Продаю витрішки• 20 июля в 20:36

Оренда квартири

Я з підлітком мешкаємо в 1 к квартирі. Не велика, але затишна. Є ще новобудова велика квартира, без ремонту. Донькам їздить в ліцей 15-25 хв на автобусі.
Виникла думка зняти 2к квартиру близько біля ліцею доньки. Головний аргумент - вона не буде витрачати час на дорогу. Плюс ЖК з паркінгом. Тому що в районі де мешкаємо з сховищами проблема.
Свою квартиру здавати не планую.
Як вам такий план?
Луноходик_Ик• 20 июля в 20:37
Хороший
Love_Love_Love_• 20 июля в 20:37
Шикарний план.
Цідило правди• 20 июля в 20:38
Якщо у вас є гроші, то ми не проти
пані Солоха• 20 июля в 20:38
Есть деньги - снимайте. Вы же не стоите перед сложным выбором )
автор Продаю витрішки • 20 июля в 20:38
Ответ дляЦідило правди
Якщо у вас є гроші, то ми не проти
Гроші є, але вони могли б відкладатися на навчання доньки
Love_Love_Love_• 20 июля в 20:38
Але шикарніший план- доробити ремонт в 2 к і жити в своєму житлі, замість віддавати гроші тьоті
Цідило правди• 20 июля в 20:39
Ответ дляПродаю витрішки
Ну вам вирішувати чи є у вас гроші на потім і що в пріоритеті)
Нам якось всеодно де ви будете жити)
Цідило правди• 20 июля в 20:40
Ответ дляПродаю витрішки
Але ви можете завжди здати свою однокімнатну, щоб зменшити витрати
автор Продаю витрішки • 20 июля в 20:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Там наразі голі стіни. В ремонт наразі вкладати кошти не готова. І своя нова квартира далеко від ліцею. Поки я той ремонт дороблю, донька закінчить школу
пані Солоха• 20 июля в 20:41
Ответ дляПродаю витрішки
Люди, которые читают стартпост, откуда должны догадаться, что у вас ещё какие-то планы есть на деньги?)) Какие ваши приоритеты так и поступайте.
Фляшунька• 20 июля в 20:43
Ответ дляПродаю витрішки
Вона не пройде на бюджет?
автор Продаю витрішки • 20 июля в 20:43
Ответ дляпані Солоха
Дивно. Адже збереження на навчання, здоров´я чи на чорний день варіант норми ( якщо дохід дозволяє)
Love_Love_Love_• 20 июля в 20:43
Ответ дляПродаю витрішки
Нуууу, а так відкладеться жирок на її попі
автор Продаю витрішки • 20 июля в 20:44
Ответ дляФляшунька
Вона не пройде на бюджет?
Ні. Бюджету в вузі де вона хоче навчатися не має. Це не в Україні.
Love_Love_Love_• 20 июля в 20:45
Ответ дляПродаю витрішки
Для мене взагалі не варіант норми - збереження на чорний день так само як і дурні безглузді плати за оренду не відрмо чого і для чого.
пані Солоха• 20 июля в 20:46
Ответ дляПродаю витрішки
У каждого свои нормы в отношении денег. Если бы у вас были проблемы со здоровьем, то съем квартиры бы просто не стоял. Потому что здоровье в приоритете перед поездками в лицей.
Фляшунька• 20 июля в 20:46
Ответ дляПродаю витрішки
Тоді радьтеся з донькою, що їй краще: бажаний ВУЗ, чи до ліцею пішки.

Хочете сказати, якщо переїдете в орендоване житло, то донька не буде навчатися взагалі?
Миззери• 20 июля в 20:46
Есть деньги снимайте , мы сдавали двушку и снимали трешку
автор Продаю витрішки • 20 июля в 20:47
Ответ дляLove_Love_Love_
А для мене це норма. Фінансова подушка має бути. Життя не передбачуване
Миззери• 20 июля в 20:48
Хотя вам логичнее в ремонт вкладывать или продать новострой и купить там где хотите
Love_Love_Love_• 20 июля в 20:49
Ответ дляПродаю витрішки
Так, ви збираєтесь витрачати гроші абсолютно не раціонально. Просто викидати на вітер.
Фляшунька• 20 июля в 20:49
Ответ дляПродаю витрішки
Так фінансова подушка, чи гроші на навчання дитини? Це дві різні статті
Небоброїдка• 20 июля в 20:51
Дурний план орендувати житло, маючи дві квартири, і не здавати їх.
На квартири явно заробили не ви))

Ніколи не зроблю такий вибір.
Заробляю добре, але дружу з головою і логікою
неДодекаэдр• 20 июля в 20:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Вы давно в Украине были? Один из аргументов автора - отсутствие укрытия рядом и наличие укрытия (паркинга) там, где автор хочет снять.
неДодекаэдр• 20 июля в 20:54
Автор, а почему не сдать свою квартиру?
автор Продаю витрішки • 20 июля в 20:55
Ответ дляНебоброїдка
На квартири явно заробили не ви))

Ніколи не зроблю такий вибір.
Заробила сама. Але це не має відношення.Мене бентежить питання безпеки - часто донька в дорозі, тривога , я собі місця не можу знайти. І таке доволі часто. Плюс відсутність сховища.

Причому тут ваша логіка не зрозуміло.
Love_Love_Love_• 20 июля в 20:57
Ответ длянеДодекаэдр
Тоді до чого цей опус про дорогу до ліцею доньки?
Якшо її аргумент укриття і безпека, то тут взагалі дивно запитувати якісь поради і писати про фін подушку 🤷🏼‍♀️
автор Продаю витрішки • 20 июля в 20:58
Ответ длянеДодекаэдр
Автор, а почему не сдать свою квартиру?
В ній все робила як для себе, з душею. Якась шкода. Плюс в квартирі газ, екофлоу. Поверх низький. При відключенні світла все працює.
Love_Love_Love_• 20 июля в 20:59
Ответ дляПродаю витрішки
А як це допоможе вам що все працює, якщо ви там не будете жити?
неДодекаэдр• 20 июля в 20:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Прочитайте старт-пост: там не один аргумент написан: и ближе к школе, и вопрос безопасности, и комнат больше можно снять, а не ютится вдвоем в одной комнате. Представляете, аргумент не обязательно бывает один 😀