Оксана 111111• 25 июля в 08:28

Мамулі поділіться досвідом

Хлопчик 1.3 роки, активний. Все йому цікаво, досліджує. Вказівний жест є, на ім´я відкликається, але вчора помітила, що коли швидко біжить або радіє починає ставати та йти на носочках. Раніше такого не було. Скажіть будь ласка можливо в когось таке було? Бо в голову лізуть різні погані думки.
zajka12• 25 июля в 08:34
Було, все гаразд. І взагалі добре щр я про аутизм дізналась вже після 6 рокіа, а то б всі симптоми в нас були, затягала б дитину по лікарях і сама б нервовий тік отримала б
автор Оксана 111111 • 25 июля в 08:38
Ответ дляzajka12
Скажіть, будь ласка, ви щось робили? Чи воно само пройшло?
Kot_v_meshke• 25 июля в 08:48
К неврологу сходите
Tanoshi• 25 июля в 08:50
Ответ дляzajka12
Питання не в тому, щоб мамі не паритись, а щоб дитині легше жити. Батьки часто ігнорують легкі форми РАС.
До невролога сходити-не така надзадача.
Will_Be...• 25 июля в 09:13
У меня младший до 6-ти лет тупо на носочках ходил, все мимопроходящие бабульки докапывались из-за этого, педиатр посмотрел на мелкого, потом на мужа моего и говорит:’Девушка, а Вас не смущает, что у Вас мужу 40+ и он точно так же ходит? Только сын беспокоит?’ короче, по папе оказалось у них какое-то необычное строение стоп и полностью становиться на стопу им не удобно.
zajka12• 25 июля в 09:17
Ответ дляОксана 111111
Само пройшло, на носочках взагалі багато хто ходить.
zajka12• 25 июля в 09:22
Ответ дляTanoshi
До невролога сходити-не така надзадача.
Як казав комаровський, коли ви прийдете до лікаря, він змушений вам щось призначить,бо інакше ви ввважатимете його поганим лікарем
Якщо так думати, то у всіх нас легкі форми рас ).
Я не закликаю ігнорувати проблеми, просто написала свій випадок, коли могла нашукать багато симптомів в здорової дитини. І ходила б по лікарях і вони б призначали б лікування і коли все стало в нормк, я б думала, що лікування допомогло )
автор Оксана 111111 • 25 июля в 09:32
Ответ дляzajka12
Дякую Вам. Я взагалі ну дуже тривожна мама. Це мій довгоочікуваний хлопчик. Лікарі чомусь такі як ’ говорив Комаровський’, а тривожним мамам вони ще випишуть направлення до психіатра. Чомусь на сьогодні увесь інтернет, тік ток про цей РАС. В моєму дитинстві ну взагалі ніхто не знав про нього...А лікарі сьогодні виписують/назначають аби щось, щоб була пророблена робота. На результат мало хто працює. Тому і звертаєшся до мамочок з досвідом.
Alena_Ph• 25 июля в 09:39
в мене було в малого десь як ви описуєте) почав бігати і припинив потім, я б не спішила кудись іти і нести свої гроші) бо я лінива мама. половину питань відпадали самі)
не заклик, якщо що)