Чебураха з перцем• Изменено 21 июля в 11:30
Київ. Вже несила терпіти
Чим далі-тим гірше. Я ще й живу на Лук*янівці. Це жах. не покидають думки про виїзд. Але була би дитина мала- все одно куди. А так маю дочку ,закінчила 10 клас. Я розлучена. Покладатися лиш на себе треба. В неї добра англ.мова,розмовна. Все розуміє,читає,фільми дивиться. В мене А 2 в кращому випадку. Роботу маю середню,зп 30 тис. Для Києва це мало і дуже. Не вважаю,що треба триматися за таку роботу. Ні сіл,ні дач не маю. Дистанційну роботу не дають,щоб виїхати в ЗУ. КУди можна виїхати? АНглія,Ірландія,Швеція? Де є хоч якась допомога? Ну і дитині треба десь вчитися. Я більше за неї думаю. Бо мені все одно-я можу і підлогу мити,і посуд. Аби не сидіти по паркінгах Сьогодні до 6 ранку в паркінгу,а потім на 9 на роботу. ніякої дистанційки нема.

Гарачий Чокалад• 21 июля в 17:27
Ответ дляЧебураха з перцем
оце почитала. страшно те, що людей довели до такого ніщенства,що люди хизуються, що виживають на мізерні гроші...по типу я можу вижити на 15 тис,а я 10,а я 8....і зп в 30 тис важають супер великою,хоча один йогурт вже 40 грн.ягоди в цьому році-розкіш,полуницяя в сезон 200 грн.. м´ясо взагалі триндець.душать,зменшують зп,піднімають ціни,а нам все нипочем. все одно доказують одна перед іншою що це нормально і на 30 тис можна шикувати,бо бач пенсіонери живуть на 2800.короче,зажралась.треба їсти одні макарони і водою записвати.ото норм.
це просто дно, таке дно,що жах. і поки ми себе не будемо отак цінувати,нас душити будуть не лише раша,а й всі інші. бо коли іноземці чують розмір пенсії української,вони думають,що ми брешемо чи здуріли.
Ну їдьте, нехай вас польський фермер оцінить) відчуєте , що таке відробляти кожну копійку

Чебураха з перцем
• 21 июля в 17:28
Ответ дляГарачий Чокалад
в польшу навіть не думаю. там буде така війна,що триндець.побачите восени,що буде в Польщі і країнах Балтії.

Гарачий Чокалад• 21 июля в 17:28
Ответ дляЧебураха з перцем
Гірше, ніж у вас на Лукʼянівці?

Чебураха з перцем
• 21 июля в 17:29
Ответ дляГарачий Чокалад
Гірше, ніж у вас на Лукʼянівці?
той хто там буде- оцінить.

Пухнасті штани• 21 июля в 17:29
Ответ дляГарачий Чокалад
я прийшла в 2023 в цю компанію, в мене вже було три пропозиції з тих пір з вищою зп , але я тут працюю з дому повністю і мені зараз це головніше, бо діти школярі .
Ну про эту сферу ничего не скажу, но строительство уложили на обе лопатки, то что было до войны и сейчас это ужас. Так же госсектор лег, работаем с ними. Я больше владею информацией о работе на производстве, в сфере строительства, медицины и красоты (бьюти сфера). Везде все уходят в минуса, по тому как все закрывается вокруг, тоже оптимизм не приходит.
Гарачий Чокалад• 21 июля в 17:31
Ответ дляПухнасті штани
За будівництво знаю, чоловік поставляє металопродукцію на котеджні містечка , то не фонтан взагалі , всі тримають гроші , вичікують
Пухнасті штани• 21 июля в 17:31
Ответ дляЧебураха з перцем
той хто там буде- оцінить.
Так кем вы работаете и чем (сфера) компания занимается? И кто делает работу за тех, кто по 2 письма в день пишет?

Пухнасті штани• 21 июля в 17:33
Ответ дляГарачий Чокалад
Отож, а мы с мужем оба в одной сфере были, ощутили сильно. Правила муж сейчас вспомнил молодость и сел на кару, свои 50 имеет стабильно.

