Басноплетка• 23 июля в 10:00
Поліп цервікального каналу
Дівчата, прийшла від лікаря трохи в шоці, знайшли великий поліп цервікального каналу, будуть видаляти методом чистки. У когось було таке? Так страшно, не було в мене операцій ніколи, це боляче? І хвилююсь вдруг то рак… Мені 41…
СКИБИДЫШь• 23 июля в 10:02
На счёт операции не волнуйтесь, это мед сон. Проснетесь, пару часов полежите и домой, живот может потом болеть, как при месячных. Это не редкость
Лгин• 23 июля в 10:06
Чистки или гистероскопия? У меня были 2 маленьких, удалили. Ну и вы же понимаете где матка, а где цервикальный канал?
Басноплетка
• 23 июля в 10:08
Ответ дляЛгин
Лікар назвала це чисткою, робиться вишкрібання з цервікального поліпи і ендометрій з матки. Питала ще у одного лікаря, вона також підтвердила, що так і робиться
Басноплетка
• 23 июля в 10:08
Ответ дляСКИБИДЫШь
Дякую 🙏
Нога на ногу• 23 июля в 10:13
Мені видаляли минулої весни. Саме з цервікального каналу. Дуже велике скупчення. Але під місцевою анестезієї) я дуже здивувалась, але боляче взагалі не було, тільки гаряче. Бо коагуляцію робили. Хвилин 15 і додому. Правда, потім трохи некомфортно, бо пхають великий тампон. Я їхала за кермом, то трохи незручно
Басноплетка
• 23 июля в 10:15
Ответ дляНога на ногу
Дякую за відгук. Мені сказали треба анастезія, не знаю чому, в матці поліпів немає. Буду робити як лікар сказав, просто трохи стрьомно
Нога на ногу• 23 июля в 10:15
Ответ дляБасноплетка
І ендометрій також брали. Але це терпляче, 2 секунди і все. Але в мене був реально лікар профі. Ви звідки? Я у Львові робила, Верніковський
Басноплетка
• 23 июля в 10:16
Ответ дляНога на ногу
Я в Дніпрі,лікаря вже знайшла, навіть 2))) обидва кажуть однакове, тому щодо цього я спокійна. Дуже хвилююсь аби не рак якийсь…
Blackwater• 23 июля в 10:16
Ответ дляБасноплетка
Почему вам не предложили гестерскопию? Полипы удаляют именно таким методом.
Нога на ногу• 23 июля в 10:18
Ответ дляБасноплетка
Не хвилюйтесь. Це для профілактики завжди беруть скребок. Все буде ок
Нога на ногу• 23 июля в 10:18
Ответ дляBlackwater
З цервікального каналу? Ні
Blackwater• 23 июля в 10:20
Ответ дляНога на ногу
З цервікального каналу? Ні
А какая разница откуда?
Басноплетка
• 23 июля в 10:26
Ответ дляНога на ногу
Дякую 🙏
Басноплетка
• 23 июля в 10:26
Ответ дляBlackwater
А какая разница откуда?
Ну сказали якби був в матці, то тоді гістероскопія, а так можна і просто видаленні і гістологія
Blackwater• 23 июля в 10:28
Ответ дляБасноплетка
Очень странно. Дело ж не в том где, а в том что удаляется. Полипы наиболее эффективно удаляются гистерскопией.
Что за врачи вас консультировали?
Мюллерная• 23 июля в 10:30
Ответ дляБасноплетка
та нічого там страшного нема. В той же день додому.
Басноплетка
• 23 июля в 10:30
Ответ дляМюллерная
Дякую 🙏
Басноплетка
• 23 июля в 10:31
Ответ дляBlackwater
Что за врачи вас консультировали?
Гінеколог онколог і оперуючий гінеколог, за гістероскопію навіть мови не було, це вже потім мені сказали, що існує ще таке і я дзвонила питала лікаря, сказала ну хочете можна, але вам воно не треба
МинерАлочка• 23 июля в 10:34
Послухаю, в суботу їду на операцію поліп цервікального каналу сказали гістероскопія. Платко.Чистку роблать тоді коли немає місячних. Цікаві думки
Лгин• 23 июля в 10:34
Ответ дляНога на ногу
Как вам под местной анестезией достали до эндометрия? 🙄
Я еще теоретически могу понять гистероскопию цервикального под местной, если там они где-то на входе. Но до эндометрия достать.
Лгин• 23 июля в 10:36
Ответ длямимАпроходила
Общий наркоз, все будет хорошо. Анализ потом покажет.
Мне тоже гистероскопию цк делали под общим наркозом.
Blackwater• 23 июля в 10:37
Ответ дляБасноплетка
Ну ок.
Так а что это за врачи? Что за больница?
Нога на ногу• 23 июля в 10:39
Ответ дляЛгин
А ось так. Я ж кажу, лікар дуже шустрий і з великим досвідом. Просто перед тим попередив, зараз трішки боляче буде. А як дістав? Ну мабуть спец інструментами
Лгин• 23 июля в 10:40
Ответ дляНога на ногу
Цервикальный канал расширяют, для удаления полипов. Я не представляю как это под местной анестезией. Еще и эндометрий достать.
Басноплетка
• 23 июля в 10:53
Ответ дляBlackwater
Ну ок.
Ви з Дніпра? Космічна
Най хоч раз• 23 июля в 10:55
Ответ дляБасноплетка
В мене був « поліп» в цервікальному кагалі.
Потім інший лікар сказала , що поліпу в цервікальному каналі без наявності їх в матці майже не буває.
Що б то не було треба видаляти.
Видаляли під місцевою анестезією - радіоволновим методом. Не боляче . До вечора трохи понив низ живота.
Не хвилюйтесь
Що б то не було треба видаляти.
Не хвилюйтесь
Нога на ногу• 23 июля в 11:19
Ответ дляЛгин
Звичайно, що розширяють. І таким довгущим інструментом відщипують ендометрій. Але мені було комфортно.
В мене було 3 заг наркози, 2 лапароскопії і одна гістеро. Тому мінімізувати кількість наркозів це норм.
Усатая фея• 23 июля в 11:28
Ответ дляЛгин
офисная гистера.
Усатая фея• 23 июля в 11:30
Ответ дляБасноплетка
Ви з Дніпра? Космічна
я у медведева делала, сотрудница в руднева.