Директриссимо• 26 июля в 08:23

Як впала якість життя..

Я не понити. Це був мій свідомий вибір виїхати до Польщі. Донька навчається, я працюю. Маю своє житло і фін питання закриваю.
Але приїхала додому, великий просторий будинок - мій з чоловіком. Який багато років будували під себе. Кава вранці на газоні. Квіти пахнуть і сад.
Невже я до такого рівня ніколи не дотягнувся знову?
У мене в Польщі безкінечна тривога всередині. Я в напрузі, на антидепресантах.
Ну що за сюр? Додому приїжджаю і тут тривога реальна , але всередині спокій… ну сюр…
Педиатор_я• 26 июля в 09:12
Привыкнете... хотя если есть возможность туда-сюда ездить, то может и не привыкнете
муха в кедах• 26 июля в 09:14
Ответ дляДиректриссимо
Ну то ж пишу що сама не справляюся, не розумію як так, що всередині мені погано. Морально важко і не сплю і набрала страшно вагу за рік. І спина болить і вся розвалююся
Спина,то треба спорт-вправи або плавання.Я на 45 років вся розвалювалася.Діти підлітки,мама після інсульту половина паралізована,півроку памперси,зараз в туалет встає після року реабілітації.І я одна працюю і ноги ледь звожу на одних знеболюючих.І тут моя подруга невролог каже,йди з тренером в басейн,буде дуже важко,але пробуй що зможеш і думай як купити авто.Перший час я думала що помру,після роботи, дуже важко.Але раз за разом,то досточка,то помалу кроль сама,на спині,а зараз вже брас.За рік я на світ народилася,2 р знеболюючі колола.Так що вихід тільки зарядка для спини і всього тіла.
oboeva• 26 июля в 09:14
Ответ дляДиректриссимо
Донька важко переносить переїзд. Часто хворіє, я не все можу організувати. Я не знаю. Ось пішла вже до психолога, бо сама не справляюся.
Опрацюю на двох роботах/ виснажена.
І оці погоні безкінечні. Біжу біжу…
Кошмар какой-то, сочувствую. Может вернётесь тогда, я вот три ночи подряд не спала из-за атак, встала в семь утра на работу, но внутренней паники нет.
Оябунчик• 26 июля в 09:15
Ответ дляДиректриссимо
Не всі готові у любий момент втратити життя.
а ви коли їдете додому і п´єте каву на газоні не думаєте, що в цей моент може прилетіти і втратите життя?
От тому у вас і тривога постійна через ваші власні упередження.
Анонимба• 26 июля в 09:16
Удалено администрацией...
Ангелок з ріжками• 26 июля в 09:20
Ответ дляДиректриссимо
Раніше я подорожувала щ чоловіком, зараз він інвалід війни, я не боюся що його загребуть, але подорожі не такі вже реальні для нас, так само як ресторан і тим паче лижі йому вже не бачити
Испания была 5000 зл на двоих неделя
Это много для отдыха?
Ms. Откровенность• 26 июля в 09:22
Ответ длямуха в кедах
Скільки вам років?Мені 47,я на лижах ще не була,але хочу.От роками думаю,поїхати і побачити б Буковель і спробувати лижі раз в житті.Але то ну таке другорядне,але й може ще вийде коли небудь.Так і і вас,ще ж живемо,може все ще вийти.
Не відкладайте
Сплануйте подорож. можна не Буковель, є кілька локацій в Карпатах для лиж. Живіть зараз.
Ангелок з ріжками• 26 июля в 09:22
Ответ дляДиректриссимо
У мене зараз робота яка кормить мою сімʼю.
В Україні що я зароблю? Максимум 1-2 тисячі
Кем вы работаете?
Ангелок з ріжками• 26 июля в 09:24
Ответ дляАйболитная
Живу в Одессе. Считаю что вероятность попасть в ДТП гораааздо выше, чем словить ракету у себя дома. Живу и не тревожусь. Ну из-за ракет так точно.
Зашла в тему про обстрелы- всем страшно
Зашла сюда- никому не страшно

Фантастика
Ангелок з ріжками• 26 июля в 09:25
Ответ дляпАлАвинкА
Иди отсюда, бо сча прилетить на твою голову гнев советчицкий
А потом плач что тем на советчице не осталось!
Как-то так...
муха в кедах• 26 июля в 09:28
Ответ дляДиректриссимо
Я вся зламана, тому і тему створила і не приховую це.
👀👀👀
Ви на все озлоблюєтеся,будь який вихід все рівно все погано.Раціонального мислення геть нема.Поки все не зміните в голові сама,то ніхто не допоможе.Так і буде один негатив.
муха в кедах• 26 июля в 09:31
Ответ дляMs. Откровенность
Не відкладайте
Дякую,треба якось,роки йдуть,то ж далі і важче фізично і фінансово.Але до 50 р хочу спробувати.Як доживу,то грудень-січень вже сяду і поїду.
Атятя_тётя• 26 июля в 09:33
Ответ дляДиректриссимо
Ціль - не ризикувати життям під час війни і залишитися живими
Ви в кожен свій приїзд ризикуєте життям. І по дорозі додому і в Польщу теж ризикуєте життям.
Ms. Откровенность• 26 июля в 09:39
Ответ длямуха в кедах
Так
Я в вас вірю!! Обовʼязково робіть, живіть, смакуйте, щоб мрія справдилася♥️
Не за Будка• 26 июля в 09:41
Ответ дляАнгелок з ріжками
Зашла в тему про обстрелы- всем страшно
Зашла сюда- никому не страшно

