Вилами по воде• 22 июля 2025
Проблеми з сестрою
Маю старшу сестру, у нас ніколи не було тісних зв´язків. Вона завжди була трохи замкнутою, але останній рік не спілкується навіть з батьками. На розмову майже не йде, не могли зрозуміти в чому причина поки не помітила, що в телефоні заклеєна камера. На запитання чому відпоаіла, що моя донька зламала її телефон і слідкує за нею.
Також останнім часом стала дуже релігійною. ШІ підказує що це ознаки шизофренії. Пробували легенько з нею поговорити чи можливо їй потрібна допомога. Звичайно, що вона відмовляється і запевняє що цілком здорова. Свою поведінку пояснити не взмозі.
Ситуація патова, можливо хтось зіштовхувався з подібним?
Цікавий писочок• 22 июля 2025
Хворого не переконаєте що він хворий.
Яка в неї релігія? Коли знайомих?
Вилами по воде
• 22 июля 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Хворого не переконаєте що він хворий.
Яка в неї релігія? Коли знайомих?
Ходить до церкви, католицька або православна не знаю. Друзів нема і не було ніколи, тільки донька яку гіперопікує
Вилами по воде
• 22 июля 2025
Ответ дляМеня не звали
Вік. Де вона живе?
50+ років. Живе у місті у приватному будинку з донькою і чоловіком. З чоловіком не практично ге спілкуються. Ведуть окремий побут
Меня не звали• 22 июля 2025
Ответ дляВилами по воде
А доньці скільки?
Вилами по воде
• 22 июля 2025
Ответ дляШвабристка
У родині ніхто не має цієї хвороби? Може, просто психоз
За моєї пам´яті не було явно хворих
Вилами по воде
• 22 июля 2025
Ответ дляМеня не звали
А доньці скільки?
27. Ніде не працює. Ніяких стосунків не мала, друзів також.
Ловлю капці• 22 июля 2025
Знаю, що шизофренія може вистрілити або в підлітковому віці, або от у такому. Тому... може бути ((
ГейСюда• 22 июля 2025
К сожалению, это да, признаки болезни. И, возможно, это у неё было всегда, но сейчас с возрастом обостряется и будет прогрессировать дальше,увы.
Альфред Шнитке• 22 июля 2025
У мене схожа ситуація з сестрою. А саме з релігією. І я також не знаю, що з цим робити. Інколи вона нормальна, а інколи мені здається ,що я втратила сестру. Але у нас раніше були дуже хороші стосунки.
Альфред Шнитке• 22 июля 2025
І у вас ситуація з камерою заклеєною,а у нас ,що її кума,яка була її близькою подругою, в одну мить стала людиною, з якою не можна спілкуватися, тому що на ній якась смертельна порча
Меня не звали• 22 июля 2025
Ответ дляВилами по воде
Ви з нею спілкуєтесь?
Вилами по воде
• 22 июля 2025
Ответ дляМеня не звали
Ви з нею спілкуєтесь?
Раніше зустрічались у батьків у гостях. Тепер вони до батьків взагалі не ходять. З комунікацією у неї ще складніше ніж у її мами. Можливо і у неє є якісь проблеми в цьому плані.
Цікавий писочок• 22 июля 2025
Ответ дляВилами по воде
Моя знайома православна, постійно до церкви ходить, теж підозрюю їй там мізки крутять. Відняла вона від 13-річної дочки телефон, відвезла її пожити неділю при церкві. Бо за її словами дочка знахабніла і просила зробити легкий ремонт в її кімнаті хоч переклеїти обої.
Цікавий писочок• 22 июля 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Заклеєна камера ще далеко не показник шизофренії. Буває тільки подумаєш навіть не озвучиш що треба тобі купити, а тут уже і реклами підривають з пропозиціями потрібного. От як?.. камера ж.
Люди з залежностями соціальними вони не зовсім такі безпечні насправді. З ними важко будувати будь які стосунки. У них для тебе є завжди повчання, обмеження, нав´язливі поради ходити в церкву..