Творческий типаж• 21 июля 2025
Ви повірите, що таке взагалі можливо?
В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
Не їм після шостої• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Жив вже в Польщі три роки
Тому більше і не хоче.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Що робитиме з почесною квартирою? Якщо виїзжатимете
Він же не хоче їхати,будете там жити
КараПузовна• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Жив вже в Польщі три роки
Значит не зашло. Зачем ему выезжать, он может где то на западной в спокойном месте снять квартиру, работать и жить в привычной для себя обстановке. У вас что взрослый сын, которому надо срочно выехать?
Готова до другої• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Він же не хоче їхати,будете там жити
Але допустимо гіпотетично він виїзнає, що з гіпотезою квартирою буде?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Тому більше і не хоче.
Через його не хочу дитина має зростати під ракетами та дронами???
Ms. Iphone• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Шел четвертый год войны
Не їм після шостої• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А може дитина теж не хоче,а тільки ви.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляКараПузовна
На західній теж тривога зараз
Готова до другої• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Таке враження, що пишете через перекладач, укр.м не рідна
КараПузовна• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Подайте на алименты и езжайте сама. Но вы не поедете скорее всего. Потому что надо будет напрячься, а не хочется.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Здати, якщо весь ремонт вже зробиться до того часу
Партизанка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Подождите, разрешения на вывоз ребенка сейчас от отца не нужен.
ЗабежАЛОЧКА• 21 июля 2025
У мого чоловіка є право на виїзд, тому ми з донькою не в Україні, а він до нас приїжджає, коли є можливість. Коли вирішимо всі питання з житлом, ми теж повернемось.
Ms. Iphone• 21 июля 2025
Ответ дляПартизанка
Вы его как кошелек везете ?
Нет, она полюбила его за большое сердце
Гидроусилитель руля• 21 июля 2025
Короче, банкомат не едет, а у автора лапки. Но виноват мужчина.
ХикориДикори• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Так вона ж вже зростає
Готова до другої• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Так ремонт ще не зроблений, зробить прийшо рішення
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Шел четвертый год войны
Так і все стало на багато гіршим ніж на початку, набагато більше вони запускають дронів на цивільних
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
А може дитина теж не хоче,а тільки ви.
За дитину та її безпеку несуть відповідальність тільки батьки.
Партизанка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Так что же Вы сидите ? У Вас ограничений нет.
Закусенец• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Він зможе,бо знає англійську,або ж може віддалено працювати ,як зараз
Ага, знание английского - это прямо гарантия работы, особенно если вы не в англоязычную страну собираетесь. Организационные вопросы тоже он будет решать?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляКараПузовна
Як саме напружитися?
ХикориДикори• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ну так яка відповідальність, якщо ви її не вивезли до сих пір?!
Заставляличка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Тому Ви лишаєтеся в Україні?
Ms. Iphone• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ваш муж адаптировался. Плюс страшно, такой склад характера. Айтишник же. А вам все больше тревожно за ребенка.
Мелочунь• 21 июля 2025
Полно таких. У меня на работе большинство топ-менеджмента: почти у всех по трое детей, еще кое у кого отсрочка, дающая право на выезд. Они же все тут, в Украине, гордятся этим.
Не їм після шостої• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ну ваш чоловік вважає що в Україні вашій дитині безпечніше,ніж за кордоном серед біженців з різних країн і націй.Ви вважаєте інакше.Кожен має право на свою думку.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Він жити там буде