Непереможна• 24 июля 2025

Матрац із Юск. Хто купував, які враження?

Потрібно для підлітка на односпальне ліжко. Максимум років 5 він буде в ньому спати. Зараз в Юску цікаві знижки на матраци, але відгуки дуже різняться.
автор Непереможна • 24 июля 2025
Вже готова була придбати. Але спочатку купила дві штори, теж знижка привабила. Так от одна наче нормальна, а друга має інший відтінок і пляму, що просочилася по всій довжині. Я їх випрала, але нічого не змінилося, крім того, що у поверненні мені, звісно, відмовили. Тоді я купую ще одну, а вона теж різниться за відтінком, ще й брак біля кільця з кріпленням, який ніяк самостійно не виправити.
Ishoy• 24 июля 2025
Я могу порекомендовать матрас HULDA PF100. Дети очень довольны
автор Непереможна • 24 июля 2025
Ще колись брала наволочки, то просто жахіття було там настрочене. Все розпорошені, маю перешивати.
Виннипуховна• 24 июля 2025
В мене вже 9років їх матрац меморифом. Все добре.
автор Непереможна • 24 июля 2025
Ответ дляIshoy
Дякую, подивлюся.
автор Непереможна • 24 июля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Він пружинний, чи без?
Виннипуховна• 24 июля 2025
Ответ дляНепереможна
Він пружинний, чи без?
Без пружин
мимАпроходила• 24 июля 2025
Ответ дляНепереможна
У мене зараз майже всі наволочки з Юску (є пара штук з вайкікі). То якість добра.
Але я й брала не ті що там самі дешеві лежали
Просто красавица• 24 июля 2025
Дивилась, читала відгуки . Купила не у них
автор Непереможна • 24 июля 2025
Ответ дляПросто красавица
А у кого купили? Не хочу дуже дорогий, бо дитина поїде з дому з часом і я той матрас просто мушу десь подіти.
Просто красавица• 24 июля 2025
Ответ дляНепереможна
Та пішла по магазинам місцевим і вибрала з наявності
автор Непереможна • 24 июля 2025
Ответ длямимАпроходила
Я теж брала не дешеві, хоча й зі знижкою. Купувала в Швейцарії і була впевнена, що там такого браку просто не може бути.
мимАпроходила• 24 июля 2025
Ответ дляНепереможна
Шкода :(
Не вгадаєш якість де б не брав :(
автор Непереможна • 24 июля 2025
Ответ дляПросто красавица
Дякую. Завтра зайду в наші меблеві, тут аж два маю. Принаймні простіше буде з доставкою, чи поверненням.
автор Непереможна • 24 июля 2025
Ответ длямимАпроходила
Шкода :(
Не вгадаєш якість де б не брав :(
От для цього і відгуки наче є. Але мій відгук про штори на сайті Юску не надрукували. Лише на пошту прийшла відповідь, що треба в магазині було оглядати на наявність дефектів, але ж вони були так гарно запакованих. Короче, *сама, думаю, виновата *
мимАпроходила• 24 июля 2025
Ответ дляНепереможна
Відгуки теж не завжди відповідають реальності :(
Але теж спочатку читаю все, що знайду, а потім вже вирішую купувати чи ні.
Я так стіл в Юску хотіла купити. Почитала відгуки, поїхала потикала пальцем.. купила трохи інший )
Христя в тiстi• 25 июля 2025
Не раджу їх матраци. В мене gold якийсь, пружинний, купляли дорожчий, щоб якісний був... 3 роки в користуванні - просів, пружини вилізли. Гівно страшне
МаТраСы• 06 августа 2025
це все одно що спитати автомобіль якісний чи ні . не вказавши ні моделі, ні наповнення. в них,як і у всих є бюджетні, є дорогі
автор Непереможна • 06 августа 2025
Ответ дляМаТраСы
Мене цікавили відгуки безпосередньо власників. Хто обрав певну модель і має вже власні враження від експлуатації. Сама дорожча в Юск, це серія голд. І вище вже написали відгук, що матрас не сподобався.
Аристократка-тунеядка• 26 августа 2025
користуємось jusk memory на двухспальне ліжко вже 5 років, подобається і за цей час ніяких деформацій чи змін. Але їх не рекомендують тим, в кого велика вага