Голубец• Изменено 25 июля в 17:07

У кого нет дии, теперь на поезде не смогут поехать

Написала Укрзалізниця, что у кого нет дии, пусть едут другим транспортом. Не знаю, зачем всех так настойчиво загоняют в дию.
Невгамовна Бу• 25 июля в 22:37
Ответ дляПацаааааааан
На будь який з озвучених в старості напрямків,є альтернативні потяги,з продажем через касу.Загугліть.
Поки що є. Вони ще у 2023 році почали з «деяких міжнародних напрямків». Теж під гаслом війни з перекупами. Аж нічого не змінмлось в сенсі полегшення процесу придбання квитків. Хоча додали деякі нові напрямки. Побачите, згодом без дії не купите квитка навіть на приміську електричку. Вже не здається навіть дикою нісенітницею придбання будь-яких послуг та продуктів тільки за наявності дії. А якщо інтегрувати все - від ключових персональних даних та інструментів у дії до цифрових грошей, облікових записів в інтернеті, особистих професійних, медичних та інших документів, і виставити скрізь якісь умови, то може бути дуже «цікаво». От тоді про якісь елементарні права та вибір можна буде забути взагалі. А вони це скоріш за все зроблять, повірте. І зручно буде не вам, а лише їм.
Разгуляшка• 25 июля в 22:37
Ответ дляПацаааааааан
Ви можете купити квиток в касі.Як і всі хто не хоче користатися Дією.Для тих хто хоче жити сучасним життям,і використовувати новітні зручні сервіси,створено придбання квитків онлайн.Ви не з їх числа,вам у касу.
Тому що вашу особу підтвердити неможливо,у вас немає Дії.
До вас так и не дошло, что нет? Нельзя будет купить эти билеты в кассе. Вы думаете, кто-то бы так возмущался, если бы был альтернативный способ?
Сумчатая кошка• 25 июля в 22:38
Долбаная дия. На дает создать пидпис. Ошибка! Поддержка не помогла, говорит прическу сделайте такую же как на закордоном паспорте. Помолодеть на 7 лет, волосы нарастить? Это жесть
Пацаааааааан• 25 июля в 22:40
Ответ дляВірю, я повірив
А ті два потяги відправляються з інтервалом півгодини, після того на який продали квитки через ’Дію’? Бо мені треба встигнути пересісти на інший поїзд і лишню добу сидіти в чужому місті немає ні сил, ні коштів.Відповідь типу - в 80 років вже треба думати про дорогу до Бога, а не шастати по поїздам -не приймається
Це ваші проблеми.Не розклад підлаштовується під вас,а ви під розклад.
Чи ви думаєте що ніхто до цієї новини не чекав лишню добу на вокзалі?Для вас було просте співпадіння,тільки і всього.Воно може продовжитися,якщо ви встановите дію,а може ні,якщо не захочете
Будь які нововведення відбуваються для більшості.Завжди були і будуть ті хто проти.Але таке життя,що завжди все вирішує більшість.Їх Дія влаштовує.
Леди Г• 25 июля в 22:40
Ответ дляРазгуляшка
Вы понимаете слово дискриминация? Это когда одним можно, а другим нет. Самолёты сейчас не летают для всех. А поезда ездят, но только для тех, у кого есть программка в телефоне. С чего вдруг? А если завтра скажут, что теперь в метро могут ездить только блондинки, а вы брюнетка, вам тоже будет ок? Ну есть же альтернативный транспорт, такси, например.
Хотя вы смиренно пойдёте перекрашиваться - ну а что, если теперь вот так.
дискриминация - это если одним разрешают установить Дию и покупать билеты, а другим нет. Не хотите Дию, выбирайте альтернативные пути)
сравнение с блондинками/брюнетками неуместно.
Давайте еще поговорим о женских вагонах) и почему я женщина не могу ехать со своим 6-летним сыном в этом вагоне?) Почему мой сын не может ехать в безопасных условиях, почему его дискриминируют из-за того, что он мальчик?
Я то хочу именно этот вагон (потому что на него реально купить билет), другие мне не подходят.
Вот так со стороны выглядит ваша дискриминация, прасци госпади))
Разгуляшка• 25 июля в 22:41
Ответ дляСегодня не целуюсь
В межах планети Земля, моєму сусіду з Києва було доступніше, ніж мені.