Пенек Возмездия• 21 июля в 17:36
Ответ дляЧебураха з перцем
я нікого не захищаю. а що доброго зробив Янукович? чи до нього? чому все на останнього? війна готувалась давно. і зброю нашу відали ще в 90-х роках. всі питання до Кучми
Ха-Ха Рафик не виноват, Виноваты Кучма, Мазепа, Рюриковичи, а то что Баканов, кореш бубочки под РФ сдал всю границу и оборону и РФ это расценила как приглашение к нападению - это мелочи, и то что у нас сейчас по факту авторитарная, корупционная малоросия вместо Украины, да, хреновой, со всеми плюсами и минусами но Украины!!! где была свобода слова, сменяемость власти, гражданское общество итд.

Шкідлива молекула• 21 июля в 17:39
Ответ дляЧебураха з перцем
дякую. швеція і данія теж добре. але там нема навчання на англ мові безкоштовного
Якщо ви зараз поїдете з донькою в неангломовну країну, можете ставити хрест на подальшій вищій освіті. Або готуйтесь платити за навчання у ВНЗ на англійській, може зараз воно в безкоштовне для українців, Але зазвичай платне.
Вище радили Фінляндію, я тут спочатку війни.
От що вас чекає по освіті: для звичайної загальної школи ваша донька вже доросла, бо така школа до девʼятого класу. Але десь вчитися вона має до 18 років. Що робити? - є два варіанти.
Ліцей: в ньому треба вчитися на фінській мові, якої вона не знає. А ще здавати вступні екзамени, і принаймні в столичному регіоні в ліцеї проходять переважно відмінники. Десь в селах простіше.
Є ліцеї з класами на англійській, але вступити туди складно, через великий конкурс.
Інший варіант: аналог нашого ПТУ.
Але тут теж: ПТУ є популярні, де вчать, наприклад, на адміністратора, лаборанта, помічника стоматолога. І туди доволі великий конкурс серед тих, хто до ліцею не дотягнув, але хоче якусь офісну професію.
Є ПТУ непопулярні: вчаться на садівника, штукатура, водія трамваю і тд. Тобто, проста фізична праця. І туди беруть всіх підряд. От саме і туди і пішли майже всі українські діти, хто приїхав в 16-17 років, не знаючи мови.
Для після ПТУ теж можна вступити в університет. Але пройти майже не реально, бо за вступ ви конкуруєте з випускниками ліцеїв, де три роки вчили поглиблену математику, поки діти з ПТУ вчили як стригти траву і трохи математику.
Моя порада іншим: хочете гарну освіту, їдьте якомога раніше. Щоб діти закінчили місцеву школу і вивчили місцеву мову. Тоді є шанс отримати безкоштовно гарну європейську освіту.
Інший варіант: аналог нашого ПТУ.

КротоТо• 21 июля в 17:41
Ответ дляТётушка Лошадь
В Англію треба спонсор, тому вона відпадає одразу.
Дитина у вас велика.
Ніхто не захоче вам уже допомагати.
І після війни вони всіх відправляють додому.
Для дитини це буде стрес, якщо сподобається
Ірландія - можливо.
Дитина у вас велика.
Ніхто не захоче вам уже допомагати.
Ірландія - можливо.
Шукайте спонсора в Англії , є спонсори які не хочуть приймати з маленьких дітьми , дочка знає розмовну англійську , зможе спілкуватися
КротоТо• 21 июля в 17:43
Ответ дляГарачий Чокалад
Знайдіть для початку
Так коледж безкоштовний 2 роки, . Є невелика фін допомога
КротоТо• 21 июля в 17:43
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В Испанию выехала подруга вот сейчас с сыном 17 лет, всё дал красный крест.
Автор едьте в Испанию
Что дал ?
Анонимарик• 21 июля в 17:44
Пошукайте роботу в інших регіонах України, подалі. Інтерв´ю проводять і онлайн.
Дайте подуться• 21 июля в 17:53
Ответ дляПухнасті штани
Это где в пригороде вы не высыпаетесь? Реально там немного тише, я даже думаю временно переехать, что бы выспаться и выдохнуть.
Ага, приезжайте поспите в 10 км от Киева любой город не ошибётесь. Страдалицы

Дайте подуться• 21 июля в 17:55
Ответ дляЧебураха з перцем
я кажу те,що кажуть мені. за що купила,за те продала. ви то ви,а вони іншої думки. Київська обл велика. я не бачу що вони знесилені,зато я щораз зелена приходжу,бо зовсім не сплю,ні години. і вони кажуть,що в них більш-менш. пролітає. нічого не пікірує в цілі, сьогодні всі прекрасно себе почувають.активні,свіжі. на запитання моє- ви спали? вони - так.в нас було терпимо.от і вся відповідь. транзитом пролітає і все.Я про шахеди. а тут взриви кожні 10 хв.
То чого ви тут питаєте, якщо є співробітники,які прекрасно сплють і їздять на роботу. Беріть там в оренду. До мене гайда в Вишневе Крюківщину. Тільки не обісріться у вісні. Відчуєте тишу

Пухнасті штани• 21 июля в 17:57
Ответ дляДайте подуться
И посплю, чего нет?

