Позаземний розум• 23 июля 2025
Почему все думают что им завидуют
Это уходит корнями в историю или какая то травма национальная, что многие знакомые и родственники уверенны, что им завидуют.Нигодна не расскажут, куда ездили отдыхать, что купили машину или квартиру.Причем когда я что то приобрела не могут этого пережить и находят много минусов в моей покупке, ремонте, поездке и т д.
Саджу все зарання• 23 июля 2025
Це не зовсім параноя, автор. Люди не від хорошому досвіду стають такими переляканими. В нашому народі заздрість доволі розповсюджена, на жаль.
Позаземний розум
• 23 июля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Дуже шкода, що такий поганий досвід, реально було б круто обмінятись планами на літо або порадитись про покупку авто.Але як починаєш ці теми, то людей аж перекошує і починають прибіднятись.
Позаземний розум
• 23 июля 2025
Одного разу розповіла родичам, що планую в новій квартирі замовити дизайн проєкт, то вони зробили з мене посміховисько що нема куди мені гроші діти і що я сама не розпланую де розетки поставити.А потім самі собі тихенько замовили дизайн проєкт.Навіщо це?
Саджу все зарання• 23 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Так, мені теж сумно від цього, що ми такі зашугані. Шукаю баланс досі . Хочу і не занадто відкриватися, щоб тепло душі не розтринькати за просто так, але і не бути букою.
Love_Love_Love_• 23 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Шукайте таке коло спілкування, в мене от таке коло і це дуже круто, це як точка росту.
Love_Love_Love_• 23 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Ще раз доводить: фільтруйте коло спілкування.
Це взагалі дурна звичка всі дії відносно інших людей пояснювати словами: це ж родичі 🤷🏼♀️
Пиу!Пиу!• 23 июля 2025
Живут в такой среде. Свекровь никогда ничего не рассказывает своим соседям ( маленький городок, работы ноль, мужики спиваются к 30, воровство процветает) про успехи своих детей, которые переехали в большой город и давно живут обеспеченно. Просто потому, что банально могут делать гадости или украсть что-то. ( Простой пример, как то давно рассказала, что сын купил машину), так облили грязью забор сразу на след ночь. Я не верила сначала, но реально, была свидетелем другой ситуации, там же, для меня это дичь, но как оказалось, от нищеты люди звереют.
Пиу!Пиу!• 23 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Та у вас другое. В вашем случае это любимое совковое: высказать свое мнение, рассказать, что ты лучше знаешь, что имеешь право рассказывать как кому нужно жить.
П´яна вишня• 23 июля 2025
Я й сама не стрибаю від радості, як хтось їде на море, чи купив нове авто з квартирою.
Белоснежко• 23 июля 2025
Ответ дляKotaysi
Ну радоваться что вы новую машину купили будет ваша мама. Знакомым пофиг, так что не важно рассказали вы об этом или нет. Специально скрывать такие вещи тоже странно 🤔
Знаю отдельные случаи, когда родная мама и родная бабушка пришли в ярость, когда узнали что сын/внук приобрел машину
РокерША• 23 июля 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
У мене знайома така. Думає що всі їй заздрять і порчі роблять
Ну порча то таке, доволі умовне. А от те, що доволі багато заздрісних людей, то це правда. Не скажу що прям всі та кожен, але їх дійсно багато. Це добре видно по тих дітях, в яких чогось немає, точніше по тих, що обмежені в багатьох здавалось би дрібницях. В нас був показовий випадок з лялькою, коли інша дитина намагалась зіпсувати і фактично напряму сказала, що робила тому що занадто гарна кукла і в неї самої такої немає. Це був 1 чи 2 клас. А потім ці діти виростають у дорослих, а заздрість залишається. Похилій сусідці постійно заважали припарковані авто (на парковці з розміткою) а потім вона якось із люттю сказала, що не у всіх є машини, тому нехай ніхто не ставить. Ну що це, не заздрість? Вона сама, в чистому вигляді
РокерША• 23 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Може не прибіднятися, а дійсно трохи бідніші за вас і тому не можуть спокійно це обговорювати
РокерША• 23 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
А сама як думаєте?
Белоснежко• 23 июля 2025
Ответ дляKotaysi
Почему?
Там где бабушка пришла в ярость на машину внука это она злилась, что он не позаботился о машине еще и для второго своего внука (но не родному брату, а двоюродному ), типа несправедливость
Где мать и сын - я не особо в курсе
Сплюшка• 23 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Нікому не розказуйте, а просто робіть..)
По собі знаю, як розкажу, то або захейтять, або нічого не вийде
Позаземний розум
• 23 июля 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Ничего себе...даже не знала о таких историях, тогда понятно почему ничего не рассказывает.В большом городе это реально дичь, где у каждой семьи есть машина и свое жилье
Зоя Жорівна• 23 июля 2025
Эти люди сами завистливые.
И в кругу не близких людей действительно лучше поменьше говорить о своих успехах.
В танке• 23 июля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Это они поняли, что не все так просто, когда столкнулись ближе)