На пальцях пояснюю: горяща, а тому дуже дешева путівка, виліт завтра. ’Сусіду’ з Києва зібрати валізу і стрибнути в таксі. А мені ще три дні верблюдом до Києва, якщо будуть на сьогодні квитки. Але ж мене ніхто не обмежує в пересуваннях.
Чому аеропорт Бориспіль, спитаєте Ви? Тому що звідти завжди були найдешевші вильоти.

От тепер потяг ’Чорноморець’ для тієї жіночки. Комусь доступний, а їй не дуже. Хоча їй теж буде доступний, якщо дочка в селі знайде інтернет і купить квитки. Або ж до Одеси дістанеться не цим потягом. Обмеження немає.
Не говорите ерунды, нигде по Украине не добираются 3 дня. Вы точно так же можете приехать в Киев, как и ваш сосед. Вот если бы вам закрыли въезд в Киев - это была бы аналогия с дией.
Сегодня не целуюсь• 25 июля в 22:41
Ответ дляРазгуляшка
Вот читая подобные сообщения чётко понимаешь, почему именно таких людей вообще не парит дия и подобные ограничения. Там все очень логично, ну нечем, ну что поделать.
Та ясно, що Ви одна найрозумніша🐵
Пацаааааааан• 25 июля в 22:41
Ответ дляРазгуляшка
До вас ніяк не дойде,що на кожному з цих напрямків по 3 потяги.Онлайн віддали лише по одному.Інші два лишились в касі,йдіть купуйте
Разгуляшка• 25 июля в 22:42
Ответ дляKriskaA
Мене більше дивує, що є люди, у котрих немає дії ))) Вайбер і порадниця є - а дії немає :))) Так і тягаєте з собою паперовий пачпорт ?:)
Да, прикиньте, даже специальный чемодан пришлось купить, чтоб ’тягать’ за собой этот паспорт.
Khmelnichanka• 25 июля в 22:43
Ответ дляПацаааааааан
А хто сказав, що більшість це влаштовує? Звідки інфо? Проводились якісь опитування?
Разгуляшка• 25 июля в 22:43
Ответ дляСегодня не целуюсь
В Європі ніяких обмежень, правда?
Ніяких обмежень, бо ж дуже гарно закручені гайки в плані законів.
А прагнуть всі скрізь більш зручного життя. Інша справа, що зручно всім одночасно - це недосяжна опція.
Обмеження есть везде и всегда. Что в Европе нельзя сделать без конкретного приложения в телефоне?
Пацаааааааан• 25 июля в 22:46
Ответ дляKhmelnichanka
Так,загугліть скільки людей встановило Дію.Тут наводили колись.
Я,наприклад не знаю жодного в кого її немає.За виключенням дуже старих людей без рідних.
Я допомогла встановлювати найстаршій жінці в 96 років,для отримання адресної допомоги на картку.Встановила на свій телефон,зареєструвала її,потім видалила.А вона отримує допомогу.
Пацаааааааан• 25 июля в 22:48
Ответ дляKhmelnichanka
Станом на кінець минулого року унікальна кількість користувачів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія» становила 5,349 млн осіб, а його мобільного застосунку — 21,239 млн.21 січ. 2025 р.
Вірю, я повірив• 25 июля в 22:50
Ответ дляПацаааааааан
Це Ви вдаєте, що не розумієте, що людині, в якої тільки паспорт-книжечка потрібні квитки на поїзд, на який можна купити квитки тільки онлайн, бо попереду ще пересадка.Невже не простіше було б зробити в кожному поїзді декілька вагонів (2-3) в які можна купити квитки в касі?
Сегодня не целуюсь• 25 июля в 22:52
Ответ дляРазгуляшка
Що таке сталий вислів, Ви в курсі?
Так, все однаково. Тільки комусь годину до аеропорту, а комусь пів доби.
Комусь заборонили встановлювати Дію? Чи просто не зручно?
Сегодня не целуюсь• 25 июля в 22:54
Ответ дляРазгуляшка
Змініть ’додаток в телефоні’ на папірець або дозвіл сусіда, наприклад.
Пацаааааааан• 25 июля в 22:55
Ответ дляВірю, я повірив
Ніхто не буде підлаштовуватись під кожного окремо.Все робиться для більшості.Край необхідно цей потяг-зробіть ID,, загранпаспорт,або будь який інший документ для реєстрації в дії
Не дуже потрібно?Доведеться чекати.
Директриссимо• 25 июля в 22:56
Ответ дляСегодня не целуюсь
Колись так само, та й ще досі декого плющить, точилися суперечки з приводу оформлення ІПН. Було абсурдом, зараз норм.

