Губной рояль• 21 июля 2025

Лісістрата. Як жінки обʼєднались і закінчили затяжну війну

Сюжет коротко-Йде Пелопоннеська війна між Афінами і Спартою.
Лісістрата (ім’я головної героїні означає «та, що розпускає війська») скликає жінок Афін, Спарти й інших міст-держав.Вона переконує всіх оголосити «сексуальний страйк»: вони відмовляються спати з чоловіками, поки ті не припинять війну.
Дружини барикадуються в Акрополі й беруть під контроль державну скарбницю (щоб чоловіки не могли більше фінансувати війну).
Чоловіки спочатку сміються, погрожують, намагаються умовити — але бажання близькості перемагає.
Врешті чоловіки обох боків (афіняни й спартанці) не витримують — погоджуються укласти мир.
Все закінчується святкуванням миру та примиренням статей.
Мурзилка• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
Так, але в теперішньому світі мають бути інші варіанти рішення. Де вони? Як їх шукати ?
Чи можуть вплинути на це дії звичайної людини?
Звичайна людина - ні. Хтось в росії на рівні Пригожина зможе
Играю_на_кларнете• 21 июля 2025
Ответ дляБандитка Сью
В окопі йому б було краще, ніж зі мною і дітьми нормально нам живеться, просто в мене холодний розум, я бачу трохи на перед, а він може піддатися емоціям і повестися на маніпуляції, тому треба тормозить. Звісно для ботів він тряпка , але для мене зай тряпка ціла і нешкоджена, ніж мені оті проблеми з похоронами і інвалідом.
А сейчас у него бронь или отсрочка?
Olga_72• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
Звичайна людина може служити в ПВО і збивати ракети і шахедів. Як ви гадаєте, ця проста людина впливає, чи ні?
Папина дочка• 21 июля 2025
не курите или не бухайте так много больше , совсем мозги закончатся
Сарафанное радио• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
Ви думаєте, якби вбити цю одну людину, то війна б закінчилась?
Тоді чому збирають донати на армію, а не на кіллера, не треба казати, що то неможливо. Вбити можливо кожного, купити оточення, як то робить, наприклад, Ізраїль
Да, огромная вероятность того, что когда он здохнет- война закончится. Но это будет ещё очень нескоро к сожалению. И убить его практически нереально, по крайней мере одной Украине не по силам, а другие не хотят.
Мурзилка• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
Вбивати його необовʼязково. Війна закінчиться, коли він сам захоче закінчити її, дасть наказ своїм військам зупинитися і запропонує підписати мир.
И_В_офигительных_штанах• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
А що писати ? Це я так, поділилась літературою
Якби наші жінки всі виіхали, наприклад, війну б припинили ?
Это наши должны выехать?
Olga_72• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
Так, якщо вбити тільки 1 людину, у якій поїхала криша, то війна скінчиться. Не одразу, а після того як верхи трон почнуть ділити і раша-суспільство розколеться. Бо хоч в колі всі всої, але центр кола зміститься, і хтось з нього випаде. Економіка раші не витримає.
автор Губной рояль • 21 июля 2025
Ответ дляOlga_72
Ні, тому що сили нерівні.
автор Губной рояль • 21 июля 2025
Ответ дляМурзилка
А навіщо це йому ?
ЗдохниПуйло• 21 июля 2025
Ответ дляаромат Жука
В этой истории ключевое - что женщины Афин и Спарты обьединились по сути. Хотя Афины воевали со Спартой. То есть женщины с двух сторон дали понять, что война не нужна. Если б так было в нашей ситуации, то это бы тоже сработало.
Кацапським бабам смерті їх лічинок на руку
Olga_72• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
Ні, тому що сили нерівні.
ви в раші, чи ви не знаєте скільки життів зберігає та одна людина що не дає впасти ракеті нам на голову, а збиває її десь в полі?
Сарафанное радио• 21 июля 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Нет, не один. Хотя бы потому ,что в конфликте две стороны.

Вы вот точно знаете каким образом можно войну закончить - складывать подъезды от взрывов на раше. А кто это вместо вас должен делать? Идите и взрывайте их, вместо того чтобы заниматься словоблудием. Ещё раз- на фронте очень не хватает людей.

