Бавовна• Изменено 23 июля в 09:42

Потяг до Перемишля, інтерсіті, купе- на кордоні всі виходять на двір?

Як відбувається процедура перевірки документів
Сумки дивляться?
Дітей будять
Вчителька з мікрорайону• 23 июля в 09:43
В Перемишлі контроль польський. Ніхто не виходить на кордоні.
ДА да да• 23 июля в 09:43
Кордон проходиться вже в самому Перемишлі, не на кордоні
Борисфенка• 23 июля в 09:45
На ходу. Потім митниця в Перемишлі.
Оля_с_киркою• 23 июля в 09:50
Наши в поезде во время движения проверяют, поляки- в Перемышле на вокзале после выхода из поезда
Чемна панночка• 23 июля в 10:12
Ответ дляОля_с_киркою
В 051-му двічі їхала - потяг стояв на укр. кордоні і перевіряли. В інтерсіті на ходу
Оля_с_киркою• 23 июля в 10:28
Ответ дляЧемна панночка
Наш тоже стоял и что?? Как это меняет, что в поезде проверка?
Чемна панночка• 23 июля в 10:30
Ответ дляОля_с_киркою
Я писала десь, що не в потягу? Маю на увазі, що не під час руху перевірка
Оля_с_киркою• 23 июля в 10:33
Ответ дляЧемна панночка
Как раз при движении, если ваш вагон во время остановки проверяли, не значит, что остальные 20 так же
Чемна панночка• 23 июля в 10:35
Ответ дляОля_с_киркою
Весь потяг перевіряли так - я написала лише свій досвід
Оля_с_киркою• 23 июля в 10:36
Ответ дляЧемна панночка
Вы ходили за пограничниками по всем вагонам?? Не пишите ерунду, они заходят во Львове и начинают проверку
dahashutka19• 23 июля в 23:38
На укр. кордоні заходять, перевіряють . Рух потягу в цей час припиняється. Потім вже в Перемишлі ви виходите і йдете проходити контроль