Blinchik-3937• 22 июля в 16:33

Ви пишете такі коментарі? Як думаєте, рідним легше стає?

Хлопець молодий,привезли з фронту.
Мені здається,я б усіх нах@р посилала.
Ніхто і ніякі слова не замінять людину рідним.Це виглядає як лицемірство,написала і забула.
Калатея• 22 июля в 16:34
Ну если выложили новость в сеть, то логично есть и комментарии
Almamater• 22 июля в 16:35
А як людям проявити свою вдячність? Чи краще відморозитись? Щоб люди у петлю полізли наодинці з горем?
Танюша• 22 июля в 16:35
Я так розумію що це допис в соцмережах.
Як по вашому люди реагують в соцмережах?
kissaniya• 22 июля в 16:36
Люди сочувствуют горю.
Margarita_Kashina• 22 июля в 16:37
Якби я хотіла всіх нахєр послати, я би пости в ФБ не писала.
Kristal2013• 22 июля в 16:42
Якщо автор опубліковав, значить для нього такі коментарі норм. Якщо б хотіла тільки сповістити спільноту, без коментарів, давно би їх вимкнула.
lus_so• 22 июля в 16:43
Співчуття родині і подяка герою це по вашому зайве? Оце ви дікуху ляпнули.
mymoly• 22 июля в 16:43
Я б теж послала. Але люди різні
serebro16-72be• 22 июля в 16:44
Я не пишу коментарі такі але це нормально ..це як зустріти людину у якої горе
kuskus• 22 июля в 16:46
Яка ціль розміщення посту про загибель в соцмережах? Що б що?
gizzaGinora• 22 июля в 16:53
Ответ дляkuskus
Щоб ніщо.
Бо деяким людям так простіше пережити горе.

Співчувати в нашій країні не вміють. І ви це чергове підтвердження.
Full House• 22 июля в 16:55
Якщо виклали таку новину, звичайно, треба реагувати. Хоча я не люблю соцмережі, але залишитися осторонь сприймається як байдужість до людини, яка викладає, або померлого.
vlad-svs• 22 июля в 16:59
Ответ дляkuskus
Слышали о таком понятии, как некролог?
СhanelKa• 22 июля в 17:02
Логічно, що люди реагують, якщо бачать новину. Я коментую тільки у знайомих, висловлюю співчуття, бо то правда. А легше від того нікому не буде, бо лікує тільки час
Втрата близького може бути по різним причинам і не завжди то війна, але втрата від того не менш значима, молодий він чи старий
Батько чи син чи дідусь
Just a crow• 22 июля в 17:03
А новость как выглядит?
Её же опубликовали, а люди выразили соболезнования. Получается что те кто пишет в новостях о гибели тоже лицемерием занимаются?
uma• 22 июля в 17:13
Я думаю родные их даже не читают. Размещают какие-то родственники, знакомые. Им не так сильно болит. А родне не до постов.
Argesha• 22 июля в 17:20
Смішно і гидко від того, що коли цього героя кілька тижнів тому тцк пхало у бусик, усі ці лицеміри розповідали, що він не мужик і точно ніякий не герой. А як вмер - всі задоволені, картинно співчувають. А він би, скоріш за все, у морди їм з труни плюнув, і вибрав би бути не героєм, а щоб його вчасно випустили з цієї країни суворого режиму.
Елена1265• 22 июля в 17:29
Ответ дляmymoly
Я б теж послала. Але люди різні
А выставляли бы сообщение с возможностью комментировать с какой целью? Чтоб была возможность всех послать?🤔
Елена1265• 22 июля в 17:30
Ответ дляuma
Родственники тоже. Видела пост знакомой недавно в ФБ, ее муж погиб
Contento• 23 июля в 00:05
Ответ дляvlad-svs
Слышали о таком понятии, как некролог?
Тогда что мешает закрыть возможность комментировать, если люди выкладывают информацию о смерти , но не хотят , чтобы им что- то писали ?
Contento• 23 июля в 00:06
Комментарии к таким постам не пишу, но не вижу ничего плохого , если другие люди соболезнуют и сочувствуют.
Dumky• 23 июля в 08:18
Коли загинув молодий хлопець, наш родич. Мама згодом казала, що людям не байдуже, стільки писало, стільки прийшло на похорон.
В доньки в однокласника загинув батько, ( ох, і не один( ) Адміністрація виставила в соцмережі, коментарі сипались просто. Так люди показують, що їм не байдуже. Це нормально
Чомучка• 23 июля в 10:42
Одужуйте.
Якщо люди виклали інфо в мережу, значить вони чекають на реакції та коментарі.