Качка в тапцях• 23 июля в 10:26
Курите сигареты, кальян?
Вопрос к тем, кто бросал курить - вы чувствуете разницу в здоровье когда курили и когда бросили? Смотрю на фотографии барышень с которыми учились вместе. У некоторых вид такой себе, но и образ жизни не очень.
Результат:
вже голосів:
17 (32.69%)
никогда не курила
16 (30.77%)
бросила курить
13 (25%)
курю постоянно
6 (11.54%)
свой вариант
Тримбулька• 23 июля в 10:28
Пробувала цигарки в студентські роки) не розумію, як можна хотіти курити
Марічка• 23 июля в 10:40
спочатку років 20 курила. потім років 20 не курила. тепер знов почала(
дурна це звичка, нічого вона хорошого не дає.
Кондуктор автобуса• 23 июля в 10:46
Курила сигареты, потом бросила (год не курила), сейчас курю электронку.
Я разницы между курю и не курю не заметила. Кроме того, что пахнешь всегда вкусно😆
Но все равно электронку собираюсь бросать. На обычные уже давно не тянет (их уже 3 года не курю)
Сизоока бестія• 23 июля в 10:55
Палила років 20. Останні три роки палю електронку - самопочуття краще ніж з цигарками в мене. Але вже і електронка набридла - хочу кинути.
Мурзилка• 23 июля в 11:09
Не курю в данный момент жизни. Раньше курила.
Абсолютно никакой разницы, кроме отсутствия налета на зубах.
Pod система - це компактний та інноваційний пристрій для вейпінгу, який ідеально підходить як початківцям, так і досвідченим користувачам. Її головні переваги - простота використання, мінімальне обслуговування та швидка зміна картриджів. Вони зручні у транспортуванні, мають стильний дизайн і довговічну батарею. Сучасна под-система від інтернет-магазину Vapee - це баланс між технологічністю та зручністю. Обирайте якісні пристрої від провідних брендів в каталозі онлайн-магазину Vapepuff і насолоджуйтесь вейпінгом без зайвих клопотів.