Морожена_курка• 25 июля в 20:06
Зайдите, пожалуйста. Укус клеща.Это Лайм? В больницу обратиться нет возможности.
Сейчас приятельница в Европе, без страховки, в больницу нет возможности пойти. Сможет попасть к врачу только в сентябре в Украине. Укусил клещ, укусу три дня. Место укуса покраснело и с него сочится желтая жидкость. Приятельница переживает не боррелиоз ли это. Подскажите, что делать? Заказывать ли ей доксициклин перевозчиком или ждать пока само пройдет?
Морожена_курка
• 25 июля в 20:07
Ответ дляМочалкин блюз
не клещ
Вытянули из этого места клеща
Коренная киевлянка• 25 июля в 20:07
Навіть якщо кліщ, то до вересня нічого не станеться, приїде здасть аналіз і получить лікування.
к.Буланова• 25 июля в 20:08
Я б краще випила антибіотик.
АБ шкоди не наробить, а от якщо його вчасно не прийняти може бути погано
Чупокабра• 25 июля в 20:11
Ответ дляМорожена_курка
Вытянули из этого места клеща
Значить то не кліщ був.Ось від кліща.І з укуса кліщв жовтий гній не вітікає
Чудовий каламбур• 25 июля в 20:11
В минулому році мене вкусив кліщ.
Трохи інакше виглядав укус і без подібної рідини.
Інфекціоніст призначив антибіотик.
Бавовнятий Пупс• 25 июля в 20:11
Ответ дляк.Буланова
Я б краще випила антибіотик.
Ну да, раз шкоди не роблять, можна було б їх зазделегідь пити, щоб кліщ вкусив и одразу вмер
Чудовий каламбур• 25 июля в 20:12
Ответ дляЧупокабра
Так, у мене був схожий
Морожена_курка
• 25 июля в 20:12
Ответ дляЧупокабра
Я это гуглила. Думаем возможно она натерла штанами это место и оно воспалилось и Из-за этого жидкость течет.
Мы не знаем ждать, наблюдать такую эритему или все же выпить АБ
Чудовий каламбур• 25 июля в 20:13
Ответ дляМорожена_курка
Мені було б стрьомно чекати
Морожена_курка
• 25 июля в 20:14
Ответ дляЧудовий каламбур
Мені було б стрьомно чекати
А через сколько дней у вас появилась такая эритема с кружком?
Чупокабра• 25 июля в 20:14
Ответ дляМорожена_курка
Як на мене, то якийсь фурункул, який прорвало і гній тече
Чудовий каламбур• 25 июля в 20:14
Ответ дляМорожена_курка
Кілька днів.
Морожена_курка
• 25 июля в 20:15
Ответ дляЧупокабра
Такое течет от фурункулов, я знаю, но конкретно в этом месте вытянули клеща и потом началось покраснение, на третий день такая жидкость пошла
Чудовий каламбур• 25 июля в 20:15
Ответ дляМорожена_курка
Спочатку суцільна пляма була.
Просто таке місце, що і не роздивишся уважно
Морожена_курка
• 25 июля в 20:16
Ответ дляЧудовий каламбур
В минулому році мене вкусив кліщ.
Інфекціоніст призначив антибіотик.
Сколько раз в день и сколько дней вы его пили?
к.Буланова• 25 июля в 20:16
Знайшла фото
Ось мого чоловіка кусав кліщ на нозі. Діло було в ЄС
Спочатку було трошки черговоного, місцеві лікарі казали фігня. Поки не перетворилось на величезну пляму. Здали аналіз - бореліоз
Тож, повторюсь, я б точно пила АБ
Морожена_курка
• 25 июля в 20:17
Ответ дляк.Буланова
Знайшла фото
Тож, повторюсь, я б точно пила АБ
Ужас ( наверно все же будем заказывать доксициклин
Чудовий каламбур• 25 июля в 20:20
к.Буланова• 25 июля в 20:20
Ответ дляМорожена_курка
Да.
Бачте, теж всередині з жовтим.
А спочатку було зовсім маленьке червоне.
І чоловік ходив до лікаря, і лікар нічого не назначив.
А коли прийшли з великою вже плямою до іншого лікаря, той сказав краще одразу доксиціклін було пити. Бо його чим раніше, тим дієвіше
Бачте, теж всередині з жовтим.
Dolce.Vita• 25 июля в 20:21
Ответ дляк.Буланова
Знайшла фото
Тож, повторюсь, я б точно пила АБ
😱 вилікували? Є якісь наслідки?
СкрипяСердцем• 25 июля в 20:21
Ответ дляк.Буланова
Знайшла фото
Тож, повторюсь, я б точно пила АБ
Мені теж інфекціоніст минулого року говорив, що багато нетипових еритем і треба здавати аналізи.
Морожена_курка
• 25 июля в 20:22
Ответ дляЧудовий каламбур
Ось моє призначення
Спасибо за ответ. Вы сразу обратились к врачу после укуса или через неделю-две?
В гугле просто пишет надо принимать 21 день, вам на 14 врач выписал
Морожена_курка
• 25 июля в 20:23
Ответ дляЧудовий каламбур
Ось моє призначення
И подскажите, пожалуйста, вы после лечения сдавали какие-то анализы? Как проверить, что инфекция уничтожена?
к.Буланова• 25 июля в 20:23
Ответ дляDolce.Vita
😱 вилікували? Є якісь наслідки?
Вилікували.
Але я з тих пір запамʼятала, що краще одразу АБ.
АБ сильно не нашкодить в порівнянні з тим, що може бути від невчасно лікування.
к.Буланова• 25 июля в 20:28
І до речі, гній може бути через те, що якась лапка чи ще якась частинка кліща в середині лишилась.