Голубец• Изменено 25 июля в 17:07
У кого нет дии, теперь на поезде не смогут поехать
Написала Укрзалізниця, что у кого нет дии, пусть едут другим транспортом. Не знаю, зачем всех так настойчиво загоняют в дию.
Разгуляшка• 25 июля в 22:15
Ответ дляСегодня не целуюсь
По тому ж Закону України Ви мені ніхто, то ж я не зобов´язана дарувати Вам житло.
А в якому законі України є пряма вказівка, що так продавати квитки на ті потяги не можна?
Коли всім оголосили, що виплата з/п тільки через банк, а не через бухгалтера налом Ви так само сперечалися? Чи не пам´ятаєте такого?
А теж перший час було незручно, бо банкоматів певного банку на все місто кілька штук і черги кілометрові.
Кстати, про кассы, если вы не в курсе, то до сих пор на предприятиях осталась опция платить через кассу, т.е. люди, которые по своим личным причинам не хотят пользоваться банкоматом, имеют альтернативу. А с дией и билетами - нет
Сегодня не целуюсь• 25 июля в 22:16
Ответ дляРазгуляшка
А где по закону Украины написано, что я должна устанавливать дию? У вас был один аргумент - нема проблем, ну так и я вам говорю - подарите мне квартиру, нема проблем. Кстати, по закону Украины не надо быть вам кем-то, чтобы вы подарили квартиру, прикиньте.
Не встановлюйте. Без діі можна обійтися. Завжди є альтернатива.
Я не хочу дарувати Вам квартиру - ось в цьому проблема. Тому й не дарую.
Разгуляшка• 25 июля в 22:16
Ответ дляАноним ФЕЯ
При тому електронний підпис через банк ід чомусь не підходить. Театр абсурду.
Вот это как бы очень сильно намекает, что дело вовсе не в перекупах, иначе подоходил бы любой валидированный кэп, тот же банк айди
Невгамовна Бу• 25 июля в 22:16
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну, треба робити скидку на те, що незалежній Україні 33 роки, і 11 з них йдуть військові дії. Що в цьому плані можна про Європу сказати?
У нас помилки влади.
Ну то якраз дуже зручний час для нововведень, так, щоб потім кінці до води, тому що навіть підстави для оскарження не буде. Немає такого в законодавстві, погодився - то твої власні проблеми, чим це теоретично потім вилізе. Суто на довірі людей. І в гарній обгортці новітніх технологій (нічого не маю проти них до речі). Ще й штучно створюються передумови, типу дефіциту послуг. Дуже зручно і продумано.
Вірю, я повірив• 25 июля в 22:17
Ответ дляKriskaA
Мене більше дивує, що є люди, у котрих немає дії ))) Вайбер і порадниця є - а дії немає :))) Так і тягаєте з собою паперовий пачпорт ?:)
Уявіть собі є такі, бабусі-дідусі віком 70+ в селах і не тільки, і паспорти в них - книжечки. Хочете сказати, що це не громадяни України, а нахаби, які вчасно не померли?.
Сегодня не целуюсь• 25 июля в 22:18
Ответ дляРазгуляшка
Нє, в моїй сфері такої альтернативи немає. І якби мене не влаштовували виплати на картку, прийшлося б міняти сферу, нє?
До нашої теми: їхати іншим потягом/автобусом.
Разгуляшка• 25 июля в 22:18
Ответ дляСегодня не целуюсь
Зараз можна отримати зарплатню налом в бухгалтерії? Отож...
Можно, предоставьте себе! Отож!
Пацаааааааан• 25 июля в 22:19
Ответ дляРазгуляшка
Как это нет альтернативы?Идете в кассу и покупаете билеты на эти направления на другие поезда.Для онлайн продаж сняли только по одному поезду с каждого направления.
Пацаааааааан• 25 июля в 22:19
Ответ дляВірю, я повірив
Каса для них
Сегодня не целуюсь• 25 июля в 22:20
Ответ дляНевгамовна Бу
Нє, треба замотатися в біле простирадло і повзти на цвинтар. Це образно. 11 років без ніяких полегшень/покращень ні для кого? А ще скільки років?
Дія для більшості, як раз таки зручна.
Ксерокопия ночи• 25 июля в 22:20
Ответ дляСегодня не целуюсь
В межах планети Земля, моєму сусіду з Києва було доступніше, ніж мені.
На пальцях пояснюю: горяща, а тому дуже дешева путівка, виліт завтра. ’Сусіду’ з Києва зібрати валізу і стрибнути в таксі. А мені ще три дні верблюдом до Києва, якщо будуть на сьогодні квитки. Але ж мене ніхто не обмежує в пересуваннях.
Чому аеропорт Бориспіль, спитаєте Ви? Тому що звідти завжди були найдешевші вильоти.
От тепер потяг ’Чорноморець’ для тієї жіночки. Комусь доступний, а їй не дуже. Хоча їй теж буде доступний, якщо дочка в селі знайде інтернет і купить квитки. Або ж до Одеси дістанеться не цим потягом. Обмеження немає.
Ещё раз, вашему соседу, а это значит жителю того же населенного пункта, все точно так же доступно или недоступно, в данном же случае, идёт дискриминация именно по наличию непонятной программы, которая не является государственной в обязательном порядке.
У ’тои жиночки’ дочка НЕ может купить билет, по причине отсутствия интернета, а не по нежеланию его найти. Невозможно найти то, чего нет. Другого полноценного поезда просто не существует.
Вы или прикалываетесь или специально так говорите, я не понимаю по какой причине 🤷
Сегодня не целуюсь• 25 июля в 22:21
Ответ дляРазгуляшка
Можно, предоставьте себе! Отож!
Не скрізь, як було раніше.
