Накладні мюслі• 23 июля в 22:14
Ви би поїхали на море одна ?
Чоловік пропонує поїхати в Одесу без нього. Побути на морі. Переключитись. Я вагаюсь чи їхати одній чи пошукати якусь знайому. Ви би поїхали одна ? На дні 3
Мир Мир Мир!• 24 июля в 00:04
Ответ дляНакладні мюслі
Так в Киеве к нас точно также
Ну так ви переключитися, відпочити хочете чи щоб як в Києві було ?
Я не Тролль• 26 июля в 06:07
Ответ дляПростоваля
Ой тут ге можуть вгадати. Взагалі вже давно війна закінчила я по версії екстрасенса, ше весною 2024
Це теж правда.