Я_уеду_жить_в_Лондон!• 22 июля в 20:18
Як відмовити свекрусі проводити час наодинці з дитиною, щоб не образити?
Дівчата, приїздить свекруха, бачимось раз на рік- живе далеко. Сину півтора. Каже чоловікові моєму - приїду і буду займатись дитиною, гуляти з ним. Я з повагою до неї, але самого не хочу відпускати - у неї специфічні погляди на все, типу дати шоколадку в рік і приховати це, типу добра бабуся. Різати сиру свинину і потім полізти дитині в рот перевіряти зубчики) в 14:00 в спеку виставити візок під пряме сонце і триндіти по телефону годину в парку, і не брати трубку, коли я дзвоню спитати де вони, бо тривога і загроза балістики. Словом, я не можу розслабитися і довіряти. Сказати прямо - образиться. Як бути, щоб зберегти стосунки, але і не віддавати дитину їй наодинці?
Благоуханочка• 22 июля в 20:36
Накинулись на автора. Ну это её ребёнок, не хочет доверять человеку, с которым расходятся взгляды на воспитание, что в этом такого?
ЗаведУющая• 22 июля в 20:36
Ответ дляСвисток ля-минор
Ви не вмієте відповідати на запитання по суті?
Я ж просто питання задаю. Думала,може ви хімік і добре знаєтесь на отруйних і хімічних речовинах.
У вас проблемы с пониманием прочитанного ? Вернитесь по ветке
Свисток ля-минор• 22 июля в 20:36
Ответ дляЧудовий каламбур
а мам, правила яких порушуються, не шкода? Мама має право на повагу до меж життя в своїй сім´ї.
Так,звісно, тут ви праві. Але ж і бабусі мають право на спілкування
Свисток ля-минор• 22 июля в 20:37
Ответ дляЗновЗдоров
То ваша мама в теме))
Так,звісно. Ми ж тільки однобоко вміємо дивитися на ситуацію.
Чудовий каламбур• 22 июля в 20:37
Ответ дляСвисток ля-минор
Тільки за умови, якщо це не шкодить інтересам та здоров´ю дитини. А тут в 6 міс була пряма шкода.
Свисток ля-минор• 22 июля в 20:38
Ответ дляЧудовий каламбур
Яка саме шкода?
Чудовий каламбур• 22 июля в 20:38
Ответ дляСвисток ля-минор
Яка саме шкода?
Дитина отримала сонячні опіки
Свисток ля-минор• 22 июля в 20:39
Ответ дляЧудовий каламбур
Дитина отримала сонячні опіки
Ой,ну слухайте)) які опіки))
Автор просто НЕ хоче давати дитину свекрусі зі своїх якихось мотивів. Якщо нам з вами тут поговорити,то -має право)) якщо юридично-то ні))
Я_и_моя_собака• 22 июля в 20:40
Зайдіть через чоловіка.
Нехай він зіграє поганого поліцейського
Я_и_моя_собака• 22 июля в 20:40
Ответ дляСвисток ля-минор
Ой,ну слухайте)) які опіки))
Автор, ваша свекруха по ходу тут.
Свисток ля-минор• 22 июля в 20:41
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Автор, ваша свекруха по ходу тут.
Фото опіків будуть? Просто цікаво)
Благоуханочка• 22 июля в 20:42
Ответ дляСвисток ля-минор
Ой,ну слухайте)) які опіки))
Грудничка легко перегреть. Хорошо, что всё хорошо закончилось.
Автор не препятствует общению, просто хочет, чтоб оно было под присмотром. И что значит давать ребёнка? Это же не игрушка.
Свисток ля-минор• 22 июля в 20:42
Ответ дляЗаведУющая
Ну от знову) ви відповідати вмієте чи ви про щось своє?)
Трактор Віка• 22 июля в 20:42
Скажіть іду з вами гуляти, бо так скучила, що хочу якумога більше часу з вами провести😁
Я_и_моя_собака• 22 июля в 20:45
Ответ дляБлагоуханочка
По ходу жінці 60+, якій ви відповідали. Бо там по відповідям біда.