Знаю, что вы сейчас напишете. Но к сожалению у меня нет должностных полномочий проводить переговоры.
Я не писала точно. Это одна из составляющих, шаг к миру.
А вас я могу с таким же успехом посылать под Верховну Раду , требовать окончания войны у нашей власти
Бандитка Сью• 21 июля 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
А сейчас у него бронь или отсрочка?
Нічого нема
Н@Диете• 21 июля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
А ви ботів начитались і вірите
Ну ну
Вона й сама бот
автор Губной рояль • 21 июля 2025
Ответ дляOlga_72
Я в передмісті Києва. В нас в полі не збивають, в нас всі поля застроєні вже давно.
Olga_72• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
Угу. і над річкою нічого не збивають, і прям все до міста долітає, нічого по дорозі не зникає?
автор Губной рояль • 21 июля 2025
Ответ дляOlga_72
Нема річки. Є один ставок
Що там по дорозі - не знаю, але долітає дофіга і трошки, кожного разу все більше
Бо сили нерівні. І навіть, як збити десь щось, воно все одно летить на забудови
Минулий раз згорів склад магазин меблів, постраждали люди і так, це збили. Тому що ви мені намагаєтесь довести, я не розумію
Olga_72• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
Нема річки. Є один ставок
Ви точно в Киеві? Чи масштаб на карті маленький, водосховище ставком назвати
Швидкоруч• 21 июля 2025
Тогда просто не было порно фильмов и проституток 😅
Н@Диете• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
Нема річки. Є один ставок
Це ви намагаєтесь довести, що війну розв’язала Україна.
Топорна робота, треба сказати
Инстагра_мерша• 21 июля 2025
Ответ дляOlga_72
Не звертайте увагу, вона ж явний бот або настільки тупе, що виглядає як бот.
автор Губной рояль • 21 июля 2025
Ответ дляOlga_72
Написала вже- передмістя Киева
Південне. Яке водосховище ? Воно з іншого боку
автор Губной рояль • 21 июля 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Добре, що ви розумні
Ні, не бот. Звичайна людина
Мурзилка• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
А навіщо це йому ?
Є багато причин. Але якби він над ними замислювався, то і ніякого вторгнення не було б.
Мурзилка• 21 июля 2025
Ответ дляOlga_72
Передмістя Києва. Чи Ви думаєте, що воно обмежується тільки Вишгородом?
Всім шампаньського• 21 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Автор, вы больная? Если бы наши женщины выехали, пуйло закончило бы войну?
А вы здоровая? Не похоже
Всім шампаньського• 21 июля 2025
Ответ дляБандитка Сью
Удалено администрацией...
Аналогично, сразу сказала или семья или воюй, но это будет означать что ты ушел из семьи. Охладило это его пыл) никуда не пошел в 22 на волне пропаганды, а с 23 вообще прозрел…
всегдаДаДа• 21 июля 2025
Ответ дляГубной рояль
Я вам на прикладі однієї людини розкажу, він був ніхто і звали його ніяк, мент звичайний, а потім ще пʼяний колись зробив ДТП, то його навіть з тієї роботи звільнили
Зараз його відновили за ті заслуги, що ще в 23 році повістки своїм же сусідам розносив, бо знав де хто живе
З халупи будує два поверхи, їздить на великому БМВ с чорними номерами, так же бухий, свою сожитєльніцу влаштував в тцк якісь папери писати, а вона тупа, як двері, навіть без освіти була, і на підробітках заробляла -прибираннях
Всі ходять тепер важні, кожні вихідні в них свято і шашлики, пʼяні оруть єбашити русню до останнього
Закінчення війни для них - то страшний сон. І це ще дуже проста сімʼя, без великих посад
Ви звичайно дуже гарно просвітлені в чужому житті
Але не потрібно всіх і все горнути під одне
В вам дуже важко буде пояснити,що припинення війни ,це початок кінця буде!
Всім шампаньського• 21 июля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
А наші тут при чому
Чи ви маєте на увазі що Україна не хоче припинення війни?
Власть не хочет конечно, а с простыми обывателями никто не считается