Фантастика
Класика порадниці - в одних темах економлять на яблуках , в інших темах 3000 євро на одного ледь вистачає
Айболитная• 26 июля в 09:46
Ответ дляАнгелок з ріжками
Зашла в тему про обстрелы- всем страшно
Зашла сюда- никому не страшно

Фантастика
Почему никому? Многим страшно. Но лично я не вижу повода бежать куда-то в Европу и сидеть там. А кто-то видит. Во всяком случае, сейчас. Мне хорошо дома. Вот реально хорошо.
Ангелок з ріжками• 26 июля в 09:47
Ответ дляАйболитная
Это хорошо что вам дома хорошо
Айболитная• 26 июля в 09:48
Ответ дляАнгелок з ріжками
Это хорошо что вам дома хорошо
Из Херсона или прифронтовых городов я бы, скорее всего, тоже уехала. Из Одессы нет.
Пліснявілий сир• 26 июля в 09:52
Ответ дляДиректриссимо
Я раніше мала будинок, подорожувала по 3-5 рази на рік. Біда спокійною і впевненою
Зараз квартира в кредиті поки маленька ( але своя слава Богу майже)
Раніше я посміхалася, зараз взагалі ні
а куди ви подорожували?
МЕСТО_Встречи• 26 июля в 09:52
Авторе, спробуйте пошукати позитив - ви всі живі, слава Богу, всі поруч. Чоловіку Вашому за захист батьківщини земний уклін і подяка. Дай боже йому здоров´я наскільки це можливо і реабілітації.
У вас робота, росте дочка, є свій дах над головою у Польщі і ’запасний аеродром’ (актив який можна продати) в Україні.
В Польщі медична страховка і в разі не дай Боже чого, буде безкоштовним лікування.
Все у вас насправді непогано, захочете газон - продасте недвіж в Україні як вище писали і розшириться в Польщі, або пасивний дохід від оренди матимете, теж круто.
Обіймаю вас, миру вам в душі.

ПС: поки ви тут, здайте всі аналізи на вітаміни і гормони, у вас дефіцити чогось дають депресивні розлади. АД це теж не вітамінів, варто розібратися з біохімією.
ПампушОК• 26 июля в 09:57
Ответ дляДиректриссимо
Нужен отдых и позаботиться о своем теле - хоть немного спорта, массаж. Понятно, что вы одна работаете и все на себе тянет и вам трудно. Подумайте и о себе
ПампушОК• 26 июля в 10:02
Ответ дляАнгелок з ріжками
Идите в полициалку
Зачем ей туда идти, если она отлично зарабатывает?
Дюйм оф о4ка• 26 июля в 10:02
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Обіймаю вас, миру вам в душі.

Был у меня шапочный знакомый. Друг детства моего знакомого. Лично никогда не встречались. Отсидел много лет за убийство семьи целой. С юности сидел. Вышел. Пару лет хз чем занимался. Война. Пошел в тероборону. Умер от церроза печени через три месяца. Никуда не отправляли.’воевал’ в столице. Хоронили с почестями. Героя дали. Это Вам реальность.

Был парнишка. Тоже покойный. Пошел на контракт заработать на квартиру машину. Погиб, спасая пабратимов. Жаль мальчишку. Но шел не по зову сердца, а за деньгами.

Это я Вам про поклоны неизвестным людям.
Автор нормально себя чувствует. За границей. Свое жилье. Работа. Семья рядом. А кто то торчит под ракетами с детьми и не может бросить своих.
Очень противное послевкусие после поста автора и её хамства. Бедося.
Попразендовна• 26 июля в 10:02
Выехали с мужем, квартиру почтт выплатили, ракеты на ребенка не летят...Кофе на газоне не хватает?Бывает.Счас все как посочувствуем.
Анонимба• 26 июля в 10:03
О, судя по моему удалённому ответу, я была таки права: это ваши периодические хвасты ремонтом и розовыми сковородками )))
Попразендовна• 26 июля в 10:03
Ответ дляДиректриссимо
С Мукачево бежали?С Ужгорода?Черновцы?
Анонимба• 26 июля в 10:06
Ответ дляПопразендовна
С Мукачево бежали?С Ужгорода?Черновцы?
Не сомневаюсь даже, она свой домик с газоном ещё и хорошо сдает ))
Люблю Украину• 26 июля в 10:07
Забавно читать про писькострадания выехавшей с мужем, купившей квартиру.
Все познаётся в сравнении. Не гневите бога.
Ластоноша• 26 июля в 10:09
Ответ дляАнонимба
тоже узнала ..меня просто сковородки.побудили читать, почерк тот же
Попразендовна• 26 июля в 10:13
Ответ дляАнонимба
В Черновцах где-нибудь, тыщ за 50 в месяц.