Кондуктор маршрутки• 24 июля в 18:52

Прописи - до какого класса? Кривоватый почерк и рука устает

Дочка много болела в 1-м и 2-м классе. Было много пропусков. Закончила 2-й класс: хорошо читает, хорошо с математикой и английским. А вот мова, хоть ховайся. Плачет над тетрадками, аж рыдает. Ей очень тяжело писать, и почерк получается кривоватый (буквы немного скачут, нет наклона).

Сколько вы исписали прописей чтобы добиться твердой сильной руки и сносного почерка (к которому не цепляются учителя)? Может есть специалисты, которые этим занимаются? Или специальные пособия?

Что касается поделок, то там ребенок очень хорош. А вот в письме просто жесть какая-то. Даже карандаш не держит как надо (пользуемся насадками и т.д.).
сою не люблю• 24 июля в 18:54
Сейчас вам напишут, что это прошлый век, что вы издеваетесь над ребенком, и что это никому не надо и вообще все печатают)
Атятя_тётя• 24 июля в 18:55
Не знаю или сейчас прописи помогут...у нас во втором уже все писали более менее нормально. Может вам кажется что все так ужасно?
ЗдесяЯ• 24 июля в 18:55
Ответ длясою не люблю
Що ви!
В нас є тридцяти сантиметрова лінійка.
Вийшла за поля - по пальцями!
автор Кондуктор маршрутки • 24 июля в 18:56
Ответ длясою не люблю
Я до школы была того же мнения. Но ребенок тупо не успевает записывать за учителем или пишет так, что всё потом обводят зеленой ручкой. Начинает делать примитивные ошибки в словах (спешит и перестает следить за грамотностью). Примитивные - пропускает буквы и т.д. А потом выслушивает критику. Не хочу каллиграфический почерк, но хочу чтобы ребенка не могли чмырить оценками.
ЗдесяЯ• 24 июля в 18:57
Автор, купіть їй мандали.
І цікаво, виручка тренуватиметься
Не будь КакСвета• 24 июля в 18:57
Відстаньте від дитини!
Зараз каліграфія не є обов´язковим предметом. Хай пише як йому зручно головне щоб він розуміє що то написано!
Атятя_тётя• 24 июля в 18:57
Ответ дляКондуктор маршрутки
Как не успевает? На диктантах?
ЗдесяЯ• 24 июля в 18:58
Ответ дляКондуктор маршрутки
Це ж не проблема каліграфії
сою не люблю• 24 июля в 18:58
Ответ дляЗдесяЯ
Що ви!
В нас є тридцяти сантиметрова лінійка.
Вийшла за поля - по пальцями!
Хештег:
этоужеустарело
вычтособираетесьработатькаллиграфистом/летописцем/оформителем
этосаветсоке
нигдетакогобольшенет
...аяприкольная• 24 июля в 18:58
Забийте на почерк. Щоб не стомлювалася рука треба стрибати на скакалці, я цілком серйозно. Малювати, ліпити, вирізати аплікації - коротше кажучи робити все те, що місцева педагогічна професура (читай порадниці) вважає безглуздим заняттям на уроках праці або в садочку
П. С. Планшет та телефон погано впливають на мʼязи рук
ЗдесяЯ• 24 июля в 18:59
Ответ длясою не люблю
Хештег:
этоужеустарело
этосаветсоке
нигдетакогобольшенет
З того що написав автор, в неї нормальна дитина.
А у мами повишена тривожність
автор Кондуктор маршрутки • 24 июля в 18:59
Ответ дляАтятя_тётя
Как не успевает? На диктантах?
Они там какие-то вправи пишут из книжки. И записывают на вопросы одинаковые ответы всем классом. Она успевает записать половину. Учитель начинает на нее кричать - она нервничает - пропускает еще больше... Дома уроки часами делает. Устно может все сказать за секунду, а вот заапиисааать...
Брехушечка• 24 июля в 18:59
Пошел индивидуально к учителю она ему поставила руку и стал писать все буквы красиво и легко , я тоже думала не дано и нужно тонны писанины а оказалось просто нормальный учитель который правильно объяснит а не для видимости первые в школе второе с учителем
сою не люблю• 24 июля в 19:00
Ответ дляКондуктор маршрутки
Пусть просто переписывает текст, желательно тот, который интересный, сказки, например. Одни прописи скучно) Допустим, страница прописей, а потом кусочек сказки. Тогда скорость письма увеличится.
...аяприкольная• 24 июля в 19:01
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я вам трохи вище написала що робити, щоби тренувати руку. Коли не буде стомлюватись рука, тоді і почерк стане трохи кращим і не буде робити помилок через те, що не встигає писати. Ну і читати треба, самій в голос кожного дня, обовʼязково
...аяприкольная• 24 июля в 19:04
Ответ дляЗдесяЯ
Автор, купіть їй мандали.
І цікаво, виручка тренуватиметься
Ви маєте на увазі розмальовки? Так, підтримую. І можна алмазну мозаїку. Абсолютно все, що буде тренувати кисть руки. Але не каліграфічні тренажери, їх точно немає сенсу купляти
Поумничка• 24 июля в 19:04
Вам порібні не прописи, а пластикові тренажери і насадка на пальці рибка.
...аяприкольная• 24 июля в 19:04
Ответ дляНе будь КакСвета
Відстаньте від дитини!
Ви уважно читали? У дитини стомлюється рука, починає через це відставати та робити помилки
Не будь КакСвета• 24 июля в 19:06
Ответ для...аяприкольная
Це не почерк а нерозвинені м´язи кисті руки.
Це не прописи потрібно а щось робити руками і розвивати мілку моторику руки дитини.
Он там вище рекомендували алмазну мозаїку, розмальовки і всілякі варіанти. Хай автор вибире те що подобається дитині
...аяприкольная• 24 июля в 19:11
Ответ дляНе будь КакСвета
🤦‍♀️ ви хоч уважно почитайте. Саме я про це і писала, і я це рекомендувала
Поумничка• 24 июля в 19:12
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ругати за почерк не можуть до 4 класу. З олівця на ручку переходять після 3 до 4 класу. І ви знаєте проблему з каліграфією. Тому вихід просто не ругати за те що не встигла написати.
А ще ви своєю панікою та вимогами гарного рівного почерку заважаєте дитині навчитись швидко писати. Бо вона повільно виводить криві лінії, щоб вам догодити і ви не кричали.
Olga_72• 24 июля в 19:20
Не можу знайти вік дитини. Можливо рано до школи відправили. Бо почерк залежить не від старання, а від вікового формування фалангів пальців.
Здатність писати красиво та акуратно формується поступово і залежить від багатьох факторів, а не тільки від віку.

До 5-6 років: Дитина вчиться правильно тримати олівець трьома пальцями, штрихувати, розфарбовувати, малювати прості фігури. У цьому віці активно розвивається м’язова сила і координація кисті.

6-8 років: У перших класах дитина вже повинна вміти писати букви та з´єднувати їх у слова. На цьому етапі письмо ще не є ’красивим’, воно є радше функціональним. Основна задача — відпрацювання правильних рухів і розміру букв.

8-11 років: Це вік, коли дрібна моторика досягає достатнього рівня для автоматизації письма. Дитина вже не думає, як правильно тримати ручку і як вивести кожну лінію. Завдяки цій автоматизації та зміцненню м´язів, вона може зосередитися на швидкості, нахилі та красі почерку.

Після 11 років: Рука дитини стає сильнішою, а почерк — більш індивідуальним. Саме в цьому віці письмо остаточно формується і набуває своєї унікальної естетики.