пані Солоха• 25 июля в 22:04

Розкажіть про "приколи" які були в ваших дітей в кризу 5 років

oboeva• 25 июля в 22:06
Не было у них никакой крызы
Мелочунь• 25 июля в 22:07
не было ничего такого, могу рассказать про крызу 12 лет, ото треш, а в 5 то такое, цветочки))
автор пані Солоха • 25 июля в 22:08
Ответ дляМелочунь
Розкажіть будь ласка
Анонимба• 25 июля в 22:08
Не було кризи.
oboeva• 25 июля в 22:08
Ответ дляМелочунь
Кризис 16 лет интересней
Нічна ненажера• 25 июля в 22:08
Не було у моїх трьох, ніяких криз, ні в якому дитячому віці. Щось зламати, чи намалювати, це запросто. Але я думаю, що то нормально було все, так діти розвивалися.
жар-птица Нюра• 25 июля в 22:08
У цьому віці нема вікових криз..
автор пані Солоха • 25 июля в 22:09
Ответ дляжар-птица Нюра
У цьому віці нема вікових криз..
Пишуть що є
Мелочунь• 25 июля в 22:09
Ответ дляпані Солоха
Розкажіть будь ласка
оно вам не надо пока) наслаждайтесь крызой 5-ти лет, и не думайте о плохом)
жар-птица Нюра• 25 июля в 22:09
Ответ дляпані Солоха
Пишуть що є
Де пишуть?
Нічна ненажера• 25 июля в 22:10
Ответ дляпані Солоха
Пишуть що є
Зараз багато чого пишуть і в кожному році - криза. Виховувати потрібно, займатись, приділяти увагу. То можна і без криз обійтись.
автор пані Солоха • 25 июля в 22:10
Ответ дляжар-птица Нюра
Де пишуть?
У гуглі
oboeva• 25 июля в 22:11
Ответ дляпані Солоха
Пишуть що є
Пишут, что в три и в семь
Гомосноб• 25 июля в 22:11
Не було ніяких криз
Ангел-предохранитель• 25 июля в 22:11
Если вы даете детям самостоятельности с ранних лет, никаких кризисов нет. Они от гиперопеки и лени договариваться, просто тащить за руку проще.
автор пані Солоха • 25 июля в 22:13
Ответ дляАнгел-предохранитель
Так, ви праві
жар-птица Нюра• 25 июля в 22:14
Ответ дляпані Солоха
У гуглі
У вас в 3 роки кризи не було?
автор пані Солоха • 25 июля в 22:14
Ответ дляжар-птица Нюра
У вас в 3 роки кризи не було?
Ні
жар-птица Нюра• 25 июля в 22:14
Ответ дляпані Солоха
Ні
Ну тоді логічно...читайте психологів.
автор пані Солоха • 25 июля в 22:15
Ответ дляжар-птица Нюра
Ну тоді логічно...читайте психологів.
Порадьте яких
жар-птица Нюра• 25 июля в 22:16
Ответ дляпані Солоха
Порадьте яких
Я читала усіх підряд і від усіх брала щось..
Можу порадити найпростішу книгу Діти з небес.
Налогообложу• 25 июля в 22:25
В мого була криза, але почалась якось дуже рано. В 1.4 моя прекрасна ніжна дитина вперше, коли я на руку одягнула перчатку, відкрила рота з диким ором завалилась навзничь і орала. Ці істерики по будь якій ппичині з валянням на підлозі були до 4х років.Потім це знову стала прекрвсна ніжна дитина. А десь в 9ть - 10ть знову монстр, я навіть до психіатра водила, бо кидався на мене з ножицями, від злості тягав по кімнаті диван, кричав ’краще б я в інтернаті ріс, в 13 - знову нормальний ніжний хлопчик, з яким я можу і в театр, і в кіно, і в кафе сходити. Зараз майже 15 - прекрасний, відкритий, добрий, спортом займається. Поки що... що далі буде я ХЗ
Деловитая• 25 июля в 23:25
Ответ дляНалогообложу
Я думала тільки в мене така рання криза була, починаючи з 1,3 одягнути дитину на вулиці було майже неможливо, я сиділа замкнена дома, бо не хотілось насилу з криками одягати дитину.Влітку було простіше.З 2,7 -4 було трішки легше морально, але фізично важко.І от в 5 років розпочались бунти і побиття мами, дуже важкий період і раптом в 6 років знову ідеальна дитина
Налогообложу• 25 июля в 23:50
Ответ дляДеловитая
Да, це треш, поки всі ці кризи переживешь і посивієшь. Я на заспокіливих жила і психолог мені дуже допомогла.