.
Yuliya-23• 20 июля 2025
Взаагалі то Херсон не в окупації
Киця-бриця• 20 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Удалено администрацией...
ГороховаЯ• 20 июля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Не під час військового часу, і коли в телеграмі за 100 доларів знаходяться підривники. Малолєтка або баба з саморобною вибухівкою може і вас зачепити. Мова про життя людей
Метелики на душі• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 20 июля 2025
Ответ дляМетелики на душі
Удалено администрацией...
Метелики на душі• 20 июля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 20 июля 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Басина• 20 июля 2025
Ответ дляШкварочка
Не знаю, чи правомірно перевіряти без присутності батьків, але перевіряти треба. Десятки випадків, коли саме підлітки виконують завдання фсб: підпалити авто військових, сфотографувати щось, лишити десь сумку з вибухівкою і т.д.
Valentina shop2020• 20 июля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Так эти города не в оккупации,там свободное передвижение