Клептоманка• 22 июля в 14:17
Куди звертатись з приводу нарахувань гарячої води в Києві?
В ЦКС, чи в якесь "...Теплоенерго"? Терефоную в ЦКС -ніхто не відповідає:(
Ща как дам• 22 июля в 14:27
Вы показания счётчика передаёте?
Київтеплоенерго - подача
Водоканал - отвод
Київтеплоенерго - подача
Водоканал - отвод
Клептоманка
• 22 июля в 14:30
Ответ дляЩа как дам
Вы показания счётчика передаёте?
Київтеплоенерго - подача
Водоканал - отвод
Київтеплоенерго - подача
Водоканал - отвод
Дякую! От один раз не подала і вони почали нараховувати самі, хоча гарячою водою я не користуюсь. Але борг росте, не знаю, куди звернутись.
Моська-слон• 22 июля в 14:33
Створіть особ.кабінет на сайті Київтеплоенерго, там введіть правильні показники і вам автоматично зроблять перерахунок.
За умови, якщо ваш лічильник вчасно повірений. Телефонувати або їздити непотрібно
Триндю-бриндю• 22 июля в 14:36
Ответ дляКлептоманка
То може у вас лічильник не повірений? А то я забувала передати покази кілька раз (не підряд) і норм було, ніяких проблем
Клептоманка
• 22 июля в 14:37
Ответ дляМоська-слон
Дякую вам!
Клептоманка
• 22 июля в 14:38
Ответ дляТриндю-бриндю
Повірений