успокойте_Меня• Изменено 24 июля в 10:28

Де вода тепліша в морі? Ближче до Барселони, чи Валенсії. Допоможіть з вибором

Також хочу відвідати не тільки морський відпочинок, але ще поїздки в сусідні містечка. Давно читала як там красиво, але ніколи не була

Але ж також мені дуже важливо щоб було чудове море, щоб була максимально тепла вода для дітей

Дякую
Результат:
вже голосів: 10
7 (70%) Поруч з Валенсією
3 (30%) Поруч з Барселоною
Кров з молоком• 24 июля в 10:33
Вона зараз і там і там дуже тепла, і буде стабільно теплою до жовтня, так шо без різниці абсолютно
ЗновЗдоров• 24 июля в 10:34
Ближче до Барселони вода десь біля 26 зараз.
автор успокойте_Меня • 24 июля в 10:36
Ответ дляЗновЗдоров
Не дуже й тепла( прям як в Хорватії
Освіжаюча
Шалена красуня• 24 июля в 10:37
Ответ дляуспокойте_Меня
Не дуже й тепла( прям як в Хорватії
Освіжаюча
Люди, вам 26 это не тёплая вода? Какой бульон вам тогда нужен?
автор успокойте_Меня • 24 июля в 10:37
Ответ дляШалена красуня
Нам треба 28,5-29
Це приємна водичка
Аристократка-тунеядка• 24 июля в 10:38
В Кадьпе 28
Шалена красуня• 24 июля в 10:38
Ответ дляуспокойте_Меня
Нам треба 28,5-29
Це приємна водичка
28 не подойдёт? Только 28.5?
автор успокойте_Меня • 24 июля в 10:39
Ответ дляАристократка-тунеядка
В Кадьпе 28
А це біля Валенсії дивлюсь
Репетиторша• 24 июля в 10:39
Була в Барселоні в другій половині червня. Вода чудова. Під 30 то вже треба бігти в душ охолоджуватися.
Экспертиза• 24 июля в 10:43
Ответ дляШалена красуня
Отдыхали с подругой в Турции, вода была 27 градусов. Я плавала по 1.5-2 часа, а она через 5 минут выбегала вся в мурашках, с синими губами и тряслась от холода.
автор успокойте_Меня • 24 июля в 10:47
Ответ дляЭкспертиза
Я така як ваша подруга)))
Майданщица• 24 июля в 10:49
Ответ дляуспокойте_Меня
Нам треба 28,5-29
Це приємна водичка
Ну такой компот редко.... мы на Север поехали, чтобы без компота и жары и океан
Завжди з рушником• 24 июля в 10:52
Я ж вам уже писала). Треба не читати, як там «красиво», а дивитись відео-тури. На них все вже показано. Так ви вбережете себе від розчарувань і грошей збережете. Ви цю подорож як корову обираєте).
ЗновЗдоров• 24 июля в 11:05
Ответ дляуспокойте_Меня
Не дуже й тепла( прям як в Хорватії
Освіжаюча
Так і є, першу хвилину ще треба звикнути, потім нормально, це було тиждень тому. 28 градусів там не буває ніколи
Слухи-руки не распускаю• 24 июля в 12:27
В валенсии долдна быть теплее. В Барселоне сейчас грозы, холодно.
Королева краси• 24 июля в 13:59
На севере сейчас везде холодно и дождливо, не покупаешься.
Стебель березы• 24 июля в 15:45
Відпочивали на Коста Брава на початку минулого вересня, було не жарко, мені вода була нормальна, але звісно не 28,5-29, часто були вітри і виходити з води під вечір було не комфортно. Ще й захід в море не для маленьких дітей, дуже швидко глибина