Сама купляю квіти• 23 июля 2025

Мамы мальчиков, зайдите пожалуйста

Вопрос такой. У сына сбился календарь прививок, есть одна КПК, нужно делать ещё одну. Я понимаю, что последствия от паротита- бесплодие , но немного побаиваюсь в частности реакции на прививку.. Плюс надо ещё сделать АДС и ОПВ. Педиатр говорит, что их можно одновременно. Я переживаю. Не то что бы я антипрививочник, но все таки ...
-Ань-• 24 июля 2025
Ответ дляХвець-тець
Да, ладно, сейчас не знаю как, а лет 5 назад в школу без прививок не брали их нужно было купить, если не хочешь делать.
А в цьому році для зарахування в школу можна подати тільки заяву! Без довідок і копії свідоцтва про народження!
Але хіба хтось розкаже про це батькам-ідіотам, які поприносять в школу все, що їм скажуть, а потім бідкаються, що на вас кидаються шкільні вакцинатори (особи без мед.освіти).
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18?fbcli...
-Ань-• 24 июля 2025
Правда в цьому році для зарахування в школу/ліцей треба з заяві вказати серію, номер і дату видачі медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086/о «Медична довідка (витяг з медичної картки амбулаторного хворого)».
У здорових дітей нема картки амбулаторного хворого, і відповідно не може бути витягу з неї.
Може вам приємно бути мамою щепленої амбулаторно хворої дитини... Це ваш вибір.
Як ви можете побачити в наказі МОН № 367 - зараз (з цього навчального року) всі заклади освіти для дітей з ООП (особливими освітніми потребами). Іншими словами, всі школи тільки для хворих дітей, у яких є картка амбулаторного хворого.
-Ань-• 24 июля 2025
Ответ дляХвець-тець
Ви пишите людині, у якої діти в школі без жодного щеплення.
А підробка документів (в тому числі медичних) - це кримінальний злочин!
Читайте кримінальний кодекс.
Хвець-тець• 24 июля 2025
Ответ для-Ань-
Читайте кримінальний кодекс.
Так я вам говорю, что еще 5 лет назад в школу без прививок не брали, т.е купить нужно либо прививки либо мед отвод.
Я что именно вы нарушили сами читайте ...
Хвець-тець• 24 июля 2025
Ответ для-Ань-
Да в этом году в Украину в школу хоть бы кто пришел...дожились...
Хвець-тець• 24 июля 2025
Ответ для-Ань-
Ось я створювала інформаційну тему про зарахування в школу 2022:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3132435
Прочитайте і не позортесь.
Мне не нужна эта информация, я говорю о том как было раньше..
Вы видимо пропустили прием лекарств, выпейте и не не кидайтесь на людей.
-Ань-• 25 июля 2025
Ответ дляХвець-тець
Ну добре, вашу дитину не брали, а мою взяли)
Ще в 2007 році на сайті Ліга Захисту Громадянських Прав виклали підбірку ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus
На сайті і форум є з запитаннями і практичним досвідом людей.
Тільки лінивий не скористався, юристи собі розтащили і використовують в роботі.

У вас же є доступ до інтернета! І 5 років тому у вас, мабуть, теж був доступ до інтернета.
Як можна в 2025 році такий брєд писати?! Ще й так вперто.
-Ань-• 25 июля 2025
Діти без щеплень і без проб Манту ходили і ходять в школи, і навіть в садочки ходять.
А вакцинатори розповсюджують недостовірну інформацію. Тому що без брехні важко впарювати людям своє токсичне лайно (вакцини).
Хвець-тець• 25 июля 2025
Ответ для-Ань-
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Вы лекарство выпили ?
-Ань-• 25 июля 2025
Ответ дляХвець-тець
Вы лекарство выпили ?
Bu пропустили вашу сьогоднішню вакцинацію)
Але враховуйте, що чим більше щеплень, тим більше ліків вам буде потрібно.
Жена_КотораяСтена• 24 августа 2025
После кпк у сына был поствакцинальный паротит на 19 день.