Басноплетка• 23 июля в 10:00

Поліп цервікального каналу

Дівчата, прийшла від лікаря трохи в шоці, знайшли великий поліп цервікального каналу, будуть видаляти методом чистки. У когось було таке? Так страшно, не було в мене операцій ніколи, це боляче? І хвилююсь вдруг то рак… Мені 41…
автор Басноплетка • 23 июля в 11:31
Ответ дляУсатая фея
я у медведева делала, сотрудница в руднева.
У Медведєва дуже дорого, не маю таких коштів. Мені пояснили що це не дуже складна процедура
Blackwater• 24 июля в 07:51
Ответ дляБасноплетка
Ви з Дніпра? Космічна
Да, согласна Днепра. Делала на космичке.
Ну если там вам сказали делать так, значит действительно так.