і вона не в темі, що легко перегріти. Раніше виживали вопреки…
Бо і водичка з перших днів життя разом з молоком й купання в травах, й манна каша, та і прикорм з 4місяців
Щепотка_совести• 22 июля в 20:55
Проблеми би не було якби свекруха поважала погляди невістки на виховання дитини, не порушувала би її особистих кордонів і дотримувалась її цілком адекватних прохань.
Авторе, дитина у Вас одна. Запасних немає. Не потрібно жертвувати безпекою дитини просто щоб не образити бабусю.
Барабан для дорослих• 22 июля в 20:56
Свекровь ещё не приехала даже). Кроме того, она может говорить все, что угодно. А вы, автор, поступайте так, как считаете нужным. Или вы права голоса не имеете? На прогулку идите вместе с ребенком и свекровью, если уж решили, что свекровь опасна для жизни.
Солоденька цукОрка• 22 июля в 20:56
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Знаю, бо частина ситуацій була рік тому, частина у брата де вона гостить зараз. Попри прохання не давати солодке, дитині в рік дала.
у мегя математика не идет. если год назад дала ващему годовалому щоколадку, то как ему не два, а полтора?
Джага-джага• 22 июля в 20:57
Ответ дляСвисток ля-минор
якщо бабуся не виправдала довіри, то спілкуватись буде під наглядом мами.
Солоденька цукОрка• 22 июля в 20:58
Ответ дляЗаведУющая
Да конечно жалко, они стараются, моя мама тоже соки ядовитые дочке покупала в сельском магазине, тайно, при том что сад ломился от фруктов ягод
а ядовитые соки это какие?
Джага-джага• 22 июля в 20:59
Ответ дляСвисток ля-минор
Ой,ну слухайте)) які опіки))
ви свекруха автора?
у дитини після перебування на сонці температура підвищилась. Дітям взагалі не можна перебувати під прямим сонцем.
Вам я так розумію, також онуків не довіряють?
Свисток ля-минор• 22 июля в 20:59
Ответ дляДжага-джага
Ситуацію ми бачимо тільки зі слів автора. Знаючи як місцеві люблять свекрух,то читаємо ’ через рядок’. Дитині півтора року, свекруха буває раз на рік-ну то адекватним людям картинка ясна і очевидна
Свисток ля-минор• 22 июля в 21:00
Ответ дляСолоденька цукОрка
а ядовитые соки это какие?
Мені не змогли відповісти))
Щепотка_совести• 22 июля в 21:00
Ответ дляСолоденька цукОрка
а ядовитые соки это какие?
У мене одразу виникають асоціації з соком якихось вовчих ягід, екстрактом блідої поганки чи чимось іншим ядовитим. Але жодного разу не бачила такі ’смаколики’ в магазинах.
Джага-джага• 22 июля в 21:01
Ответ дляСвисток ля-минор
ті ситуації, які описала автор для мене достатні, щоб не залишати свекруху з маленькою дитиною.
А так можна поставити під сумнів що завгодно, це ж форум. Може вона взагалі дитині воду з калюжі давала)
Свисток ля-минор• 22 июля в 21:01
Ответ дляДжага-джага
ви свекруха автора?
До онуків мені ще далеко))
Свою точку зору я вже пояснила)) якщо цікаво -читайте. Але в принципі не варто))
Джага-джага• 22 июля в 21:02
Ответ дляСвисток ля-минор
До онуків мені ще далеко))
а до дітей вам як? чи вам і до дітей ще далеко і ви теоретик?)
Свисток ля-минор• 22 июля в 21:04
Ответ дляДжага-джага
Що описала автор? В півроку свекруха шоколад давала дитині? Опіки шкіри були? Ви вірите?
Борисфенка• 22 июля в 21:04
Всі мамки рано чи пізно стають свекрухами. І в цьому є вища справедливість.