Сумчатая кошка• Изменено 23 июля 2025

SOS !!! Опущення матки, живіт після родів, дієта

Дівчатка, маю таку проблему як опущення матки після пологів. Народила 1рік і 8 міс назад. Лікар рекомендує вправи для укріплення органів малого тазу. Трохи робила, але забросила, бо катастрофічно не вистачає часу та сил. Зараз проблем прибавилось, бо сильно поправилась в животі та боках. Розумію, що треба дієту або хоча б просто здорове харчування та робити ті вправи, що говорить лікар для підняття матки. Ще треба робити гімнастику,щоб зігнати живіт, але ж при опущенні матки не всі вправи можна робити. Хто був в такій ситуації, дайте пораду, може ссилки на вправи, чи дієту. Вибачте, що так сумбурно написала. Хто хоче понасміхатися, йдіть мимо. Наперед дякую за поради!
Червона ікорка• 23 июля 2025
Лучше план составить с врачом
автор Сумчатая кошка • 23 июля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Лучше план составить с врачом
Лікар сказала вправи знайти в інтернеті.
Alpha Centauri• 23 июля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Лучше план составить с врачом
Підтримую, краще до лікаря. Вона оптимальний план зможе скласти або порадити з чого почати
Червона ікорка• 23 июля 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Это ж до того, как понадобилось еще и похудеть.
Проработник• 23 июля 2025
Авторе, вам потрібно знову звернутися до лікаря. Він має сказати,чи можна вам робити навіть ті вправи, які він призначав,а ви не виконували. Опущення може прогресувати досить швидко. І є такий ступінь, коли вправи будь-які, навіть Кегеля, протипоказані, а потрібна операція
Меряю от 0• 23 июля 2025
А как обнаружили?
У ва были жалобы?
Трохи злякана• 23 июля 2025
Ни в коем случае не давайте нагрузку на пресс. Срочно займитесь опущением, живот и бока никуда от вас не убегут (бгг, простите). Что хорошо и для живота и для матки - диафрагмальное дыхание, вот с него и начните. Ускорить прогресс по твзовому дну можно с тенс-тренажером