Не гавкаю- но охраняю• 23 июля в 14:00
Торт Захер
Допоможіть знайти найкращий рецепт. Знайшла рецепт на сайті Клопотенко і порівнюю цей рецепт з рецептами на інших сайтах. Бачу, що пропорції інгредієнтів відрізняються. На якому сайті можете порадити найкращий рецепт?
Дякую.
Мальдивирую• 23 июля в 14:07
Ответ дляГейСюда
После упоминания сайта Клопотенко можно уже ничего не советовать..
А что не так с сайтом Клопотенко? У него есть там нормальные рецепты
Не гавкаю- но охраняю
• 23 июля в 14:07
Ответ дляГейСюда
А я не шарю взагалі в цьому. Не знаю нічого про Клопотенко також. Чула тільки, що він відомий повар, а як став відомим не знаю.
Не гавкаю- но охраняю
• 23 июля в 14:12
Ответ дляЛя-ля-ля
В ютубе ищите. Лучшие рецепты разных блюд именно там нахожу
Дякую. Не дуже люблю відео дивитися, але мабуть так буде краще. До того ж відгуки одразу є.
Ля-ля-ля• 23 июля в 14:13
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Смотрите те что меньше по минутам. Как правило, все по делу и лучше всего
Кили и Манджаро• 23 июля в 14:19
Ответ дляГейСюда
Чому? Він його не веде, там інші люди наповнюють сайт.
ЖивунаБагамах• 23 июля в 17:40
Ответ дляЛя-ля-ля
А я ненавиджу відоси. Текст за дві секунди прочитала і робиш. Якщо щось забути - то осьо він рецепт. А відео спробуй знайти потрібну секунду, де автор щось пояснює. І реклама іноді буває.