До речі, про ІПН є щось в Конституції?
Але досі є люди що не оформили іпн і вони не обмежені ні в яких своїх правах, навіть ФОПи відкривають і платять податки не маючи при тому податкового номера. І їм не кажуть: хочеш заробляти - оформлюй ІПН інакше зась
Khmelnichanka• 25 июля в 22:56
Ответ дляПацаааааааан
Так багато хто встановив цю Дію якраз через такий собі ненав»язливий примус, а не через велику любов до неї ))). І не всі, хто їі має, підтримують це нововведення. В мене ось , наприклпд, і Дія є (встановлювала добровільно))), і потреби в потягах - немає. Та я проти того, що людей все більше і більше обмежують в різних сферах життя, а народ лише втягує шию, бо « жираф большой, ему видней» (((((. І так, я не вітаю тенденцію, коли заради покращення мого комфорту ( і це ще спірне питання, заради чого це все наспрааді ) - дискримінують інших людей. Тим більше, більш вразливих, ніж я (ті ж пенсіонери тощо).
Украиночка• 25 июля в 22:56
Часто користуюсь 27/28 потягом. Викупити треба ловити. Дія у мене є. Я один раз пробувала повернути квиток через дію і підпис це просто треш, сервіс висить тупить я години півтори продовбалася і вже на вокзалі ставала. А тепер не уявляю як можна буде викупити квиток якщо там хвилини на викуп (
Вірю, я повірив• 25 июля в 22:56
Ответ дляСегодня не целуюсь
Що таке сталий вислів, Ви в курсі?
Просто на телефон- звонилку її не поставиш, а при пенсії в 3-4 тис. смартфон не сильно купиш
Пацаааааааан• 25 июля в 22:57
Ответ дляДиректриссимо
Номер вони мають,просто вони його не бачать.В реєстрах в них є номер з позначкою.
Сегодня не целуюсь• 25 июля в 22:58
Ответ дляДиректриссимо
Так і на потягах ніхто нікому не забороняє їздити.
Пацаааааааан• 25 июля в 23:00
Ответ дляKhmelnichanka
Пенсіонери мають купу часу,куплять і доїдуть куди їм треба.Ви їх погано знаєте).Я серйозно.
А Дія мені подобається.Вона знімає купу питань.Я можу отримати будь які справки і виписки,зайти до свого кабінету ПФУ,до будь яких реєстрів і сайтів з ідентифікацією.Це економить мій час,нерви і гроші.
Вірю, я повірив• 25 июля в 23:01
Ответ дляПацаааааааан
Не дуже потрібно?Доведеться чекати.
Ви теж за дискримінацію вразливих верств населення?В чому проблема зробити в кожному поїзді 2-3 вагони в які квитки будуть продаватись в касах?
Пацаааааааан• 25 июля в 23:02
Ответ дляВірю, я повірив
Напишіть пропозицію до Укрзалізниці.Якщо таких як ви буде багато,можливо вам підуть на зустріч
Директриссимо• 25 июля в 23:02
Ответ дляПацаааааааан
Ну добре, навіть якщо податкова їх для себе пронумерувала - в житті ж вони не мають папірця з іпн. А його вимагають абсолютно всюди. Але все одно ці люди і лікуються, і навчаються, і рахунки в банку мають. Їм не кажуть же: не буде в вас декларації з лікарем бо іпн не маєте.
Ацетилсалициловая кислота• 25 июля в 23:02
Ответ дляБутербродница
У меня нет Дии принципиально. Более того, закон не обязывает ее устанавливать, а значит, укрзализныця нарушает закон. Хотя о чем это я, какой закон, что это вообще такое?..
Это беспредельщина ,как и все нововведения от нашей власти. Ничего за эти годы не было сделано для людей
Лиса Патрикевна• 25 июля в 23:03
Ответ дляПацаааааааан
Не дуже потрібно?Доведеться чекати.
А у большинства, извините, спросили?
Тем более, что никаких вменяемых объяснений от Укрзалізници не последовало. Зачем это и кому оно надо?
Эксперимент с Дия.подпись и международными поездами провалился. Так каком удобстве большинства, собственно, идёт речь?
Директриссимо• 25 июля в 23:04
Ответ дляСегодня не целуюсь
В сенсі не забороняє? Якраз на окремих (ще й популярних до того ж) потягах забороняють тим в кого немає дія підпису.