Творческий типаж• 21 июля 2025

Ви повірите, що таке взагалі можливо?

В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
Пліснявілий сир• 22 июля 2025
Ответ дляНу шо не так?
Ваш має вислугу?
Якщо інвалідність пов´язують з бойовими діями - там гарна пенсія.
Так, має, МСЕК на кінець жовтня, зараз призначають звичайну військову. Але сенс в тому, що він має дуже рідку спеціальність і може ще корисним бути чи в якості інструктора, чи в штабі. То зараз шукають можливість як його повернути, але це «зі зняттям з обліку» робить це майже неможливим. він і звільнятися не планував, але усі як один говорили що тут типу без варіантів. То мені і цікаво, як люди маючі інвалідність, говорять що вони хочуть продовжити службу іі такі продовжують. Може дійсно і діагноз різний і ступень придатності
Ну шо не так?• 22 июля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Моєму операції робили в інституті ортопедії. На але не направляли примусово. Це було як рекомендація. Але він попав до гарного реабілітолог в і майже повністю відновили рухові функції. А коли він в одязі - не видно що щось не так. Єдине не може присісти, стрибати, заборонено бігати, тобто такі обмеження.
Можливо залежить від лікаря. Або від служби, і звісно від діагноза.
Будьте так ласкаві• 22 июля 2025
Ответ дляМанка Я
Та яким мішком яких грошей. Це тут він АЙТІШНИК, а там - середньостатистичний злидень, який на свою зарплату ледь виживатиме з родиною. А пройде пів рочку і податки доведеться платити не на ФОП, а в країні перебування - от тут і почнеться веселуха. Ще й з ’особливою’ дитиною
А уявіть ким там буде вона? Якщо в Україні ніхто:)
От того чоловік і не хоче їхати
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляТролю як можу
А навіщо в орендованій квартирі робити ремонт?
А навіщо задавати тупорилі питання?
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляКрошка Енот
скільки років дитині?
ви думаєте днсь закордоном комусь потоібна ваша дитина з аутизмом? їй там буде ще гірше, до всіх проблем мовний барєр добавиться
Тут писали ,що є адаптація та заняття безкоштовні закордоном для таких дітей
В Україні без грошей тим паче важче,бо все платне
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляКрошка Енот
а з ким дитина в той час як ви працюєие з ранку до ночі на малооплачуваній роботі маючи чоловіка айтішніка який ремонт в новій ввартирі робить?
А у вас хоч яка зарплата?
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляОбращеница
он причем, спасайте
Він тато
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Шо Ви не вивозите? Чоловік вдома, не підлягає мобілізації, насолоджуйтесь життям. Бо хто зна як воно може обернутися....
Що саме обернутися?
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляksenbaz
то вы афтор гаварите что мушь не хочет ехать.так никто не хочет.все дома или вы думаетье в кайф батрачить на аренду и тянуть троих на горбу по чужим краям.
В Києві така ж сама оренда ,як і закордоном
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляМолчалка
А ось і нутро полізло
Ну а що ви хотіли? У людей є пам´ять, навіть на анонімному форумі. Ви б ще знали, що про вас інші пам´ятають.
Мабуть у вашій родині ви таки не жертва, лише прикидаєтесь. По Карпману, класично.
І що?)
У вас життя надто нудне
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Кидати дитину на весь день на чоловіка за копійчану, з ваших же слів, роботу - це нормально? Не вміти з дитиною дати ладу? А як же ваш програміст умудряється працювати, якщо дитина така?
Ви про своє ставлення і самі знаєте. І чому він дитину готовий лишити тут, аби не з вами безконтрольно закордоном.
Чому ви на це не погоджуєтесь? Для вас це виграшно. Жодних турбот, тільки трохи попрацювати, перш ніж нову шию знайдете.
Можете не старатися з коментами, я вже знаю, що з вас зараз полізе. Правда очі коле і страшенно тригерить.
До речі, чому б вам не взяти когось із батьків з собою? Вони з дитиною, ви на роботу. Чи з вами вже й батьки відмовляються контактувати?
Чоловік проти,щоб я не працювала,тому так він взяв на себе обов´язок за дитину,так зрозуміло хоч?)
Ко-ко
Молчалка• 22 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
І що?)
У вас життя надто нудне
Зате ваше настільки цікаве, що ви не можете зупинитися і клепаєте тему за темою про одне й те саме
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Ви можете не заходите в цю тему та інші)
Молчалка• 22 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ко-ко
А знаєте, чому він хоче, щоб ви працювали? Щоб з 9.00 до 18.00 вас не чути і не бачити. Ви правда думаєте, що ваші 20к грають суттєву роль в сімейному бюджеті?
До речі, теми про бруд на кухні теж ваші? Дуже схожі за стилем.
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Отож вас штормить ,нічого собі
Молчалка• 22 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ко-ко
А що за робота у вас? 10.30, а ви на Порадниці
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляМолчалка
А у вас ,яка робота?
Молчалка• 22 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Отож вас штормить ,нічого собі
Удалено администрацией...
Молчалка• 22 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А у вас ,яка робота?
Тема не про мене.
Нормальна робота, віддалена.
Зараз кави вип´ю і перейду до справ.
Невиховано відповідати питанням на питання. І кома у вас там зайва.
То ким ви працюєте?
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Тема не про мене.
Нормальна робота, віддалена.
Зараз кави вип´ю і перейду до справ.
То ким ви працюєте?
Удалено администрацией...
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляМолчалка
Удалено администрацией...
Не їм після шостої• 22 июля 2025
Ответ дляТролю як можу
Вот это попёрла желчь с завистницы-патрийотки, вот это попёрла. Ржу, не могу...
Боже,какой ужас,срочно к врачу!Чего оно у тебя так поперло то?Мало зарабатываешь и ночамио жрешь дерьмо из фастфуда ?
Устройся на нормальную работу,и жизнь наладится.
И чё ты в 4 утра делаешь на Советчице?Отработала и клиент дал отдых?
парИла я парИла• 22 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А які були підстави?
Матірʼю опікувався
автор Творческий типаж • 22 июля 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Матірʼю опікувався
В потім що?
Померла мама?