Мстящий за Зайца• 23 июля 2025

Не впустила в укриття жінку з дитиною .

У нас район панельок , укриттів немає . Є єдина можливість сховатись - це паркінг новобудови яка в центрі району . Паркінг невеликий , але гарно облаштований , по периметру є де сидіти , облаштували туалет , воду , аптечки . Звісно що власники авто мають свої паркомісця і під час тривоги можуть більш комфортно сидіти у себе в авто (от гади !)

А вона хотіла заїхати на своєму авто в паркінг повний людей , не маючи паркомісця , і покласти авто на проїзді (там де купа людей стоїть . Що мені грозить тепер , мадам подає в поліцію .
Астоновитесь!• 23 июля 2025
Ответ дляАноним Советчик
Человек мог быть в стрессе, я в шоке с людей, прям хозяева жизни, чтобы сраться из-за жалкого куска бетона
Так сралися не за шмат бетону, а за шмат металу
Куда ж без меня• 23 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ее машина стоит денег, не ваших, а ее. И она имеет полное и законное право занять свое место на машине. Все остальные ей не важны.
А де вона взяла ’своє’ місце в чужому паркінгу?
Триндичіха Байрактар• 23 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
За що? Дама могла зайти без авто
А машину бросить под осбтрелом? Хахаха! Многие ли тут способны на такое?
Мама Карло• 23 июля 2025
Была аналогичная тема

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3553608
Агент Пинкертона• 23 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А люди причем к ее машине они ей должны ? Она имеет право занять свое выкупленное место, а не отморожено заехать на чужое
Глубоководная селедка• 23 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Яке своє місце вона має право зайняти, якщо не є жителем цього будинку?
автор Мстящий за Зайца • 23 июля 2025
Ответ дляМама Карло
Была аналогичная тема

Вау , почитаю . Значить не одна вона така нагла
Триндичіха Байрактар• 23 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Вона сиділа в паркінгу , але їй стало не комфортно , вона вийшла і заїхала на авто . Бібікала щоб люди розійшлись і було їй місце де стати .
Я підійшла і попередила що не ОК , вона ще довго з включеним мотором стояла , дуже задиміла укриття (з власниками парко місць у нас є чіткі правила і всі знають що не можна прогрівати авто в паркінгу ).
Я попередила що в наступний раз з авто не можна . Вона визвірилась і попередила мене про заяви і тд .
Надо было ей макияж набить!
Астоновитесь!• 23 июля 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Давно Київ західним став?
Я писала не вам і не про Київ)
Куда ж без меня• 23 июля 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Я писала не вам і не про Київ)
Я бачу, тому вас виправила
СкиниУскачи!• 23 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Это ее проблемы. Если каждый так захочет? Не впустить людей и животных это дно. Не впустить машину норм
автор Мстящий за Зайца • 23 июля 2025
Ответ дляМама Карло
Была аналогичная тема

У них ж охорона і великий паркінг .
У нас інша ситуація , паркінг дуже малий . Проїзд на 30 метрів і по обидві сторони по 10 авто . І все . То все люди стоять / сидять , повно людей ,
Астоновитесь!• 23 июля 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Я бачу, тому вас виправила
Що ви мені виправили?)
Автор, вірогідно, із західних областей, там ще можливе виникнення конфліктів такого роду. В Києві та інших містах вже все владналося.
Нік у вас влучний))
наКоблучках• 23 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Может, это её тема)
Ol-a• 23 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ключевое ’свое’: приобрела, арендовала и ставь машину. В даному случае в паркинг нашего ЖК её бы попросту не пустила охрана, даже ногами. Рядом есть подвал и другие укрытия.
Мама Карло• 23 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
У них ж охорона і великий паркінг .
Суть темы одна и та же: женщина - не владелица паркоместа пыталась под благовидным предлогом ’поспать ребёнку в машине, а Шо тАковА’ спрятать заодно и свою машинку в чужом паркинге.
Мнения советчиц в той теме почти едины: пусть заходит с ребёнком, а авто оставляет на улице
Пишу, не читаю• 23 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
быдлота эта женщина, вы все правильно сделали
Перемелица• 23 июля 2025
Наглость города берет. Но не паркинги
Перемелица• 23 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Она не могла взять ребенка и зайти просто пересидеть в паркинг , насколько ж убогой нужно быть , еще и всех обвинять
А видите сколько людей думают что дама имела право и драгоценную машинку спрятать, она ж денег стоит
ЧупакабраЗеБест• 23 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Їй було місце , але не на авто .
Вона своїм авто забрала місце 15 людей як мінімум
автор, с этим она пойдет в суд, и суд сам разеберется, ей надо было жизнь спасать в укрытии и вы не пустили, или ей надо было машину спасать.
З вишневого садка• 23 июля 2025
Ответ дляАноним Советчик
Мда, вы совсем уже человеческое лицо потеряли?
так не жінка з дитиною хотіла зайти, а заїхати на авто.
З якого дива? Машину паркують біля будинку і заходять ніжками.
З вишневого садка• 23 июля 2025
Ответ дляАноним Советчик
а если человек в стрессе на парковые наедет на вас в проходе?
потому что ночью по паркинг никто не ездит, везде на полу могут спать люди.
Так норм?
Ширли-Мырли• 23 июля 2025
Автор, про всяк випадок майте свідків цієї ситуаціїї, на паркінгу оголошення, що він працює, як сховище в тривогу для всіх людей, сторонні машини не приймає на сховище.
З вишневого садка• 23 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
якщо в неї є авто, запропонуйте заїхати в метро, там все ж просторіше буде. Навіщо її взагалі на авто пустили? Треба було просто не відчиняти двері.
Ширли-Мырли• 23 июля 2025
Ответ дляАноним Советчик
Мова не про кусок бетону, а про те, що на той час там було повно людей серед ночі зарулювати в чужий паркінг, де немає вільних паркомісць, а знаходиться багато людей не зовсім норм, виключно за попереднім узгодженням.
З вишневого садка• 23 июля 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
какое такое законное право? и какое ЕЕ место в чужом паркинге?))
Пацака-задирака• 23 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Заяву будуть писати з таким заголовком як я написала . Просто цікаво чи так правильно і законно як вона робить .
Заяву можуть писати за будь-яким заголовком. Розбиратися будуть по суті.
Вона робить - неправильно, але законно. Якщо будь-який громадянин вважає, що його права було порушено, він може звернутися до уповноважених органів. Це цілком законно і в його праві.
Далі вже - справа поліції. Але, якщо все так, як ви описали, вам загрожує лише пояснення у відділку. Неприємно, але жити можна.
Фокус-Покус• 23 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
А у нее есть видео происходящего? Кроме того, у вас есть свидетели, не волнуйтесь, пусть пишет,что хочет.
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
скільки таких срачів було в нашому будинку ,але охорона чітко знає ,що на авто ніхто не має заїжджати ,а ось пішки будь ласка .Більшість не погоджується ,бо саме врятувати авто в підземному паркінгу їм головне ,а орендувати його вони не бажають
Я_канеша_извиняюсь• 23 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Не пускала , скажем так . І сказала що в наступну тривогу не впущу .
Потрібно було вже в цю не впускати авто. І пригрозити їй зустрічною заявою в поліцію. Вона їде машиною на людей, створюючи загрозу їх життю.