Мороженная курица• 22 июля 2025

Чоловік працює майже цілодобово, а грошей немає. Причини?

Працює сутки через троє. Поїхав на зміну, після зміну їде не додому, а відразу на підробіток. Приїжджає під ніч. Зранку знову їде на додатковий заробіток
Без вихідних. Питаю де гроші, Зін?
То не виплатили, то ось ось віддадуть.
В місяць може тисяч. 5 в загальній сумі дає.
Душка-свекрушка)))• 22 июля 2025
Ответ дляМороженная курица
Так а як я розблокую? В нього ж по відбитку
То буде спати, зніміть відбиток
Або скажіть треба подзвонити терміново, мій телефон сів, а сама з ним в туалет
Ви наче мала дитина
То ви не Лєна?

Пластилин_Колец• 22 июля 2025
Ответ дляМороженная курица
Та звісно не получає він 5000
Він бюджет сімейний кладе 5000
Ну так обслуживайте его на 5000 грн. Тут одного шлюха за 5 тыс обоссала. Тоже раз в месяц секс + золотой дождь и можете не готовить
Love_Love_Love_• 22 июля 2025
Ответ дляМороженная курица
А ви собі думаєте що я собі на 5000 живу і горя не знаю? Манікюр, відпочинок і по 100 долларів відкладаю?
А що не живете?
Свисток ля-минор• 22 июля 2025
Мій теж доба через три працює. І окрім цього ще має власну справу і найнятих людей, за яких відповідає. З вашим щось не так.
Що у нього за підробіток? Що таке 5 тис?
автор Мороженная курица • 22 июля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Установка певного виду обладнання. Нехай будуть кондиціонери
Кузякин• 22 июля 2025
Удалено администрацией...
Свисток ля-минор• 22 июля 2025
Ответ дляМороженная курица
Ну значить у нього є окремий бюджет

ИзЮмрудная• 22 июля 2025
Не будет мужик работать бесплатно или там где не платят. Видите как ему нужны деньги и работать ради денег - другая работа даже есть.
Он от жены деньги прячет. Даёт 5 тыс грн так как видимо есть ребенок. Он копит деньги втихую себе, для себя.
ИзЮмрудная• 22 июля 2025
Ответ дляМороженная курица
Ну в мене три варіанти.
Дійсно якийсь борг
Коханка
Запасний аеродром готує
На коханку ні, навіть не думайте. Мужики скнари страшні, жмоти і жлоби. Вони самі шукають необхідну коханку.
Гроші ваш чоловік відкладає собі. Вам може розказувати що завгодно.
Ворую вкусняшки• 22 июля 2025
Тобто він приносить 5000, а ви його ще й обслуговуєте? Він явно не працює на 3х роботах. Це смішно, і дивно що ви це тут питаєте, а не у нього
Триндичіха Байрактар• 22 июля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Этот хоть 5000 приносит, а если его выгнать, то след вообще 0 будет приносить
автор Мороженная курица • 22 июля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
А що його там обслуговувати. Якщо він тільки ночує вдома.
Наверняка• 22 июля 2025
Ответ дляМороженная курица
Так вже ж
А чому Зіна не працює?))))))
Ворую вкусняшки• 22 июля 2025
Ответ дляМороженная курица
Він не їсть, не використовує воду і світло? Явно ви самостійно тягаєте торби з продуктами, готуєте їсти, і задовольняєте у ліжку?
Триндичіха Байрактар• 22 июля 2025
Ответ дляНаверняка
А чому Зіна не працює?))))))
Не той масти тетя
Отжигающая• 22 июля 2025
У нас різноробочі за робочий день мають 1000. А він за місяць -5000? Он сантехнік за день своєї роботи так і отримує. Він, звісно, зі своїм інструментом прийшов, та все ж …
Ворую вкусняшки• 22 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ну если так мыслить то....