Без образів• Изменено 16 июня в 11:15
Так, таки ви були праві, є притрушені виїхавші
Так, я оце думала що тут вигадують, коли розказують що знайомі які виїхали за кордон таке говорять, і такого не буває. Але сьогодні мені розказали:
1. Як страшно їхати з Німеччини в Чернігів на тиждень. І як де це пережити і боже боже!
2. Що тих хто виїхав будуть ущімляти після повернення, постійно пригадувати їм що вони не були під бомбами, що в рідний Нікополь вона вже не зможе повернутися і доведеться їхати кудись в умовний Київ і приховувати минуле
3. Що у неї є учениця онлайн з Дрогобича, яка виїхала до Німеччини і однокласники їй розповідають, що не повертайся, там і лишайся, бо ми тут біла нація, а там у вас всякі чорні то може ти вже з ними тяглася.
І це дві дорослі жінки з вищою освітою. І от у мене питання: люди завжди були такими в це я жила в своїй бульбашці з адекватними людьми чи це війна таке з людьми робить? Ще питання звідки у людей стільки часу щоб про хєрню думати в нестримне бажання про це говорити з мало знайомими людьми?
Я сама в Німеччині якщо шо. Захотілося вибачитися перед астми, хто писав що їхні знайомі виїхавши кончені. Да, реально є такі)
Майструю крила• 16 июня в 11:16
Как хорошо что вы уехали и общество оставшихся очистилось.
Морковна• 16 июня в 11:17
У вас реально забагато вільного часу)) Не працюєте досі? Займіться чимось. Це ж треба ці історії назбирати. Я теж тут якщо що. Гадки не маю хто і що каже
Без образів
• 16 июня в 11:19
Ответ дляМорковна
Ага, це робота в групі 15 хв лин на курсах німецької В2. Замість виконання завдання я прослухала як страшно жить
Гола з конопель• 16 июня в 11:19
Понравилось про негра. Это надо же до такого одуматься. Реально, а что люди скажут.
Без образів
• 16 июня в 11:19
Ответ дляСегодня сержусь
Пофіг! У мене підліток 17 років не хоче виїзжать з України(((
Так, це реальна проблема
Ну шо не так?• 16 июня в 11:20
частично в этом правда есть. Так что тут надо разобраться, кто более притрушенный кто выехал или кто остался.
Доль Чекомбана• 16 июня в 11:20
Є такі люди, ніби адекватні, але часом на чомусь клинить. Мені під час ковіду співробітниця розповідала що її зять в прокуратурі (!), брехати не буде, 100% точняк що прикордонникам закупили прилади які бачать чип з вакцини і блимає різними кольорами. Ледь не посварилася))
Сегодня сержусь• 16 июня в 11:21
Ответ дляБез образів
Так, це реальна проблема
Вже були закордоном 3 роки, повернулися.
Без образів
• 16 июня в 11:21
Ответ дляГола з конопель
Та ладно підлітки таке один одному розказують, мало чого вони там в тіктоках на дивилися (ну припустимо що це правда). Але ти доросла жінка, вчитель, робиш на цій підставі висновки про те що все, нема виїхавши життя в Україні і не буде, всі нас ненавидять
Без образів
• 16 июня в 11:21
Ответ дляНу шо не так?
Я не думаю що причина притрушеності в тому що хтось виїхав чи залишився
Щедрик ведрик• 16 июня в 11:22
У меня знакомая в Германии, не работает. Когда приходит отмечаться в джобцентр, постоянно хромает и говорит что болит нога и не может работать, в итоге сидит на выплатах несколько лет
Без образів
• 16 июня в 11:23
Ответ дляДоль Чекомбана
Але ж це кукуха відлетіла значить?) чи це типу варіант норми для людей з магічним мисленням?
Поліцейський патруль• 16 июня в 11:23
мне подруга из Чернигова сказала что ей страшно ехать в Киев, да что там вся ЗУ боится ехать в Киев. а Киев тем временем переполнен переселенцами с Восточной части.вообще все три пункта -отмазки оправдания почему они не хотят возвращаться.
Ну шо не так?• 16 июня в 11:23
Ответ дляБез образів
если вы так не думаете, то зачем в заголовке темы дали свое заключение выехавшим?
Этожзвяздаяегообожаю• 16 июня в 11:24
От якби всі порадниці ігнорили такі теми...Цікаво, чиєю енергією ви б живились? Чи подавились би своєю жовчу?
Баба на горошині• 16 июня в 11:24
Ну от мені зараз треба їхати не з Німеччини і теж на тиждень
І так, мені страшно. Чим це робить мене притрушеною?
З горіха зерня• 16 июня в 11:25
А що описаного вами не існує? Скільки тут кичаться, що ось ми герої в умовному місті, під ракетами та шахедами, а ви виїхали. І так, люди могла виїхати на початку. Майже не знають, що таке війна, прильоту і тут в таке виїхати. Страх це нормально.
Без образів
• 16 июня в 11:25
Ответ дляЩедрик ведрик
Та вона може хоч на зубах туди приповзати) треба справка від лікаря щоб не працювати
Поліцейський патруль• 16 июня в 11:25
Ответ дляЩедрик ведрик
и это она вам рассказывает в ключе, что она самая умная?
Без образів
• 16 июня в 11:27
Ответ дляПоліцейський патруль
Та мова ж не про вертатися, повертатися я теж не хочу з багатьох причин зараз. Мова про поїхати на тиждень
Без образів
• 16 июня в 11:28
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А що вам особисто заважає ігнорити? Я три роки думала що всякі тролі і від заздрості вигадують таке. Поки сьогодні не почула таке наживо. Да, я в шоці
Б´ю байдики• 16 июня в 11:29
Ответ дляЩедрик ведрик
У нас есть такой мужик с костылём🤣
Однажды на эмоциях уходил и забыл костыль.
Без образів
• 16 июня в 11:29
Ответ дляБаба на горошині
Якщо вам страшно в Суми чи Нікополь їхати на тиждень то це нормально, а якщо в Чернігів чи Київ чи Вінницю, то дивно
Без образів
• 16 июня в 11:30
Ответ дляИрина_Б_
ну каждый верит в то что хочет верить. Одни оправдывают свое не желание выезжать, другие- свое не желание возвращаться
Але ж нікому ці виправдання нафіга не треба
Этожзвяздаяегообожаю• 16 июня в 11:30
Ответ дляБез образів
Ага, почули.
На заборі теж пишуть і в телемарафонах теж розказують.
Своїм життям жити не пробували?