Я пані прохана...• 26 июля в 12:31

Позбавлення батьківсих прав

Будь ласка в кого був такий досвід, чи можливо це, чи тяжко це насправді зробити, якщо є великий борг по аліментах і батько не спілкується з дітьми
ЗаведУющая• 26 июля в 12:35
Подруга хотіла, колишній завсім не цікавиться, не спілкується, грошей не дає, ще й у рехабі відпочиває периодично, цікавилась у адвоката, ій сазали, що шансів майже немає. Це при тому, що гроші є на це все. Приклад другий - дочка знайомої, де і батько и мати хотіли, щоб його позбавили цих прав, він сам просив, писав заяви. Так до війни і не змогли добитися, а зараз не знаю, бо він виїхав.
Ластовиння• 26 июля в 12:36
Да, реально, обратитесь 1. К юристу 2. В службу по делам детей (ССД) по месту вашего проживания. Они всё расскажут
Життє Бентежне• 26 июля в 12:37
Да, знакомая через суд добилась
Но, очень долго. Это ещё до войны было, хотела с сыном за границу ездить, а папа не пускал и алименты не платил, года два судилась
ЗаведУющая• 26 июля в 12:39
Ответ дляЖиттє Бентежне
Да, знакомая через суд добилась
Отож до війни це була головна проблема - шукати та просити дозвіл, бо дитину не вивезеш відпочити.
Дона Ко Ко• 26 июля в 12:44
А навіщо?
автор Я пані прохана... • 26 июля в 12:46
Ответ дляДона Ко Ко
А навіщо?
А навіщо людині що не виконує свої обов´язки мати права?
Борода• 26 июля в 12:47
Зараз дуже складно це зробити, але якщо ретельно готуватися, збирати докази, то можна йти до суду
Також зʼявилася нова практика про те, що якщо в цьому суді батькові «зробили зауваження, що він не спілкується з дитиною», то в разі програшу справи, можна буде через пару років звернутися з повторним позовом
Борода• 26 июля в 12:48
Ответ дляЯ пані прохана...
Супер! Повністю з вами погоджуюсь, як мама і адвокат
автор Я пані прохана... • 26 июля в 12:49
Ответ дляБорода
Є позови батька про те щоб не сплачувати аліменти, подавав кілька апеляцій ,всі програв
Чи могло б це допомогти у справі?
Святатабожа• 26 июля в 12:55
Ответ дляЗаведУющая
Я наблюдала противопололжный опыт: родителей и отца и мать лишили родительских прав. При том ребенок жил с отцом и бабушкой, его матерью.
Автор, реально. Если адвокат вам говорит противоположное, ищите другого адвоката.
сою не люблю• 26 июля в 12:58
Ответ дляСвятатабожа
И отца и мать?
А ребенка в детдом или как? Семья маргиналов?
автор Я пані прохана... • 26 июля в 13:00
Ответ дляСвятатабожа
Бабушка лишала?
Святатабожа• 26 июля в 13:00
Ответ длясою не люблю
И отца и мать?
Бабушка стала опекуном. Мать да, отец - серединка-наполовинку. Но дело не в этом, а в том, что его лишили родительских прав, несмотря на то, что ребенок фактически живет с ним в одном доме.
Святатабожа• 26 июля в 13:00
Ответ дляЯ пані прохана...
Бабушка лишала?
Да
сою не люблю• 26 июля в 13:01
Ответ дляСвятатабожа
Ну если там семья маргиналов и это мягко сказано, то так реально лишить
Во всех остальных случаях это не реально почти
Святатабожа• 26 июля в 13:02
Ответ длясою не люблю
Там только мать из маргиналов, я же говорю. Короче, пусть автор думает.
Борода• 26 июля в 13:11
Ответ дляЯ пані прохана...
Чи могло б це допомогти у справі?
Це не ключовий доказ, але скарги на зменшення розміру аліментів можуть вплинути. Але питання про те, про які суми йде мова
сою не люблю• 26 июля в 13:13
Ответ дляСвятатабожа
Если отец ребенка просто явится и скажет, что автор не разрешала видеть ребенка, а он прям желает видеться и воспитывать ребенка, то этих слов будет достаточно для проигрыша дела
Святатабожа• 26 июля в 13:14
Ответ длясою не люблю
Покамест отец ребенка не проявляет вообще никакого интереса.
ВсеЧетко• 26 июля в 16:10
Ответ длясою не люблю
😂 реально? Суддя просто скаже я от бачу що він горить бажанням???
сою не люблю• 26 июля в 16:35
Ответ дляВсеЧетко
Вам видніше
Подивіться справи і ви будете дуже здивовані скільки тих де задоволено саме про позбавлення і за яких причин.
ВсеЧетко• 26 июля в 16:50
Ответ длясою не люблю
Вам видніше
Які причини мають бути??
сою не люблю• 26 июля в 18:20
Ответ дляВсеЧетко
Які причини мають бути??
Щоб позбавили?
Батько має бути якимось алкоголіком/наркоманом або що
Тоді шанс є реальний