Не на всі потяги, як раніше ............
Отож!
Разгуляшка• 25 июля в 22:23
Ответ дляIshoy
Я что-то пропустила, когда ввели какое-то время назад эти покупки через дию на заграничные поезда, то резко появилось море билетов на все даты? Удалась борьба с перекупами?
Вообще не улучшилось. Но тем, кто вечно одобрямс, нечем думать и анализировать.
Вірю, я повірив• 25 июля в 22:23
Ответ дляПацаааааааан
Каса для них
А каса не продає квиток на потрібний час і на потрібний поїзд, тільки через ’Дію’. Скоро скажуть тим, в кого немає ’Дії’ спеціальний знак на одяг пришивать
Невгамовна Бу• 25 июля в 22:24
Ответ дляПацаааааааан
Каса для них
На які напрямки? Якщо літній людині з вадами потрібен прямий квиток без пересадок до пункту призначення. Бабуся 80 років плигатиме з валізами електричками з пересадками або має чекати півдня на іншоий потяг у місці пересадки?
Разгуляшка• 25 июля в 22:24
Ответ дляКсерокопия ночи
Для формирования подписи в Дии нужен документ в Дии с вашим фото
А если человек изменил причёску, покрасил волосы - как оно опознает?
Пацаааааааан• 25 июля в 22:25
Ответ дляВірю, я повірив
Каса продає квитки ще на два потяги.Онлайн продається лише на один з трьох.
Тим самим вас позбавляють конкурентів біля кас,і зменшують час вашого стояння в черзі
Ви в черзі купуєте,я на дивані,і вам не заважаю.
Разгуляшка• 25 июля в 22:26
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну, більшості це зручно. Вам подобається бігати скрізь з папірцями - бігайте.
С какими папирцями и зачем бегать?
Невгамовна Бу• 25 июля в 22:26
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дія для більшості, як раз таки зручна.
Але не тоді, коли є обовʼязковою умовою.
Сегодня не целуюсь• 25 июля в 22:26
Ответ дляКсерокопия ночи
Та почекайте. То мені до Одеси зараз дібратися дуже зручно, і моєму сусідові теж. То нехай та жіночка не репетує.
’Вы или прикалываетесь или специально так говорите, я не понимаю по какой причине’ -це Ви типу прикалуєтеся, коли не розумієте слово ’сусід’ у лапках.
’У ’тои жиночки’ дочка НЕ может купить билет, по причине отсутствия интернета, а не по нежеланию его найти. Невозможно найти то, чего нет. Другого полноценного поезда просто не существует.’ - все є, просто стало треба прикласти трохи зусиль або вимкнути ’БабуЯгупроти’. Було б бажання.
Дайте вподобайок• 25 июля в 22:26
Ответ дляСвоего не предлагать
У пенсів теж є Дія. Там немає обмежень по віку при встановленні.
Вы серьёзно? У моих родителей и бабушки кнопочный телефоны. Куда нужно устанавливать дию?
Вірю, я повірив• 25 июля в 22:26
Ответ дляНевгамовна Бу
І не факт,що на потрібний поїзд при пересадці будуть квитки
Пацаааааааан• 25 июля в 22:27
Ответ дляНевгамовна Бу
На будь який з озвучених в старості напрямків,є альтернативні потяги,з продажем через касу.Загугліть.
Khmelnichanka• 25 июля в 22:29
Ответ дляПацаааааааан
Скоро не буде. Вангую (
Разгуляшка• 25 июля в 22:29
Ответ дляЛеди Г
ну раніше можна було з Борисполя в будь-яку країну полетіти, а зараз ось так доводиться втикатись за з/д квитки.
Я до війни на потягах навіть не згадаю коли їздила.
Вы понимаете слово дискриминация? Это когда одним можно, а другим нет. Самолёты сейчас не летают для всех. А поезда ездят, но только для тех, у кого есть программка в телефоне. С чего вдруг? А если завтра скажут, что теперь в метро могут ездить только блондинки, а вы брюнетка, вам тоже будет ок? Ну есть же альтернативный транспорт, такси, например.
Хотя вы смиренно пойдёте перекрашиваться - ну а что, если теперь вот так.
Пацаааааааан• 25 июля в 22:31
Ответ дляKhmelnichanka
Скоро не буде. Вангую (
Не треба вангувати.Треба жити реальністю.Під онлайн пустили по одному потягу з трьох можливих.Інші два через касу,як і раніше.
Дайте вподобайок• 25 июля в 22:32
Ответ дляБорода
Купят им родственники или соседи. Не проблема
Фамилия не будет совпадать
Разгуляшка• 25 июля в 22:32
Ответ дляСегодня не целуюсь
Враховуючи, скільки мені, наприклад, добиратися до того Борисполя, то так, ’окремим категоріям’.
Вот читая подобные сообщения чётко понимаешь, почему именно таких людей вообще не парит дия и подобные ограничения. Там все очень логично, ну нечем, ну что поделать.
Разгуляшка• 25 июля в 22:34
Ответ дляПацаааааааан
Идите в кассы,по старинке.И купите себе билет.Наоборот вы должны радоваться,что обладатели Дії не будут вам мешать купить ваш билет.
Вы на приколе? Нельзя будет купить в кассе, только через подпись дия. Если бы была альтернатива, никто бы так не возмущался
Вірю, я повірив• 25 июля в 22:34
Ответ дляПацаааааааан
А ті два потяги відправляються з інтервалом півгодини, після того на який продали квитки через ’Дію’? Бо мені треба встигнути пересісти на інший поїзд і лишню добу сидіти в чужому місті немає ні сил, ні коштів.Відповідь типу - в 80 років вже треба думати про дорогу до Бога, а не шастати по поїздам -не приймається