Леплю из пластилина• 25 июля 2025

Есть ли в буковеле военкомат?

Безопасно ли ехать с мужем? Кто был недавно?
миссАрфография• 25 июля 2025
Ответ дляЗалізна пані
Ваше отношение видно когда вас читаешь.
Не видно. Ви брехуха або дуже неуважні. То не я писала. Мені всеодно де ваш, не маю звички на чужих чоловіків дивитись
Всех анонимов аноним• 25 июля 2025
Ответ дляКоханозадовільна
На блок постах зупиняють вибірково, реально ніде не перевірили, раз запитали чи є відсрочка (не в Буковель але поряд) наявність воєнкомату в селі немає значення їздять рейдами по селах, можуть хвилями.
Скажіть, а на блокпостах питають саме відстрочку? Якщо чоловік оновлений в системі Резерв, тобто він не в розшуку, цього достатньо щоб пропустили ?
миссАрфография• 25 июля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Мене теж цікавить, чи є блокпости дорогою до Буковеля. Відпишіться, будь ласка, коли доїдете
Вони міняються. Треба їхати двома машинами з інтервалом півгодини
Всех анонимов аноним• 25 июля 2025
Ответ дляСветка-пипетка
Я вам скажу із того, що я особисто знаю. У Ворохті чоловіка колеги забрали прямо на пероні. Вже десь пів року, як служить.

А є випадок, коли родина їздила в Карпати на авто. Купа постів і жоден не зупинив. Тут раз на раз не вгадаєш.
Скажіть, будь ласка, а що в нього було з документами, чому саме його забрали?
Всех анонимов аноним• 25 июля 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Только вернулись. В одну сторону было выборочно, когда назад ехали, то всех.
В каких населенных пунктах были блокпосты, не помните?
Рожки-да-ножки• 25 июля 2025
Ответ дляМорковку дай
Ага, полчаса и ВЛК пройдено, еще три часа и вы едете в другую область, чтобы родственники не нашли...
Увы(
Всех анонимов аноним• 25 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
А якщо за кермом жінка, а чоловік на задньому сидінні? На блокпосту зупинять і все одно попросять в нього документи?
Всех анонимов аноним• 25 июля 2025
Поясніть мені, хто знає, як взагалі це все відбувається на блокпості?
От зупинили, є оновлений Резерв, не в розшуку, що далі? Все одно в бусік? Чи вони забирають лише тих, хто в розшуку чи без воєнніка?
І що буде, якщо за кермом жінка? Будуть чоловіка все одно перевіряти?
Коханозадовільна• 25 июля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я не знаю що буде якщо просто. Можливо просто випишуть повістку, не з´явиться стане в розшуку. В своєму місці перевіряли і дивились що є відсрочка.
сама себе прекрасная• 25 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Мова не про Одесу. І не обов´язково сідвти в саомому місті. Було б бажання доїхати
Я говорю, что на соседних станциях точно есть.
А потом когда выезд из города, то блокпосты, чтоб 1, 5 часа до следующей ехать и не факт , что там нет.
Нервогенератор• 25 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Стоп, ви ж написали про бабусь. Ви в Польщі чи в США? Багатодітні?
П.с. Вашого чулувіка не відправляю нікуди і не лізу в його життя. Але чи є борг жінок народжувати? Суто цікавість
шо таке чулувік?
миссАрфография• 25 июля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Сьогодні чоловіка подруги відпустили. Броні нема, дані оновлено. Але не хлопчик 25+
Светка-пипетка• 28 июля 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Блін... Не побачила він вас раніше питання.
Він проходив влк, був військовий квиток, але вони його забрала зі словами типу перевіримо в тцк ваші документи. Дружина з купою валіз і з собакою лишилась, його забрали. На наступний день він вже був в Рівному на навчанні.
Дружина знайшла адвоката (40 000 грн стягнув з неї за виїзд до тцк), хотіли типу витягти його типу за умов, що він киянин і тому піде в тцк в Києві, але не вийшло. Його вже як забрали, то вона тільки змогла йому передати поїсти і води.