Творческий типаж• 21 июля 2025
Ви повірите, що таке взагалі можливо?
В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
Садоводница• 21 июля 2025
Ответ дляЗакусенец
А он там сможет работу найти? Вы ж не хотите ехать сама, потому что хотите всю ответственность на него переложить, а он не хочет или не может или боится.
Если у него тут нормальная работа, а там на заводе пахать придётся, почему он должен этого хотеть?!
Садоводница• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
І діти в них є теж?
Нет, только у вашего
Крим мій• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Каже,що буде будувати своє життя тільки в Україні ,це його вектор руху
Робить ремонт в іпотечній квартирі,планує там жити ,а там ані укриття ,ані паркінгу
На захід України не хоче?
Не їм після шостої• 21 июля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Автор, такая же ситуация. И при том что я уехала с ребенком в самом начале войны, у меня хорошая работа в Европе, ему надо было просто закрыть не прибыльный бизнес и уехать. Заграницей он бы без проблем нашел работу с его специальностью и опытом. Я уговаривала 2.5 года его уехать и ни в какую... Честно я так его и не поняла, почему было не уехать, не жить со своей семьёй, да эмиграция это сложно, новую жизнь начинать, в тоже время ни я ни ребенок не могли бы жить сейчас в Украине. Но вот такая ситуация...в итоге пошел в армию. Развелись после 13 лет брака.
Ну вот вы так же никак не уедете с Советчицы.И хорошая работа в Европе, и все дела,а вы здесь...
А мужу вашему респект.У каждого свои приоритеты в жизни.
маска Ілона• 21 июля 2025
Гарний у вас чоловік. Я зі свохм розійшла, бо чкурнув зразу за кордон і кинув нас.
Не худа ні разу• 21 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Почему уходить, не так уж много подобного контента в интернете, а в российский мне не хочется, и я не говорю что уехав ты сразу находишь возможность для общения например. Вы абсолютно правы, каждому свое. Для меня самое важное спокойствие и благополучие моей семьи, я несу ответственность за своего ребенка, где жить не так уж и важно, главное как и с кем.
Несемо світло разом• 21 июля 2025
Я давноикажу, що якби були відкриті кордони і не було примусу до мобілізаціх, тоне так би багато і виїжджало і дітей би не вивозили мвсово, бо тікають не від ракет, а від диктатури.
Нічний дожор• 21 июля 2025
Ну звичайно, багато виїздних чоловіків, не всі хочуть починати з 0 за кордоном
Пацака-задирака• 21 июля 2025
Ответ дляНе їм після шостої
А чому він має кудись їхати?
В мене теж всі знайомі чоловіки в Україні і нікуди не збираються з різних причин.
І то правда, і не кажіть, ні одного прикоритного чи з тих, що у них в обслузі не знаю, щоб хотів виїхати. Їм же тут рай, нащо кудись їхати?
Пацака-задирака• 21 июля 2025
Ответ дляЗаставляличка
Посоветуйтесь с теми, кто в окопах
Так автор і радиться з Вами і Вашим, ви ж точно звідти пишете, правда?
Бутерброд з ікрою• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В них теж є право на виїзд?
У моего мужа бронь, предприятие даёт право на выезд на период отпуска за границу. Можно уехать и не вернуться. Живём в Сумах. Муж даже говорить о выезде не хочет. Сижу с ним тут. Сама не хочу ехать. Но есть подросток ребенок, которого лучше было бы вывезти. Но подросток увы тоже не хочет. Вот так и живём
Пацака-задирака• 21 июля 2025
Ответ дляМелочунь
Полно таких. У меня на работе большинство топ-менеджмента: почти у всех по трое детей, еще кое у кого отсрочка, дающая право на выезд. Они же все тут, в Украине, гордятся этим.
... бо години наклепали дітей і мають гарантію, що не підуть в окопи. Добре ’гордитись’-відсиджуватись за чужими спинами і га рахунок чужих життів...
Пацака-задирака• 21 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Зараз дуже багато броні по впк, та держ.службам що розміновують, пожежним, тощо, в цих теж зняти броні?
А в чому проблема? Чи одні мають рожиттєво в окопах, а інші - за їх спинами ’гордитись’, що вони в Україні за рахунок перших?
Пацака-задирака• 21 июля 2025
Ответ дляСадоводница
А, так вы хотите, чтобы он сбежал с вами?
А ви незбігуни хочете, щоб побільше лишилось, аби до свого черга не дійшла?
Пацака-задирака• 21 июля 2025
Ответ дляНічний дожор
Дійсно, який прокурор, мєнт чи прикоритний хоче? Де їм ще така лафа буде?
Котогосподиня• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Щоб дитина була в Україні та жила із ним
Егоїст
Весела пiсенька• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Бо не маю грошей ,як і куди їхати із пустим гаманцем без підтримки чоловіка???
Так вы ж жизнь спасаете. От войны бежите. Какая уже разница что там в кошельке?
Кстати из какого города бежите?
Котогосподиня• 21 июля 2025
Ответ дляМелочунь
Патріоти, молодці
Хтось має відбудовувати країну
Готова до другої• 21 июля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
То Ви в тихому регіоні живете, що не розумієте як від війни тікати. Ракети породили всі інші ’блага’
Готова до другої• 21 июля 2025
Ответ дляПацака-задирака
Про демографічна ситуація в курсі?
Весела пiсенька• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Коли ми опинимось із дитиною за соті тисяч кілометрів,людина може змінитися ,тому варіант це тільки подати на аліменти
Сотни тысяч км? Вы куда это собрались уезжать
?
Не їм після шостої• 21 июля 2025
Ответ дляПацака-задирака
При чому тут прикоритні до звичайних людей?
Весела пiсенька• 21 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Сотні тисяч це Південна Америка , Африка чи країни Азії?
А вы тоже, как автор, географию пропустили в школе))?
Губки-уточкой• 21 июля 2025
Ответ дляСадоводница
Вот именно по этой причине мой муж в Украине. Да и возраст уже 50+, здоровья нет батрачить там(
Весела пiсенька• 21 июля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Да уж, не повезло мужику с женой. А в загсе то клялась ’и в здоровьем и в болезни и тд и тп...’
Готова до другої• 21 июля 2025
Ответ дляВесела пiсенька
В неї описка на мій погляд. ’Соті’тисяч км думаєте, ну і прорахуйте таку відстань.
Котогосподиня• 21 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Тихі райони вже не зовсім тихі :
Окрім Києва, масованої атаки зазнав Івано-Франківськ. За даними міського голови, це був наймасованіший удар по місту за весь час повномасштабної війни.
Весела пiсенька• 21 июля 2025
Ответ дляГотова до другої
Что мне считать? Я знаю про окружность земли.