Кондуктор троллейбуса• 21 июля в 12:31

Подруга сказала що я непропрцьована і токсична(

Вона один час ходила до психолога, в неї був стрес на фоні колишнього, ми з нею бачимось не часто, можливо два три рази на місяць. Вчора вона мені сказала, що в мене проблеми, я не пропрацьована, токсична і що я важка людина, і це на неї впливає, а вона не хоче щоб на неї це впливала, що я повинна в собі розібратись, проблема є, а я її не помічаю. Я сказала їй що сама розберусь як мені бути. Правильно я відповіла чи може трохи грубо? Бо раніше я цього не чула
ПП-шница• 21 июля в 13:29
Ответ дляДикая Роза
Да, многие не понимают, что вопрос «как дела» - элементарная вежливость и начинают рассказывать все, как есть и нагружать этим других людей😂😂😂
Я тоже так несколько раз попала, а потом не знала, как убраться побыстрее 😂😂😂
Відрізняйте знайомих від подруги, яка сама мені не соромилася розповідати про всі подробиці свого багатостражденного життя і я не з тих, хто скиглить.
ПампушОК• 21 июля в 13:29
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я думала у всіх так?) Вона моя єдина подруга просто
У меня тоже одна. Но нет ни сил, ни времени, ни желания видиться более 3- 4 раз в год. Мне общения с мужем хватает. Вообще мечтаю об уединении, чтобы никто не трогал хотя бы неделю. Кручусь без конца и края.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 июля в 13:31
Ответ дляЗлива інформації
Т е. вы настолько уверены в своей идеальности, что и мысли не допускаете о своей токсичности по отношению к другим? Ну это и вправду тогда серьезный симптом. И прогноз для вас плоховат - современные люди не готовы к личным ультиматумам.
Сколько вам лет? Я точно знаю , что идеальных людей в природе не существуетвует. Есть люди с которыми мне комфортно и я с ними общаюсь. Есть люди с которыми не комфортно и я минимизирую любое общение, а менять или лечить взрослого человека, который тебя об этом не просит, -гиблое дело. Я имею полное права не общаться с такими. Я достаточно чётко очертила свои границы?
Дикая Роза• 21 июля в 13:33
Ответ дляПП-шница
Ну вот, она вам на правах подруги и сообщила, что от вас один негатив. Это куда лучше, чем если бы она просто начала морозиться от вас, а вы бы думали, в чем причина
ПП-шница• 21 июля в 13:38
Ответ дляДикая Роза
На щастя у мене залишилися адекватні друзі. А ця була з тих, кому власне гівно квіточками пахне і помічає недоліки у кого завгодно, окрім себе.
Злива інформації• 21 июля в 13:42
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вона сказала що це через мої перепади настрою. Але вчора я дійсно розізлилась, в неї є така звичка вона все любить знімати на камеру, мене сфотографувала поки я не бачила, а я зараз маю не кращий вигляд і не в кращій формі. Я сказала, щоб видалида🤣або принаймні нікуди не виставляла. Потім ми пішли в кафе, там було незатишно і в меню не було того, що я хотіла замовити, я сказала їй що я нічого не буду, вона хай замовляє я за компанію побуду, потім пішли в інше кафе сіли на подвір´ї, а там ще дорога поряд і постійно машини їздять туди сюди та ще й близько, в меню теж нічого такого не було, я їй сказала те саме. І після того її прорвало, вона мені все це сказала, що я токсик, що мені все не так, що мені важко буде ну і те все що я в темі написала. Потім ми пішли вже в норм кафе перекусили і я всеодно почула багато про себе. Якось так
Вашу ситуацию прекрасно понимаю. Я именно та подруга, которая полжизни сидела с недовольной миной и мне все было не так. И мне об этом неоднократно сообщали. Потому что портила встречу.
Мне пришлось над этим поработать прилично. И развивать навыки коммуникации. Например, я прекрасно знаю заранее, куда мы пойдем пить кофе/ужинать и что я там буду брать. Вариант случайно оказаться не там почти нереален, у нас с подругами слишком мало времени для плохого выбора. Но если и чтото не так, ну возьмите воду с лимоном и не отвлекайтесь на эти несовершенства мира. Рекомендую.
А по факту конфликта. Четко и ясно напишите подруге по пунктам, что вас обидело. Перечитайте. Исправьте. И затем отправьте ей на обсуждение. Если она не готова обсуждать или снова не будет конструктива, то она сама еше не понимает, как правильно. Сделайте паузу, пусть сама подумает и свяжется с вами, когда все продумает.
Злива інформації• 21 июля в 13:47
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Удалено администрацией...
ВсеЧетко• 21 июля в 13:49
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не захоче, їй батьки оплачують психолога)
оооо, скоро они (особенно мама) узнают о себе много интересного
автор Кондуктор троллейбуса • 21 июля в 13:56
Ответ дляВсеЧетко
Зараз якийсь тренд у всьому звинувачувати батьків, у всіх проблемах, невдачах, комплексах. Та й взагалі кожен третій знайомий ходить до психолога, люди стали якісь відстороненіші, сильно ’риються’ в собі, шукають проблеми, недоліки. Раніше з людьми було простіше
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 июля в 14:06
Ответ дляЗлива інформації
Удалено администрацией...
Чорт і Шо• 21 июля в 14:08
Ответ дляКондуктор троллейбуса
В мене теж є подруга, якій завжди все не так. Мені трохи незручно деколи з нею в кафе. Вона така претензійна. Завжди щось підгоріло, недосмажили, нема в меню - вже незадоволений тон з офіціантом. Куди не піде, не так її обслужили. Одним словом, мені б теж хотілось більше легкості та позитиву, негативу і без того кругом багато. Але вона така є. Подруга дитинства. Але в неї і стосунки не складаються з чоловіками, останній наговорив їй всього поганого і сказав, що вона так нікого не знайде ніколи, а вона не розуміє в чому справа. А їй ’мягко’ говорю, але вона ж себе не змінити, тим більше, що їй ж так добре)
Пацан к успеху шел• 21 июля в 14:08
Ответ дляКондуктор троллейбуса
За то, что меня фотографируют без моего согласия, я могу и пиндюлей дать
Злива інформації• 21 июля в 14:46
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Удалено администрацией...
SnowMaiden• 21 июля в 16:55
Психолог ейный - гавеный, но и подруга так себе, можно её отпустить, временно или насовсем, потом разберётесь, но пауза в общении необходима
SnowMaiden• 21 июля в 17:00
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Раньше взаправду дружили, а сейчас по шкурному интересу.
Я работаю с психотерапевтом, причем уже несколько лет, но мне и в голову не приходило об этом рассказывать, да ещё и лезть с замечаниями к близким и друзьям (чтобы сразу стало понятно, что и их тоже с психологом обсосали с головы до пят)
МастерЮля• 21 июля в 18:58
Ответ дляКондуктор троллейбуса
))) о, я майже перестала спілкуватися із такою подругою, та ну нафіг таке спілкування , коли постійно все не так, постійні скарги які всі погані, в кафе все не те, того не буде, те не таке, саме цікаво що вона постійно жаліється що її чоловіки кидають із словами токсичний винос мозгу, а в неї непорозуміння, а що такого я не можу казати що я думаю, звичайно можна, але в інших є право це не слухати на постійній основі, молодець подруга, я просто тихенько зменшую кількість зустрічей, сказати твоє ниття и нетак задовбало ,не змогла