Дайте подуться• 21 июля в 18:03
Ответ дляПухнасті штани
И посплю, чего нет?
Я написала выше ,велком к нам спать. Еще в боярку,васильков ,глеваху, бровары, борисполь, вышгород. Спи не хочу
Послушная• 21 июля в 18:09
Я з дитиною вже три роки в Англії. Дитина вчиться в коледжі я працюю. Винаймаємо житло. Вже тут писала, але як завжди мене тут висміяли. Автор, якщо знайдете спонсора то їдьте сюди, не бійтеся

Гарачий Чокалад• 21 июля в 18:18
Ответ дляПослушная
Після коледжу піде працювати? Чи далі вчитися? А ким ви працюєте?

Оле Лукойе• 21 июля в 18:19
Ответ дляЧебураха з перцем
Это откуда у вас такая инфа?
А вот недавно• 21 июля в 18:20
Ответ дляШкідлива молекула
Інший варіант: аналог нашого ПТУ.
100%
Дуже непідходящий для виїзду вік, з точки зору освіти.
Єдине, можна ще розглядати східну Європу, де легка мова + є заклади, куди беруть всіх підряд.
Пухнасті штани• 21 июля в 18:21
Ответ дляДайте подуться
Я на Жулянах живу, потому да, мне однозначно у вас спокойнее)
В Васильковые дача, в Вышгороде сестра, периодически бываю, намного легче чем у меня дома.

Манка Я• 21 июля в 18:29
Ответ дляЧебураха з перцем
Автор, согласна с вами. Живу в турции, здесь все стонут, что все подорожало. Но минимальная зп 22 тыс, мин пенсия выше 15 000. Когда говорю размер зарплат и пенсий в Украине люди не верят, мол как на это можно прожить?

когдадеЦкие• 21 июля в 18:30
Ответ дляPerfect look
Есть, если защиту от Красного Креста оформляете, 300 евро в месяц и жилье в общежитии, выплаты или 1,5 года или 2. Знакомые туда выехали в марте, из Киева
спасибо
Коплю на груди• 21 июля в 18:35
А ведь тема автора не о том, что она дейтвительно хочет узнать куда выехать))))

Лепешечка• 21 июля в 18:42
Ответ дляЧебураха з перцем
+++++ то-же в шоке от цен, вчера поехала на рынок, пригород киева, реально офигела от цен, мелкие персики, как абрикос 100 грн, большие по 180-200, помидоры по 80 нормальные, про мясо молчу, взвесила кусок лопатки без кости 500+ гривен, короче я не стала ничего покупать, кусочек сала купила по 200, спросила по чем щековина, неплохая была, мясная 180 грн
и это конец базара, воскресенье, они обычно цену скидывают. Крылья куриные фасовка в пчёлке, акция 90 грн, думаю возьму, в итоге дырку сделала, нюхнула, а они вонючие.

Шкідлива молекула• 21 июля в 18:43
Ответ дляА вот недавно
100%
Да.
Просто автор пише, що витрачає гроші на репетиторів. А толку з цього, якщо воно не згодиться.
Треба або наше НМТ + освіта на англійській десь у західній Європі. І це переважно платно. А якщо крутий ВНЗ ще і важко вступити, бо на англійській ідуть навчатись з усього світу.
Або обирати країну з легкою мовою, яку можна вивчити за рік. Перейти на сімейне, закінчити нашу школу , здати НМТ і вчитись десь в Чехії.
Це, якщо з точки зору освіти.
Або треба було їхати раніше
Це, якщо з точки зору освіти.
Або треба було їхати раніше
Гарачий Чокалад• 21 июля в 18:44
Ответ дляКоплю на груди
Так-так) скільки можна терпіти! Владу на мило!