А шо сталося?• 20 июля в 17:11

Це мене кинули на Airbnb?

Позавчора забронювала квартиру щоб поїхати на кілька днів на море. Сьогодні телефоную щоб дізнатися у кого по приїзду отримати ключі, а мені кажуть, що це щось напевно сталася плутанина на букінгу і на айрнбіендбі, що у них на ці дати усе зайнято і щоб я відміняла бронь. Але тоді я втрачаю кошти!і як так може бути, якщо мені прийшло підтвердження броні?! У мене вже списало повну суму!! Порадьте що робити в даній ситуації?
Мексиканочка• 20 июля в 17:13
Пишіть у підтримку
Пухнасті штани• 20 июля в 17:13
що каже служба підтримки?
автор А шо сталося? • 20 июля в 17:14
Ответ дляМексиканочка
Пишіть у підтримку
Зараз як раз написала. Чекаю.
Трільчиха• 20 июля в 17:15
Ответ дляА шо сталося?
Зараз як раз написала. Чекаю.
Самостійно нічого не скасовуйте
автор А шо сталося? • 20 июля в 17:15
Ответ дляТрільчиха
Самостійно нічого не скасовуйте
Дякую! Теж так подумала, що не треба. Бо тоді я втрачаю кошти.
Скляна миша• 20 июля в 17:21
Еще пока не кинули, но хотят.

Бронь не снимайте. Напишите в поддержку и дайте им скрины, где хозяин хаты просит вас отменить бронь
автор А шо сталося? • 20 июля в 17:25
Ответ дляСкляна миша
Еще пока не кинули, но хотят.

Скринов к сожалению нету, хозяин по телефону сказал.
Мавка• 20 июля в 17:30
Ответ дляА шо сталося?
Ну, так напишите письменно и там. Что я вот билеты купила, еду, ждите
Тарабарщина• 20 июля в 17:42
Ответ дляА шо сталося?
Напишите хозяину, получите письменный ответ
Скляна миша• 20 июля в 17:49
Ответ дляА шо сталося?
Заманите хозяина в переписку. Напишите, мол, вот я купила билеты. Вы меня там ждете, все в силе? Типа того. И пускай он вам в переписке отвечает. Если он в переписке запоет про то, чтоб вы сняли бронь, ничего не отвечайте на эту просьбу. Снимите скрины и отправьте в поддержку.
Пекельнi Борошна• 20 июля в 22:25
як справи, автор?
автор А шо сталося? • 21 июля в 02:51
Ответ дляПекельнi Борошна
як справи, автор?
Гроші вдалося повернути, але тепер не можу нічого знайти на ці дати. Повно варіантів начебто вільних. А коли бронюю -у відповідь відміна - нема місць. Це тільки у нас таке з букінгом. За кордоном ні разу таких проблем не виникало.