Хлопаю ресницами• 22 июля в 08:31
Не встигаю купити квиток
Сьогодні рівно о 8, на застосунку Укрзалізниці швиденько обрала місце, бо тільки дали поїзди за 20 днів до відправлення у моєму напрямі. Після цього на екрані завис напис: " Залишайтесь на цьому екрані, поки ми бронюємо вибрані місця. Зараз багато охочих вирушити в подорож, тому бронювання може зайняти декілька хвилин". Пройшло 6 хвилин і мені пише: "хтось вже придбав квитки. Бронюйте інші". На годиннику 8:06, я швиденько бронюю інше,доки є, але історія повторюється, а квитків вже практично немає. І так 3 рази !! В підсумку я НІЧОГО не купила.
Дівчата, що робити ? У кого є досвід такої жопи ?
Я у відчаї, це просто якась чортівня.
Дідова баба• 22 июля в 10:39
Ответ дляПтица Говоруша
А почему нельзя при повышенном спросе запретить покупать больше одного билета на 1 человека? И почему такая проблема именно в этом году? Раньше такого не было, что долго идёт бронювання, а потом вообще вы уехали в депо? Повышенный спрос ведь не в этом году возник.
Дивна пропозиція. Якщо їде мати і неповнолітні діти, то їм хто має купувати?
сЛАдКОежКА• 22 июля в 10:50
Те ж саме було. Писала навіть потім до них в техпідтримку, скаржилась за ці ’ декілька хвилин’ після яких вже немає квитків. Відповідь звичайно не втішила. Вдалось купити на наступний день, але зразу вже вибирала верхні місця
Дідова баба• 22 июля в 10:53
Тут деякі дівчата ділилися, що вночі з’являються місця. І ближче до відправлення дають додаткові вагони. Ці поради не спрацювали, коли я хотіла придбати квитки Чернівці-Київ. Навіть при автовикупі з’явився 1 плацкартний квиток.
сЛАдКОежКА• 22 июля в 10:55
До речі, ще може не бути місць з вашого міста,а з кінцевої є. Знайомі їхали Львів-Запоріжжя, квитків немає.Купили з Ясіня, а сідали у Львові, до того місця були вільні
Птица Говоруша• 22 июля в 10:58
Ответ дляДідова баба
Читать научитесь правильно. Пропозиция чтобы на одного человека не продавали больше одного билета, а мать берет билеты на разных людей или вы мать и ее детей считаете одним человеком?
Шкварочка• 22 июля в 11:29
Ответ дляПтица Говоруша
Вы так пишете, будто прям повально один человек выкупает целое купе, таких людей единицы и они ну никак не повлияют на проблему.
Мишка-шалунишка• 22 июля в 11:32
Автор, автобусом їдьте. В цьому році така жопа з квитками, як ніколи.
Смурфетта• 22 июля в 11:35
Ответ дляХлопаю ресницами
Щось я не цей напрям її не знаходжу, але спробую ще раз. У мене Дніпро-Тернопіль.
Візьміть до Львова, вийдіть в Тернополі. Трохи переплата, але якщо треба їхати, то можно і так
Хлопаю ресницами
• 22 июля в 11:40
Ответ дляДона Ко Ко
Автор, ви купили?
Ні.. Поставила автовикуп і він ще не спрацював.
Хлопаю ресницами
• 22 июля в 11:42
Ответ дляКак_б_не_так
Їдьте на автобусі ,в чому проблема?
Там майже 2к в одну сторону. Може спробую, як радять, взяти до Львова на такий, який їде через Тернопіль.
Бавовна• 22 июля в 11:51
Ответ дляХлопаю ресницами
На деякі потяги ця функція з´являється в день відправлення одразу після 24.00
Как_б_не_так• 22 июля в 11:52
Ответ дляХлопаю ресницами
А вам куди?
В Польщу?
Хтомолодець? Я!• 22 июля в 11:53
Ответ дляOlesiawild
підключіть опцію автовикупу
подскажите где её найти
Бавовна• 22 июля в 11:53
Ответ дляХлопаю ресницами
Пробуйте ще відслідковувати тенденцію, коли з´являються додоткові вагони на цей потяг, подивиться цей напрям на найближчи 3 дні
Хлопаю ресницами
• 22 июля в 11:55
Ответ дляКак_б_не_так
А вам куди?
В Польщу?
Ні, у Тернопіль. Я в шоці з цін на буси..
Хлопаю ресницами
• 22 июля в 11:56
Ответ дляБавовна
Вже підключила, зняли депозит і чекаю. Як дурко заглядаю в телефон постійно чи нема сповіщення про викуп ))
Бавовна• 22 июля в 11:58
Ответ дляХлопаю ресницами
Вам через 20 днів їхати? Автоматичний викуп спрацює, не переймайтеся
Хлопаю ресницами
• 22 июля в 12:01
Ответ дляХтомолодець? Я!
подскажите где её найти
Обираєте напрям, потім тиснете ’відстежувати вільні місця’, обираєте потрібний Вам потяг і вгорі буде значок ’автоматична закупівля’.
Хтомолодець? Я!• 22 июля в 12:01
Ответ дляХлопаю ресницами
спасибо, карта должна быть привязана?
Хлопаю ресницами
• 22 июля в 12:02
Ответ дляБавовна
Так, через 20 днів ) сподіваюся, що спрацює
Бавовна• 22 июля в 12:02
Ответ дляШкварочка
И все они на советчице)
Хлопаю ресницами
• 22 июля в 12:02
Ответ дляХтомолодець? Я!
спасибо, карта должна быть привязана?
Так, доречі. У мене Гугл пей.
Дона Ко Ко• 22 июля в 12:04
Ответ дляХлопаю ресницами
Зрозуміла! Купите!
Я купила в плацкарті бокову. Хоч так. Завтра 2 білети брать з Франківська😩 знову квест пройти🤪🏋🏻♂️
Пишу, не читаю• 22 июля в 12:17
В прошлом году тоже тяжело было выкупить, сайт висел, я выкупила через поездато все купе, попробуйте может на других сайтах
Иванка Бур• 22 июля в 13:12
Ответ дляХлопаю ресницами
я намагалася поставити на Дніпро-Львів то на жоден потяг не вийшло. Пише ’на даний потяг ця функція не доступна’ чи щось таке...
Хочу наколоти губи• 22 июля в 13:36
Ответ дляOlesiawild
підключіть опцію автовикупу
Не помогла. Я подключала. Было такое же, как и у автора
Что реально помогло - купить билет в кассе вокзала