Хто більш дотичний до військової справи, скажіть. Живемо в 20-ти кілометровій зоні від сосії, 4 місяці назад нам сказали що на нашому будинку стоїть мітка і можливо чекати прильоту, з тих пір ми і не живемо вдома. За цей час чула різні версії, хто каже це нічого страшного вони їх постійно ставлять і міняють, хто навпаки. Є будинки на яких стоять вже майже рік мітки і нічого не було. Дуже хочеться додому. Що ви можете сказати на рахунок цього? Чи варто боятися, чи можно їхати зі спокійною душею додому?
Ответ дляHonda-
У них есть координаты всех домов всей Украины! И фото к тому же. И спутниковые снимки поминутные. Я уже молчу, что тратить на ваш дом ракету и даже шахед или каб - много чести. Или у вас завод в доме, ремонтный цех, общага военных и тд? Тогда да.
Мені здається ви живете в дуже спокійному місці, знали б ви скільки вони випускають кабів просто в поле, там де окрім землі нічого немає, це я бачила на власні очі, або прилетіло в будинок чоловічого дядька в звичайний старий будинок, там де нічого окрім його зерна не було, або прилітає шахеди в будинок там де діти займаються творчістю, і ніяких військових обʼєктів. Тому перед тим як пи*зд*ти треба знати хоч щось
Ответ дляHonda-
А про фпв дрони я взагалі мовчу скільки будинків на в 5-ти кілометровій зоні вони спалили звичайним людям, або просто людям в городи ось недавно прилетів у нас, просто людям не військовим
Ответ дляЮлія-0028
Так а мітки тут до чого? Чи Ви не розумієте, що живете в досить небезпечній зоні?
Я написала про мітки, бо чомусь військові самі так і висловлюються, і зрозуміють що це означає, попросила щоб люди які знаються на військовій справі відповідали, а тут більшість які думають що мітка це хрестик на будинку виписують, не очікували стільки негативу, бо люди які живуть поруч до цього так не відносяться. Буду казати всім кому будуть прильоти не по військовому обʼєкту, щоб вони були раді, бо це для них багато честі, росіяни використали для них свій бпла або каб дорогущий
Ответ дляЮлія-0028
Я живу в «очень спокойной» Одессе. Просто я не такая тупая, чтобы верить в метки на домах.
И прекрасно понимаю, когда прилет, а когда сбили над домами. Потому что нашим доблестным пво военные объекты важнее вашего дома, и чтобы не прилетело к ним, сбивают где угодно.
Ответ дляHonda-
Мітка на будинку це не хрестик намальований як всі тут подумали!!! Чому тоді такі тупі військові кажуть про те, що в росіян є мітки, так називають координати які збирають росіяни для того щоб туди вдарити, як резервна. Знаю купу історій як прилітали каби, фпв, артилерія в будинки, і в тому числі в нашому населеному пункті, не збили, а саме чітке попадання зовсім не в військовий обʼєкт
Ответ дляЮлія-0028
так а що за мiтка? пояснiть нормально
Ответ дляYana_S
так а що за мiтка? пояснiть нормально
Мітка - це географічні координати які збережені є в росіян в цілях щоб зробити туди можливий удар, один військовий каже вони їх ставлять для резервної цілі, тобто якщо фпв дрон розряджається, а нікуди кинути, тоді вони використовують ці координати які в них вже є, їх не треба шукати. Це не я придумала, це військові так говорять, деякі кажуть що це правда ризиковано, деякі що в них мало сенсу, вони їх всюди ставлять і міняють. Ще раз кажу, не хрестик намальований як всі подумали. Дуже здивована що люди знають цього. І я ж попросила відповідати людям військовим, але їм мабуть немає часу сюди заходити, і писати злі коментарі, як деяким тут людям!!!