Директриссимо• 26 июля в 08:23
Як впала якість життя..
Я не понити. Це був мій свідомий вибір виїхати до Польщі. Донька навчається, я працюю. Маю своє житло і фін питання закриваю.
Але приїхала додому, великий просторий будинок - мій з чоловіком. Який багато років будували під себе. Кава вранці на газоні. Квіти пахнуть і сад.
Невже я до такого рівня ніколи не дотягнувся знову?
У мене в Польщі безкінечна тривога всередині. Я в напрузі, на антидепресантах.
Ну що за сюр? Додому приїжджаю і тут тривога реальна , але всередині спокій… ну сюр…
пАлАвинкА• 26 июля в 08:48
Ответ дляДиректриссимо
Знецінення - якість не дуже розумних і щасливих людей
Это вам психолог рассказал? Ну то страдайте, что кофе не на газоне пьёте, и ходите к психолога, пусть вас лечит от грусти и писькостраданий
Ластоноша• 26 июля в 08:48
Ответ дляДиректриссимо
Я досягає всього в житті чого хочу.
Тому є ціль, і впевнена у ній.
Потрібен час і розуміти наскільки це реально.
Тому є ціль, і впевнена у ній.
факта нет, процесс, и раньше войны не было.
опираться на раньше , при координально других вводных.. такое
я начала понимать в 23, что времени у меня нет ,закапывать себя.
ребенок живет в кампусе
Дюйм оф о4ка• 26 июля в 08:49
Ответ дляДиректриссимо
Майже так.
Ну такое)))
Песни про несчастную судьбу одной особы с выехавшим мужем-инвалидом войны с квартирой купленной за границей- это сильно)))))
Что ещё нам поведаете? Сейчас платочки подготовим.
Люблю_смаколики• 26 июля в 08:49
Ответ дляНенька наша
Насправді в деяких містах вірогідність загинути від повітряної атаки дуже висока й люди , хто так роблять , або дурні , або вже так виснажені, що страху не мають, це захисна реакція організму
Найбільш тривожні за кордоном,їм так страшно бідним,і так переживають
Ластоноша• 26 июля в 08:49
Ответ дляНенька наша
або свалили в горы, близко к границе
Директриссимо
• 26 июля в 08:49
Ответ дляЛастоноша
ребенок живет в кампусе
Навіть не розглядаю варіанта повернення
Тому як є поки.
Не знаю чи будинок продамо
Чоловік має тут лікуватися постійно, тому будемо їздити
Тому як є поки.
Не знаю чи будинок продамо
Каляка маляка• 26 июля в 08:50
Ответ дляДиректриссимо
Не всі готові у любий момент втратити життя.
Але будь хто може, життя втрачають не тiльки iз обстрiлiв
Не за Будка• 26 июля в 08:50
Ответ дляДиректриссимо
Раніше я подорожувала щ чоловіком, зараз він інвалід війни, я не боюся що його загребуть, але подорожі не такі вже реальні для нас, так само як ресторан і тим паче лижі йому вже не бачити
Подорожі з Польщі з відкритими аеропортами більш ніж реальні
Ненька наша• 26 июля в 08:50
Ответ дляКаляка маляка
Ок , не всі готові втратити життя від обстрілу, а ще дехто не готовий вижити після обстрілу й лишитися інвалідом /вижити, коли я твоя дитина, чоловік загинуть ...
Ластоноша• 26 июля в 08:51
Ответ дляДиректриссимо
Навіть не розглядаю варіанта повернення
Тому як є поки.
Не знаю чи будинок продамо
Тому як є поки.
Не знаю чи будинок продамо
так это ваш лично созданный проект , тогда чего жаловаться-если у вас на несколько лет просчитано
Не за Будка• 26 июля в 08:51
Ответ дляДиректриссимо
Слушне зауваження від щасливої людини
Директриссимо
• 26 июля в 08:51
Ответ дляКаляка маляка
Війна? Не чули?
Як можна отак легко відноситися до свого життя? Знаючи що прилетіти може у будь який момент.
Яка вірогідність прильоту в Одесі або чогось не дай Бог в Польщі?
Директриссимо
• 26 июля в 08:52
Ответ дляНе за Будка
Я не про фінанси зараз а про фізичну можливість чоловік літати не може , ну поки так точно
Не за Будка• 26 июля в 08:52
Ответ дляДиректриссимо
Як один щасливий токсік)
Візити до психолога не допомагають ?
