Продаю витрішки• 20 июля 2025

Оренда квартири

Я з підлітком мешкаємо в 1 к квартирі. Не велика, але затишна. Є ще новобудова велика квартира, без ремонту. Донькам їздить в ліцей 15-25 хв на автобусі.
Виникла думка зняти 2к квартиру близько біля ліцею доньки. Головний аргумент - вона не буде витрачати час на дорогу. Плюс ЖК з паркінгом. Тому що в районі де мешкаємо з сховищами проблема.
Свою квартиру здавати не планую.
Як вам такий план?
Прибираю щодня• 20 июля 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Гроші є, але вони могли б відкладатися на навчання доньки
Тогда сдайте свою
автор Продаю витрішки • 20 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А як це допоможе вам що все працює, якщо ви там не будете жити?
Запасний варіант
Love_Love_Love_• 20 июля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Прочитайте старт-пост: там не один аргумент написан: и ближе к школе, и вопрос безопасности, и комнат больше можно снять, а не ютится вдвоем в одной комнате. Представляете, аргумент не обязательно бывает один 😀
Ну і для чогго їй чиясь думка, якщо питання комфорту і безпеки?
неДодекаэдр• 20 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так можно о любой теме на форуме сказать: зачем вам чье-то мнение? У автора есть сомнения, потому что есть аргументы не только за, но и против.
Love_Love_Love_• 20 июля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Які аргументи проти власної безпеки?
неДодекаэдр• 20 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Які аргументи проти власної безпеки?
А вы спросите миллионы украинцев: почему они еще в Украине, какие могут быть аргументы против собственной безопасности? Например, родной дом, который обустраивался с любовью. Финансы. Привычный образ жизни. И т.д.
Love_Love_Love_• 20 июля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Мова про автора, фінанси в неї є як вона написала, про рідний дім в неї теж питання не стоїть.
Чи ви далі якось будете намагатися звернути тему до питання про те що я не в Україні. Це так смішно зі сторони виглядає, чесно кажучи
неДодекаэдр• 20 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Смешнее выглядит ваше упорное нежелание прочитать старт-порт и дальнейшие посты авторы.
Love_Love_Love_• 20 июля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Ну, звісно ви тут єдина хто спромігся це зробити
неДодекаэдр• 20 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Не одна. Но вы точно «не спромоглися», но надо ж поскорее свои 5 копеек вставить.
Love_Love_Love_• 20 июля 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Ну ви ж не одна кому потрібно 5 копійок вставити.