Луноликая Вика• 22 июля в 11:05

Де можна відпочити з власним виходом до моря?

Може знаєте місяця, де можна орендувати котедж чи домік з власним виходом до води? Можна і в Україні і за кордоном
Тільки не Мальдіви, треба дешевше)
сладкий_ноябрь• 22 июля в 11:12
Ну ви ж розумієте, що такі речі бронювати потрібно починати ще взимку :))
Треба підробіток• 22 июля в 11:16
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо?
Може автору підійде віла за 1.5 ляма на тиждень в Мармарісі, можу скинути посилання.
сладкий_ноябрь• 22 июля в 11:19
Ответ дляТреба підробіток
Навіщо?
😂😂😂😂😂
ГороховаЯ• 22 июля в 11:28
Власний вихід в море це космос або у дуже багатих друзів позичити
Там-тарарам• 22 июля в 11:28
На багатьох грецьких островах є апарти, тераса яких закінчується морем.
А також в Албанії та Чорногорії.

Вілла на приватному пляжі в Європі буде коштувати не менше, ніж Мальдіви, до речі.
Бува і таке• 22 июля в 11:30
Тільки нещодавно повернулися з Сицилії, орендували будиночок з власним виходом до моря
Casa C&S, але у них все розкуплено
месяцкие• 22 июля в 11:31
Ми так в Чорногорії орендуємо
Детские_Будут?• 22 июля в 11:32
в Одессе
ЦібаФу• 22 июля в 11:35
Хто обирає Одесську область раджу с. Фонтанка, пляжі біля ресторанів Яхта та Море. Купа активностей для дітей , безкоштовні 3 бассейни з гірками , помірні ціни на ліжаки поруч для дорослих, при тривогах чутно але трохи далі летить у бухту , в центр, в порт.Щойно повернулись, ціни різні , у нас був дім на 3 родини , 3 входи окремих , двір загальний , в номері кухня , мікроволновка , чайник, 2х електроплита , кондиціонер, холодильник диван в кухні розкладний на двох і в окремій кімнаті двоспальне ліжко , телевізор та етажерка для речей, 2000 грн на номер зі своєю кухнею та душом з туалетом.
КротоТо• 22 июля в 11:43
Можна в Хорватії, але ціна буде як Мальдіви
KyklaNata• 22 июля в 11:43
Ответ дляЦібаФу
Добрий день! Можете в лічку дати контакти?
ЦібаФу• 22 июля в 11:53
Ответ дляKyklaNata
Переглянути да саме ми були на ютубі в пошуку пишете Женя Чеповський і там на його каналі всі квартири в домах що вони сдають , тел. 0975177088 Сергій.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля в 12:03
Навіть в Одесе таке є.
автор Луноликая Вика • 22 июля в 13:16
Ответ длямесяцкие
Ми так в Чорногорії орендуємо
Дорого?
автор Луноликая Вика • 22 июля в 13:17
Ответ дляДетские_Будут?
в Одессе
Можна детальніше, де саме і за скільки?)
автор Луноликая Вика • 22 июля в 13:18
Ответ длясладкий_ноябрь
Так може я через півроку поїду))
месяцкие• 22 июля в 13:19
Ответ дляЛуноликая Вика
Дорого?
150 євро
Детские_Будут?• 22 июля в 13:23
Ответ дляЛуноликая Вика
еще что, сами ищите, я ж не риэлтор, но полно домов и отелей с выходом к морю, Золотой берег посмотрите
сладкий_ноябрь• 22 июля в 13:35
Ответ дляЛуноликая Вика
Так може я через півроку поїду))
Ну то в чому проблема знайти?
Чи вас в гугл забанили?
автор Луноликая Вика • 22 июля в 13:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну то в чому проблема знайти?
Чи вас в гугл забанили?
А ви з якою ціллю заходьте на форум? Якщо не в курсі, то він і створений для обговорення будь яких питань, незважаючи на існування гугла.
Проблеми очевидно у вас, що ви намагаєтесь показатися розумніше за інших. Так роблять нещасні люди, співчуваю вам