Valentina shop2020• 26 июля в 08:53
Ответ дляЕдинорог_помог
Зачем вы ходите по этим шарлатанам? Мне кажется, что единственное их профдостижение - внушить свою важность и нужность и раскрутить на непрерывный цикл. Ну реально, есть толк от этих походов? Я думаю, что со временем над этим будут смеяться, как над ряжеными шаманами и шатрами с гадалками рядом с цирком Шапито.
Пусть ходят ,у людей есть деньги ,вот и выносит разного рода шарлатанам
Каляка маляка• 26 июля в 08:53
Ответ дляДиректриссимо
Війна? Не чули?
Ну Вам не допомогае такая мотивацiя жити в польшi судячи з теми
Директриссимо
• 26 июля в 08:53
Ответ дляНе за Будка
Візити до психолога не допомагають ?
Візит. Чи читати не вмієте? Написала що тільки ось пішла
Ластоноша• 26 июля в 08:54
Ответ дляКаляка маляка
кстати да, кони я чуть не двинула в отпуске в Тае, поевши..2 месяца с белым другом на капельницах
Директриссимо
• 26 июля в 08:54
Ответ дляКаляка маляка
Ну психологи кажуть що перші 2-3 роки Завжи такі важкі. Я тільки рік - тому є надія на краще життя
Ластоноша• 26 июля в 08:54
Ответ дляНе за Будка
у нас до аэропорта 3,5 часа вполне норм
Не за Будка• 26 июля в 08:54
Ответ дляДиректриссимо
Ясно , ще тільки початок шляху
виходу із зони комфорту , усвідомлення самоцінності і тд
Директриссимо
• 26 июля в 08:54
Ответ дляЛастоноша
у нас до аэропорта 3,5 часа вполне норм
Я живу в 30 км від аеропорту) а толку
Люблю_смаколики• 26 июля в 08:55
Ответ дляДиректриссимо
Війна? Не чули?
По теорії вірогідності,на вас може впасти метеорит,наїхати авто,впасти самогубця з балкону,та багато чого іншого.Якщо на це звертати увагу,то не лишиться часу на життя.Отямишся,а тобі вже 60+
Ластоноша• 26 июля в 08:55
Ответ дляНенька наша
поменять локацию по Украине , решают вопросы
Директриссимо
• 26 июля в 08:56
Ответ дляЛастоноша
У мене зараз робота яка кормить мою сімʼю.
В Україні що я зароблю? Максимум 1-2 тисячі
муха в кедах• 26 июля в 08:56
Ответ дляДиректриссимо
Я раніше мала будинок, подорожувала по 3-5 рази на рік. Біда спокійною і впевненою
Зараз квартира в кредиті поки маленька ( але своя слава Богу майже)
Раніше я посміхалася, зараз взагалі ні
Ну живі,житло закінчуєте виплачувати,заробляєте на життя.То ж все добре,що ще?Я то все життя в кредитах сама з 2-ма дітьми,один виплатила,наступний взяла,а зараз ще маму доглядаю.працюю одна,але кінці з кінцями звожу,нині то не легко.То не моду зрозуміти що не так.Може хіба в вас рівень життя впав,того депрес,ну але ж все добре загалом,який психолог.
Не за Будка• 26 июля в 08:57
Чоловік виїзний
Своє житло з газоном в Україні
Кредитне житло в Польщі
Заплата яка годує
І … плач Ярославни про якість життя на українському форумі в ранковий суботній час
Своє житло з газоном в Україні
Кредитне житло в Польщі
Заплата яка годує
Директриссимо
• 26 июля в 08:58
Ответ длямуха в кедах
Ну то ж пишу що сама не справляюся, не розумію як так, що всередині мені погано. Морально важко і не сплю і набрала страшно вагу за рік. І спина болить і вся розвалююся
Папобус• 26 июля в 08:58
Ответ дляЗлива інформації
Бред какой-то.
Я понимаю может быть упадочное настроение за границей, но тревога.
О чем тревожитесь?
Не обесценивайте чувства других, физически можно быть в безопасности, но ментально ты не дома, это надо чувствовать..
Ластоноша• 26 июля в 08:58
Ответ дляДиректриссимо
офигеть , если мне плохо, ч никогда не пойду к врачу, который говорит терпи 2-3 года,сильно задумалась бы, человек себе клиента на 2-3 года делает