Доставучая• 25 июля в 08:30
Прийняла рішення звільнятися, але…
Чи правильно я роблю?
Роботи ще не знайшла, так як скрізь стажування.
Вже записана на стажування з понеділка.
Завтра я маю остаточно дати відповідь чи залишаюсь на роботі чи ні.
Всі кажуть не йти з роботи поки не знайду іншу але як?
Моє рішення піти через зневажливе ставлення до працівників, вже не можу це терпіти. Ну і зарплату зрізають постійно.
Ще й один вихідний.Обіду немає.
Як і лікарняних.
Вже записана на стажування з понеділка.
Ще й один вихідний.Обіду немає.
Як і лікарняних.
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 июля в 08:54
Ответ дляДоставучая
Начальница сказала дать точный ответ до завтра.🤷♀️
Скажете в понедельник, что передумали.
А где такие вакансии, без обеда, с одним выходным без отпуска и больничных, еще и зп срезают, а какая зп ?
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 июля в 08:58
Вообще все что вы описали ща 20тыс грн это треш, возможно если зп 100тыс, да можно закрыть гоаща на соц.защиту, но 20, ищите другую работу!
Черпак_для_фантазий• 25 июля в 09:10
Ответ дляДоставучая
Якщо в лікарні, працюй з лікарні
Удалено администрацией...
Черпак_для_фантазий• 25 июля в 09:12
Ответ дляДоставучая
Ничего не предлагают.
Просто говорят что притензтй нет ко мне, все ок по моей работе.
Я тоже ждала может повышение будет.
Хрен там
Я тоже ждала может повышение будет.
Хрен там
странно ожидать повышения на фирме с тенденцией к понижению зп
Вумна, аж страшно• 25 июля в 09:21
Ответ дляПожмаковна
А скільки Вам років?
Якщо Ви молода, то нічого терпіти таке знущання роботодавця - звільняйтесь і рухайтесь далі.
А если 40+ , то терпеть знущання можно и нужно ?
Пожмаковна• 25 июля в 09:41
Ответ дляВумна, аж страшно
Якщо 50+, то треба добре подумати, чи зможеш знайти нову і кращу роботу.
На жаль, знайти гарну роботу після 40 чи 50 років досить непросто. Такі реалії життя.
Вумна, аж страшно• 25 июля в 09:58
Ответ дляПожмаковна
Открою вам страшную тайну - ни в 20 , ни в 30 , ни в 40 , ни в 50 никто не обязан терпеть знущання даже за деньги . И хорошо думать нужно в любом возрасте . Что касается поиска новой работы получше - ее можно найти в любом возрасте . Было бы желание .
Проня_Прокоповна• 25 июля в 13:14
Життя дуже коротке, щоб витрачати його на всяких ідіотів, що псують моральне здоров´я і абсолютно не важливий ваш вік. Ніколи не треба терпіти хамство та боятись піти від хамів.
Доставучая
• 25 июля в 16:11
Ответ дляLacrimo
За це ще і на поліграф? На такій роботці ще б в мінус не вийти. Де за такі умови поліграф? Вони на це бабки мають? Чоловік ходив на поліграф зовсім на інші умови і зп. І мунусів ніяких нема, з обідом , лікарняними і соц пакетом.
Поліграф це на новій роботі
Дякую_аж_підскакую• 01 августа в 09:35
Ответ дляДоставучая
Так, є екзамен, поліграф
Що я можу не пройти ))
Тому сумніваюсь
Що я можу не пройти ))
Тому сумніваюсь
Ви на касира йдете у фін установу? Описали начебто нашу роботу!
Дякую_аж_підскакую• 01 августа в 09:38
Ответ дляЇжак в панчохах
Ещё раз говорю после такого разговора нужно уходить иначе работодатель поймет что вы дурочка несерьёзная и никаких перспектив у вас нет и залезает вам на голову еще больше.
Подумает что вы извините лошарик
Дякую_аж_підскакую• 01 августа в 09:40
Ответ дляЕлектрохарчування
Как у вас сложилось с новой работой, автор?
Також дуже цікаво, квтор,відпишиться як ви влаштувались???
Доставучая
• 01 августа в 09:46
Ответ дляЕлектрохарчування
Прохожу обучение
Пока немножко сложно )
Електрохарчування• 01 августа в 14:47
Ответ дляДоставучая
Прохожу обучение
Пока немножко сложно )
Все равно поздравляю! В самом начале всегда сложно)