Доставучая• 25 июля 2025

Прийняла рішення звільнятися, але…

Чи правильно я роблю?
Роботи ще не знайшла, так як скрізь стажування.
Вже записана на стажування з понеділка.
Завтра я маю остаточно дати відповідь чи залишаюсь на роботі чи ні.
Всі кажуть не йти з роботи поки не знайду іншу але як?
Моє рішення піти через зневажливе ставлення до працівників, вже не можу це терпіти. Ну і зарплату зрізають постійно.
Ще й один вихідний.Обіду немає.
Як і лікарняних.
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 июля 2025
Ответ дляДоставучая
Начальница сказала дать точный ответ до завтра.🤷‍♀️
Скажете в понедельник, что передумали.
А где такие вакансии, без обеда, с одним выходным без отпуска и больничных, еще и зп срезают, а какая зп ?
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 июля 2025
Вообще все что вы описали ща 20тыс грн это треш, возможно если зп 100тыс, да можно закрыть гоаща на соц.защиту, но 20, ищите другую работу!
Бавовнятко• 25 июля 2025
Зневажливк ставлення. Що за посада?
Черпак_для_фантазий• 25 июля 2025
Ответ дляДоставучая
Якщо в лікарні, працюй з лікарні
Удалено администрацией...
Черпак_для_фантазий• 25 июля 2025
Ответ дляДоставучая
Ничего не предлагают.
Просто говорят что притензтй нет ко мне, все ок по моей работе.
Я тоже ждала может повышение будет.
Хрен там
странно ожидать повышения на фирме с тенденцией к понижению зп
Вумна, аж страшно• 25 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
А скільки Вам років?
Якщо Ви молода, то нічого терпіти таке знущання роботодавця - звільняйтесь і рухайтесь далі.
А если 40+ , то терпеть знущання можно и нужно ?
Пожмаковна• 25 июля 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Якщо 50+, то треба добре подумати, чи зможеш знайти нову і кращу роботу.
На жаль, знайти гарну роботу після 40 чи 50 років досить непросто. Такі реалії життя.
Вумна, аж страшно• 25 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Открою вам страшную тайну - ни в 20 , ни в 30 , ни в 40 , ни в 50 никто не обязан терпеть знущання даже за деньги . И хорошо думать нужно в любом возрасте . Что касается поиска новой работы получше - ее можно найти в любом возрасте . Было бы желание .
Проня_Прокоповна• 25 июля 2025
Життя дуже коротке, щоб витрачати його на всяких ідіотів, що псують моральне здоров´я і абсолютно не важливий ваш вік. Ніколи не треба терпіти хамство та боятись піти від хамів.
Lacrimo• 25 июля 2025
За це ще і на поліграф? На такій роботці ще б в мінус не вийти. Де за такі умови поліграф? Вони на це бабки мають? Чоловік ходив на поліграф зовсім на інші умови і зп. І мунусів ніяких нема, з обідом , лікарняними і соц пакетом.
автор Доставучая • 25 июля 2025
Ответ дляLacrimo
Поліграф це на новій роботі
Електрохарчування• 31 июля 2025
Как у вас сложилось с новой работой, автор?
Дякую_аж_підскакую• 01 августа 2025
Ответ дляДоставучая
Так, є екзамен, поліграф
Що я можу не пройти ))
Тому сумніваюсь
Ви на касира йдете у фін установу? Описали начебто нашу роботу!
Дякую_аж_підскакую• 01 августа 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Ещё раз говорю после такого разговора нужно уходить иначе работодатель поймет что вы дурочка несерьёзная и никаких перспектив у вас нет и залезает вам на голову еще больше.
Подумает что вы извините лошарик
Дякую_аж_підскакую• 01 августа 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Також дуже цікаво, квтор,відпишиться як ви влаштувались???
автор Доставучая • 01 августа 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Прохожу обучение
Пока немножко сложно )
Електрохарчування• 01 августа 2025
Ответ дляДоставучая
Прохожу обучение
Пока немножко сложно )
Все равно поздравляю! В самом начале всегда сложно)